Розклад руху маршруту 526
Нічний автобусний маршрут
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Osiedle Chemik
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Gocław
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Police Rynek
-
Зупинка: Robotnicza (40112)
- Напрямок: Police Zajezdnia
- Інші маршрути на цій зупинці:
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Wały Chrobrego | ||
1 | Teatr Polski | ||
1 | Dubois | ||
1 | Antosiewicza | ||
2 | Lubeckiego | ||
1 | Dobromiry | ||
1 | Ludowa | ||
1 | Robotnicza (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
2 | 1 | Strzałowska | |
3 | 1 | Światowida | |
4 | 1 | Lipowa | |
5 | 1 | Gocław | |
7 | 2 | Nad Odrą | |
8 | 1 | Kościelna | |
9 | 1 | Zamknięta | |
11 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
12 | 1 | Stołczyn Północny | |
12 | 0 | Cegłówka | |
13 | 1 | Celulozowa | |
14 | 1 | Skolwin Dworzec | |
15 | 1 | Stołczyńska | |
16 | 1 | Wodna | |
17 | 1 | Nowy Świat | |
19 | 2 | Orłowska | |
20 | 1 | Police Jesionowa | |
21 | 1 | Police Cisowa | |
21 | 0 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
22 | 1 | Police Wojska Polskiego | |
23 | 1 | Police Rynek | |
24 | 1 | Police Grunwaldzka | |
24 | 0 | Police Siedlecka | |
25 | 1 | Police Dworzec | |
25 | 0 | Police Szpital | |
26 | 1 | Police Grzybowa | |
27 | 1 | Police Piaskowa | |
28 | 1 | Police Piaskowa Szkoła | |
29 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
30 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
30 | 0 | Police Klub Nauczyciela | |
32 | 2 | Police Tanowska | |
34 | 2 | Police Zajezdnia (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою