Розклад руху маршруту 7
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Brama Portowa (10822)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 5:32 5:47 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:17 8:32 8:47 | 9:02 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:17 18:32 18:47 | 19:02 19:17 19:32 19:47 | 20:02 20:17 20:36 20:39 20:56 | 21:16 21:31 21:36 21:56 | 22:16 22:36 22:56 | 23:08 23:27 | |
Діє з 18.03.2024 |
5 | 5:17 5:32 5:47 |
---|---|
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:32 8:47 |
9 | 9:02 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:17 18:32 18:47 |
19 | 19:02 19:17 19:32 19:47 |
20 | 20:02 20:17 20:36 20:39 20:56 |
21 | 21:16 21:31 21:36 21:56 |
22 | 22:16 22:36 22:56 |
23 | 23:08 23:27 |
Діє з 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:56 | 6:16 6:36 6:56 | 7:16 7:36 7:56 | 8:16 8:36 8:56 | 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:36 19:56 | 20:16 20:31 20:36 20:56 | 21:16 21:36 21:56 | 22:16 22:36 22:56 | 23:08 23:27 | |
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:16 5:36 5:56 |
---|---|
6 | 6:16 6:36 6:56 |
7 | 7:16 7:36 7:56 |
8 | 8:16 8:36 8:56 |
9 | 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:36 19:56 |
20 | 20:16 20:31 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:36 21:56 |
22 | 22:16 22:36 22:56 |
23 | 23:08 23:27 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:56 | 6:16 6:36 6:56 | 7:16 7:36 7:56 | 8:16 8:36 8:56 | 9:16 9:36 9:56 | 10:16 10:36 10:56 | 11:16 11:36 11:56 | 12:16 12:36 12:56 | 13:16 13:36 13:56 | 14:16 14:36 14:56 | 15:16 15:36 15:56 | 16:16 16:36 16:56 | 17:16 17:36 17:56 | 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:27 19:36 19:56 | 20:16 20:36 20:56 | 21:16 21:36 21:56 | 22:16 22:36 22:56 | 23:08 23:27 | |
Діє з 18.03.2024 |
5 | 5:16 5:36 5:56 |
---|---|
6 | 6:16 6:36 6:56 |
7 | 7:16 7:36 7:56 |
8 | 8:16 8:36 8:56 |
9 | 9:16 9:36 9:56 |
10 | 10:16 10:36 10:56 |
11 | 11:16 11:36 11:56 |
12 | 12:16 12:36 12:56 |
13 | 13:16 13:36 13:56 |
14 | 14:16 14:36 14:56 |
15 | 15:16 15:36 15:56 |
16 | 16:16 16:36 16:56 |
17 | 17:16 17:36 17:56 |
18 | 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:27 19:36 19:56 |
20 | 20:16 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:36 21:56 |
22 | 22:16 22:36 22:56 |
23 | 23:08 23:27 |
Діє з 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 5:42 | 6:06 6:30 6:54 | 7:18 7:42 | 8:06 8:30 8:54 | 9:18 9:42 | 10:06 10:30 10:54 | 11:16 11:36 11:56 | 12:16 12:36 12:56 | 13:16 13:36 13:56 | 14:16 14:36 14:56 | 15:16 15:36 15:56 | 16:16 16:36 16:56 | 17:16 17:36 17:56 | 18:18 18:42 | 19:06 19:30 19:54 | 20:18 20:42 | 21:06 21:30 21:54 | 22:18 22:42 22:54 | 23:16 | |
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:18 5:42 |
---|---|
6 | 6:06 6:30 6:54 |
7 | 7:18 7:42 |
8 | 8:06 8:30 8:54 |
9 | 9:18 9:42 |
10 | 10:06 10:30 10:54 |
11 | 11:16 11:36 11:56 |
12 | 12:16 12:36 12:56 |
13 | 13:16 13:36 13:56 |
14 | 14:16 14:36 14:56 |
15 | 15:16 15:36 15:56 |
16 | 16:16 16:36 16:56 |
17 | 17:16 17:36 17:56 |
18 | 18:18 18:42 |
19 | 19:06 19:30 19:54 |
20 | 20:18 20:42 |
21 | 21:06 21:30 21:54 |
22 | 22:18 22:42 22:54 |
23 | 23:16 |
Діє з 19.02.2024 |
Пояснення:
- B
- Курс тільки до зупинки «Plac Gałczyńskiego», а потім заїзд у депо Pogodno через ал. Wojska Polskiego
- C
- Курс тільки до зупинки «Antosiewicza», а потім заїзд у депо Golęcin через вул. Stalmacha
- G
- Заїзд у депо Golęcin через пл. Rodła — вул. Malczewskiego — вул. Antosiewicza
- #
-
Відправлення з сусідньої зупинки № 10821
- 00
- ? Можливо транспортний засіб з низькою підлогою
- 00
- 28.03.2024 (четвер) курс скасовано
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Hangarowa | ||
4 | Basen Górniczy | ||
1 | Merkatora | ||
2 | Parnica | ||
2 | Port Centralny | ||
2 | Energetyków | ||
1 | Celna | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
5 | 3 | Plac Kościuszki | |
7 | 2 | Turzyn | |
9 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
11 | 2 | Wawrzyniaka | |
13 | 2 | Plac Gałczyńskiego | |
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (кінцева зупинка) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
Wawrzyniaka | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Piastów | |||
15 | 2 | Piotra Skargi | |
17 | 2 | Felczaka | |
19 | 2 | Plac Szarych Szeregów | |
20 | 1 | Plac Grunwaldzki | |
22 | 2 | Plac Rodła | |
Brama Portowa | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
27 | 5 | Matejki | |
29 | 2 | Parkowa | |
32 | 3 | Dubois | |
33 | 1 | Antosiewicza | |
34 | 1 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) | |
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (кінцева зупинка) |
Можливо транспортний засіб з низькою підлогою