Розклад руху маршруту 533
Нічний автобусний маршрут
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dąbie Dworzec | |||
1 | Emilii Gierczak | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Sanatoryjna | ||
1 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Złota (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Granitowa | |
2 | 1 | Podjuchy | |
3 | 1 | Metalowa | |
4 | 1 | Podjuchy Dworzec | |
5 | 1 | Dmowskiego | |
6 | 1 | Transportowa | |
6 | 0 | Tokarska | |
7 | 1 | Rymarska | |
8 | 1 | Sucha | |
9 | 1 | Klucz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою