Розклад руху маршруту 10
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Plac Kościuszki (10441)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:06 5:21 5:36 5:51 | 6:06 6:21 6:36 6:51 | 7:06 7:21 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:36 8:51 | 9:06 9:21 9:36 9:51 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:21 13:36 13:51 | 14:06 14:21 14:36 14:51 | 15:06 15:21 15:36 15:51 | 16:06 16:21 16:36 16:51 | 17:06 17:21 17:36 17:51 | 18:06 18:21 18:36 18:51 | 19:02 19:06 19:21 19:36 19:51 | 20:06 20:21 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:20 22:26 22:40 | 23:00 | |
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:06 5:21 5:36 5:51 |
---|---|
6 | 6:06 6:21 6:36 6:51 |
7 | 7:06 7:21 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:51 |
9 | 9:06 9:21 9:36 9:51 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:21 13:36 13:51 |
14 | 14:06 14:21 14:36 14:51 |
15 | 15:06 15:21 15:36 15:51 |
16 | 16:06 16:21 16:36 16:51 |
17 | 17:06 17:21 17:36 17:51 |
18 | 18:06 18:21 18:36 18:51 |
19 | 19:02 19:06 19:21 19:36 19:51 |
20 | 20:06 20:21 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:20 22:26 22:40 |
23 | 23:00 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:06 5:21 5:36 5:51 | 6:06 6:21 6:36 6:51 | 7:06 7:21 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:36 8:51 | 9:06 9:21 9:36 9:51 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:21 13:36 13:51 | 14:06 14:21 14:36 14:51 | 15:06 15:21 15:36 15:51 | 16:06 16:21 16:36 16:51 | 17:06 17:21 17:36 17:51 | 18:06 18:21 18:36 18:51 | 19:02 19:06 19:21 19:36 19:51 | 20:06 20:21 20:40 | 21:00 21:20 21:40 | 22:00 22:20 22:26 22:40 | 23:00 | |
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:06 5:21 5:36 5:51 |
---|---|
6 | 6:06 6:21 6:36 6:51 |
7 | 7:06 7:21 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:51 |
9 | 9:06 9:21 9:36 9:51 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:21 13:36 13:51 |
14 | 14:06 14:21 14:36 14:51 |
15 | 15:06 15:21 15:36 15:51 |
16 | 16:06 16:21 16:36 16:51 |
17 | 17:06 17:21 17:36 17:51 |
18 | 18:06 18:21 18:36 18:51 |
19 | 19:02 19:06 19:21 19:36 19:51 |
20 | 20:06 20:21 20:40 |
21 | 21:00 21:20 21:40 |
22 | 22:00 22:20 22:26 22:40 |
23 | 23:00 |
Діє з 19.02.2024 |
Пояснення:
- A
- Від зупинки «Plac Rodła» із заїздом до депо Pogodno через ал. Wyzwolenia — вул. Niemierzyńska — вул. Arkońska
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
2 | Sikorskiego | ||
2 | Plac Kościuszki (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Brama Portowa | |
5 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
7 | 2 | Filharmonia | |
9 | 2 | Plac Rodła (кінцева зупинка) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion «Arkonia» | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою