Розклад руху маршруту 10
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:28 5:43 5:58 | 6:13 6:28 6:43 6:58 | 7:13 7:28 7:43 7:58 | 8:13 8:28 8:43 8:58 | 9:13 9:28 9:43 9:58 | 10:13 10:28 10:43 10:58 | 11:13 11:28 11:43 11:58 | 12:13 12:28 12:43 12:58 | 13:13 13:28 13:43 13:58 | 14:13 14:28 14:43 14:58 | 15:13 15:28 15:43 15:58 | 16:13 16:28 16:43 16:58 | 17:13 17:28 17:43 17:58 | 18:13 18:28 18:43 18:58 | 19:13 19:28 19:43 19:58 | 20:13 20:28 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:07 22:27 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:13 5:28 5:43 5:58 |
---|---|
6 | 6:13 6:28 6:43 6:58 |
7 | 7:13 7:28 7:43 7:58 |
8 | 8:13 8:28 8:43 8:58 |
9 | 9:13 9:28 9:43 9:58 |
10 | 10:13 10:28 10:43 10:58 |
11 | 11:13 11:28 11:43 11:58 |
12 | 12:13 12:28 12:43 12:58 |
13 | 13:13 13:28 13:43 13:58 |
14 | 14:13 14:28 14:43 14:58 |
15 | 15:13 15:28 15:43 15:58 |
16 | 16:13 16:28 16:43 16:58 |
17 | 17:13 17:28 17:43 17:58 |
18 | 18:13 18:28 18:43 18:58 |
19 | 19:13 19:28 19:43 19:58 |
20 | 20:13 20:28 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:07 22:27 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:28 5:43 5:58 | 6:13 6:28 6:43 6:58 | 7:13 7:28 7:43 7:58 | 8:13 8:28 8:43 8:58 | 9:13 9:28 9:43 9:58 | 10:13 10:28 10:43 10:58 | 11:13 11:28 11:43 11:58 | 12:13 12:28 12:43 12:58 | 13:13 13:28 13:43 13:58 | 14:13 14:28 14:43 14:58 | 15:13 15:28 15:43 15:58 | 16:13 16:28 16:43 16:58 | 17:13 17:28 17:43 17:58 | 18:13 18:28 18:43 18:58 | 19:13 19:28 19:43 19:58 | 20:13 20:28 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:07 22:27 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:13 5:28 5:43 5:58 |
---|---|
6 | 6:13 6:28 6:43 6:58 |
7 | 7:13 7:28 7:43 7:58 |
8 | 8:13 8:28 8:43 8:58 |
9 | 9:13 9:28 9:43 9:58 |
10 | 10:13 10:28 10:43 10:58 |
11 | 11:13 11:28 11:43 11:58 |
12 | 12:13 12:28 12:43 12:58 |
13 | 13:13 13:28 13:43 13:58 |
14 | 14:13 14:28 14:43 14:58 |
15 | 15:13 15:28 15:43 15:58 |
16 | 16:13 16:28 16:43 16:58 |
17 | 17:13 17:28 17:43 17:58 |
18 | 18:13 18:28 18:43 18:58 |
19 | 19:13 19:28 19:43 19:58 |
20 | 20:13 20:28 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:07 22:27 |
Діє з 19.02.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
2 | Sikorskiego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
3 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Filharmonia (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Plac Rodła (кінцева зупинка) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion «Arkonia» | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою