Розклад руху маршруту 10
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Plac Żołnierza Polskiego (11332)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 5:26 5:41 5:56 | 6:11 6:26 6:41 6:56 | 7:11 7:26 7:41 7:56 | 8:11 8:26 8:41 8:56 | 9:11 9:26 9:41 9:56 | 10:11 10:26 10:41 10:56 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:41 12:56 | 13:11 13:26 13:41 13:56 | 14:11 14:26 14:41 14:56 | 15:11 15:26 15:41 15:56 | 16:11 16:26 16:41 16:56 | 17:11 17:26 17:41 17:56 | 18:11 18:26 18:41 18:56 | 19:07 19:11 19:26 19:41 19:56 | 20:11 20:26 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:31 22:45 | 23:05 | |
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:11 5:26 5:41 5:56 |
---|---|
6 | 6:11 6:26 6:41 6:56 |
7 | 7:11 7:26 7:41 7:56 |
8 | 8:11 8:26 8:41 8:56 |
9 | 9:11 9:26 9:41 9:56 |
10 | 10:11 10:26 10:41 10:56 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:41 12:56 |
13 | 13:11 13:26 13:41 13:56 |
14 | 14:11 14:26 14:41 14:56 |
15 | 15:11 15:26 15:41 15:56 |
16 | 16:11 16:26 16:41 16:56 |
17 | 17:11 17:26 17:41 17:56 |
18 | 18:11 18:26 18:41 18:56 |
19 | 19:07 19:11 19:26 19:41 19:56 |
20 | 20:11 20:26 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:31 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 5:26 5:41 5:56 | 6:11 6:26 6:41 6:56 | 7:11 7:26 7:41 7:56 | 8:11 8:26 8:41 8:56 | 9:11 9:26 9:41 9:56 | 10:11 10:26 10:41 10:56 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:41 12:56 | 13:11 13:26 13:41 13:56 | 14:11 14:26 14:41 14:56 | 15:11 15:26 15:41 15:56 | 16:11 16:26 16:41 16:56 | 17:11 17:26 17:41 17:56 | 18:11 18:26 18:41 18:56 | 19:07 19:11 19:26 19:41 19:56 | 20:11 20:26 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:31 22:45 | 23:05 | |
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:11 5:26 5:41 5:56 |
---|---|
6 | 6:11 6:26 6:41 6:56 |
7 | 7:11 7:26 7:41 7:56 |
8 | 8:11 8:26 8:41 8:56 |
9 | 9:11 9:26 9:41 9:56 |
10 | 10:11 10:26 10:41 10:56 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:41 12:56 |
13 | 13:11 13:26 13:41 13:56 |
14 | 14:11 14:26 14:41 14:56 |
15 | 15:11 15:26 15:41 15:56 |
16 | 16:11 16:26 16:41 16:56 |
17 | 17:11 17:26 17:41 17:56 |
18 | 18:11 18:26 18:41 18:56 |
19 | 19:07 19:11 19:26 19:41 19:56 |
20 | 20:11 20:26 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:31 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 19.02.2024 |
Пояснення:
- A
- Від зупинки «Plac Rodła» із заїздом до депо Pogodno через ал. Wyzwolenia — вул. Niemierzyńska — вул. Arkońska
- #
-
Відправлення з сусідньої зупинки № 11331
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
2 | Sikorskiego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
3 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Filharmonia | ||
2 | Plac Rodła (кінцева зупинка) | ||
Plac Żołnierza Polskiego (поточна зупинка) | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion «Arkonia» | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою