Розклад руху маршруту 10
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:37 4:51 | 5:02 5:17 5:32 5:47 5:58 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:17 8:32 8:47 | 9:02 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:17 18:32 18:47 | 19:02 19:17 19:32 19:47 | 20:02 20:17 20:32 20:51 | 21:11 21:31 21:51 | 22:11 22:31 | |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 4:37 4:51 |
---|---|
5 | 5:02 5:17 5:32 5:47 5:58 |
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:32 8:47 |
9 | 9:02 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:17 18:32 18:47 |
19 | 19:02 19:17 19:32 19:47 |
20 | 20:02 20:17 20:32 20:51 |
21 | 21:11 21:31 21:51 |
22 | 22:11 22:31 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:37 4:51 | 5:02 5:17 5:32 5:47 5:58 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:17 8:32 8:47 | 9:02 9:17 9:32 9:47 | 10:02 10:17 10:32 10:47 | 11:02 11:17 11:32 11:47 | 12:02 12:17 12:32 12:47 | 13:02 13:17 13:32 13:47 | 14:02 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:32 17:47 | 18:02 18:17 18:32 18:47 | 19:02 19:17 19:32 19:47 | 20:02 20:17 20:32 20:51 | 21:11 21:31 21:51 | 22:11 22:31 | |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 4:37 4:51 |
---|---|
5 | 5:02 5:17 5:32 5:47 5:58 |
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:32 8:47 |
9 | 9:02 9:17 9:32 9:47 |
10 | 10:02 10:17 10:32 10:47 |
11 | 11:02 11:17 11:32 11:47 |
12 | 12:02 12:17 12:32 12:47 |
13 | 13:02 13:17 13:32 13:47 |
14 | 14:02 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:32 17:47 |
18 | 18:02 18:17 18:32 18:47 |
19 | 19:02 19:17 19:32 19:47 |
20 | 20:02 20:17 20:32 20:51 |
21 | 21:11 21:31 21:51 |
22 | 22:11 22:31 |
Діє з 19.02.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rondo Olszewskiego | |||
Międzyparkowa | |||
Stadion «Arkonia» | |||
Las Arkoński | |||
Wojciechowskiego | |||
Arkońska Szpital | |||
Wszystkich Świętych | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Muzeum Techniki | |||
Krasińskiego | |||
Kołłątaja | |||
Lubomirskiego | |||
Plac Witosa | |||
Rayskiego | |||
Plac Rodła | |||
Plac Rodła | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Brama Portowa | |
4 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
7 | 3 | Plac Kościuszki | |
9 | 2 | Sikorskiego | |
10 | 1 | Osiedle Akademickie | |
11 | 1 | Cmentarz Centralny | |
13 | 2 | Karola Miarki | |
15 | 2 | Szkoła Salezjańska | |
16 | 1 | Ku Słońcu | |
17 | 1 | Kręta | |
18 | 1 | Gumieńce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою