Розклад руху маршруту 534
Нічний автобусний маршрут
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Wielgowo Borsucza
-
Зупинка: Drwali (74211)
- Напрямок: Osiedle Bukowe
- Інші маршрути на цій зупинці:
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Wielgowo Borsucza | |||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
0 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Stary Szlak | |
2 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
3 | 1 | Przylesie Ośrodek | |
4 | 1 | Przylesie | |
5 | 1 | Płonia Most | |
6 | 1 | Uczniowska | |
6 | 0 | Przyszłości PEKAES | |
7 | 1 | Przyszłości | |
8 | 1 | Pyrzycka | |
9 | 1 | Śmierdnica | |
10 | 1 | Pyrzycka | |
12 | 2 | Przyszłości PEKAES | |
13 | 1 | Uczniowska | |
14 | 1 | Szosa Stargardzka | |
18 | 4 | Kijewo | |
19 | 1 | Jelenia | |
20 | 1 | Kalenicka | |
21 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
22 | 1 | Dąbska | |
23 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
24 | 1 | Rondo Reagana | |
25 | 1 | Kolorowych Domów | |
26 | 1 | Osiedle Bukowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою