Розклад руху маршруту 10
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Karola Miarki (20632)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:00 5:15 5:30 5:45 | 6:00 6:15 6:30 6:45 | 7:00 7:15 7:30 7:45 | 8:00 8:15 8:30 8:45 | 9:00 9:15 9:30 9:45 | 10:00 10:15 10:30 10:45 | 11:00 11:15 11:30 11:45 | 12:00 12:15 12:30 12:45 | 13:00 13:15 13:30 13:45 | 14:00 14:15 14:30 14:45 | 15:00 15:15 15:30 15:45 | 16:00 16:15 16:30 16:45 | 17:00 17:15 17:30 17:45 | 18:00 18:15 18:30 18:45 18:56 | 19:00 19:15 19:30 19:45 | 20:00 20:15 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:15 22:21 22:35 22:55 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:00 5:15 5:30 5:45 |
---|---|
6 | 6:00 6:15 6:30 6:45 |
7 | 7:00 7:15 7:30 7:45 |
8 | 8:00 8:15 8:30 8:45 |
9 | 9:00 9:15 9:30 9:45 |
10 | 10:00 10:15 10:30 10:45 |
11 | 11:00 11:15 11:30 11:45 |
12 | 12:00 12:15 12:30 12:45 |
13 | 13:00 13:15 13:30 13:45 |
14 | 14:00 14:15 14:30 14:45 |
15 | 15:00 15:15 15:30 15:45 |
16 | 16:00 16:15 16:30 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:30 17:45 |
18 | 18:00 18:15 18:30 18:45 18:56 |
19 | 19:00 19:15 19:30 19:45 |
20 | 20:00 20:15 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:15 22:21 22:35 22:55 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:00 5:15 5:30 5:45 | 6:00 6:15 6:30 6:45 | 7:00 7:15 7:30 7:45 | 8:00 8:15 8:30 8:45 | 9:00 9:15 9:30 9:45 | 10:00 10:15 10:30 10:45 | 11:00 11:15 11:30 11:45 | 12:00 12:15 12:30 12:45 | 13:00 13:15 13:30 13:45 | 14:00 14:15 14:30 14:45 | 15:00 15:15 15:30 15:45 | 16:00 16:15 16:30 16:45 | 17:00 17:15 17:30 17:45 | 18:00 18:15 18:30 18:45 18:56 | 19:00 19:15 19:30 19:45 | 20:00 20:15 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:15 22:21 22:35 22:55 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:00 5:15 5:30 5:45 |
---|---|
6 | 6:00 6:15 6:30 6:45 |
7 | 7:00 7:15 7:30 7:45 |
8 | 8:00 8:15 8:30 8:45 |
9 | 9:00 9:15 9:30 9:45 |
10 | 10:00 10:15 10:30 10:45 |
11 | 11:00 11:15 11:30 11:45 |
12 | 12:00 12:15 12:30 12:45 |
13 | 13:00 13:15 13:30 13:45 |
14 | 14:00 14:15 14:30 14:45 |
15 | 15:00 15:15 15:30 15:45 |
16 | 16:00 16:15 16:30 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:30 17:45 |
18 | 18:00 18:15 18:30 18:45 18:56 |
19 | 19:00 19:15 19:30 19:45 |
20 | 20:00 20:15 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:15 22:21 22:35 22:55 |
Діє з 19.02.2024 |
Пояснення:
- A
- Від зупинки «Plac Rodła» із заїздом до депо Pogodno через ал. Wyzwolenia — вул. Niemierzyńska — вул. Arkońska
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Cmentarz Centralny | |
2 | 1 | Osiedle Akademickie | |
4 | 2 | Sikorskiego | |
6 | 2 | Plac Kościuszki | |
9 | 3 | Brama Portowa | |
11 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
13 | 2 | Filharmonia | |
15 | 2 | Plac Rodła (кінцева зупинка) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion «Arkonia» | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою