Розклад руху маршруту 10
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Osiedle Akademickie (20813)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:17 5:32 5:47 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:17 8:32 8:47 | 9:02 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:17 18:32 18:47 18:58 | 19:02 19:17 19:32 19:47 | 20:02 20:17 20:36 20:56 | 21:16 21:36 21:56 | 22:17 22:23 22:37 22:57 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:02 5:17 5:32 5:47 |
---|---|
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:32 8:47 |
9 | 9:02 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:17 18:32 18:47 18:58 |
19 | 19:02 19:17 19:32 19:47 |
20 | 20:02 20:17 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:36 21:56 |
22 | 22:17 22:23 22:37 22:57 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:17 5:32 5:47 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:17 8:32 8:47 | 9:02 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:17 18:32 18:47 18:58 | 19:02 19:17 19:32 19:47 | 20:02 20:17 20:36 20:56 | 21:16 21:36 21:56 | 22:17 22:23 22:37 22:57 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:02 5:17 5:32 5:47 |
---|---|
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:32 8:47 |
9 | 9:02 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:17 18:32 18:47 18:58 |
19 | 19:02 19:17 19:32 19:47 |
20 | 20:02 20:17 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:36 21:56 |
22 | 22:17 22:23 22:37 22:57 |
Діє з 19.02.2024 |
Пояснення:
- A
- Від зупинки «Plac Rodła» із заїздом до депо Pogodno через ал. Wyzwolenia — вул. Niemierzyńska — вул. Arkońska
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Sikorskiego | |
4 | 2 | Plac Kościuszki | |
7 | 3 | Brama Portowa | |
9 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
11 | 2 | Filharmonia | |
13 | 2 | Plac Rodła (кінцева зупинка) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion «Arkonia» | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою