Розклад руху маршруту 533
Нічний автобусний маршрут
-
Зупинка: Rymarska (83112)
- Напрямок: Dąbie Dworzec або Zakłady Mięsne
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Zakłady Mięsne»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
0 | Sucha | ||
1 | Rymarska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Tokarska | |
1 | 0 | Transportowa | |
2 | 1 | Dmowskiego | |
3 | 1 | Podjuchy Dworzec | |
4 | 1 | Metalowa | |
5 | 1 | Podjuchy | |
6 | 1 | Granitowa | |
7 | 1 | Złota | |
8 | 1 | Grabowa | |
9 | 1 | Jezioro Szmaragdowe | |
10 | 1 | Sanatoryjna | |
11 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
12 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
13 | 1 | Bagienna | |
14 | 1 | Gryfińska | |
15 | 1 | Klombowa | |
16 | 1 | Emilii Gierczak | |
17 | 1 | Dąbie Dworzec | |
Letnia | |||
Zakłady Mięsne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою