Розклад руху маршруту 528
Нічний автобусний маршрут
Цей маршрут має змінену схему.
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Plac Kościuszki»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany (поточна зупинка) | ||
0 | 0 | Frysztacka | |
1 | 1 | Szpitalna | |
3 | 2 | Starkiewicza | |
3 | 0 | Boczna | |
4 | 1 | Dąbrowskiego | |
4 | 0 | Piekary | |
5 | 1 | Potulicka | |
6 | 1 | Sowińskiego | |
7 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
7 | 0 | Plac Zawiszy | |
8 | 1 | Brama Portowa | |
10 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
11 | 1 | Krzywoustego | |
Plac Kościuszki (кінцева зупинка) | |||
12 | 1 | Plac Kościuszki | |
12 | 0 | Sikorskiego | |
13 | 1 | Osiedle Akademickie | |
13 | 0 | Cmentarz Centralny | |
14 | 1 | Karola Miarki | |
15 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
15 | 0 | Ku Słońcu | |
16 | 1 | Kręta | |
17 | 1 | Gumieńce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою