Розклад руху маршруту 522
Нічний автобусний маршрут
-
Зупинка: Dąbie Dworzec (71011)
- Напрямок: Osiedle Kasztanowe або Dąbie Osiedle
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Dąbie Osiedle»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
0 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
0 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
Rostocka | |||
0 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego | ||
1 | Pasterska | ||
0 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja | ||
1 | Cyryla i Metodego | ||
1 | Boguchwały | ||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Kołłątaja | ||
1 | Lubomirskiego | ||
0 | Plac Witosa | ||
1 | Rayskiego | ||
1 | Plac Rodła | ||
0 | Plac Rodła | ||
0 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
0 | Energetyków | ||
1 | Port Centralny | ||
1 | Parnica | ||
2 | Merkatora | ||
1 | Basen Górniczy | ||
1 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
1 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
1 | Dąbie Dworzec (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Plac Słowiański | |
2 | 1 | Jugosłowiańska | |
3 | 1 | Warmińska | |
Dąbie Osiedle (кінцева зупинка) | |||
4 | 1 | Dąbie Osiedle | |
6 | 2 | Wolińska | |
7 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
8 | 1 | Kniewska | |
9 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
10 | 1 | Lubczyńska | |
11 | 1 | Załom Parkowa | |
13 | 2 | Załom Kościół | |
15 | 2 | Kablowa | |
15 | 0 | Załom Szkoła | |
17 | 2 | Osiedle Kasztanowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою