Розклад руху маршруту 10
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rondo Olszewskiego | |||
Międzyparkowa | |||
Stadion «Arkonia» | |||
Las Arkoński | |||
Wojciechowskiego (поточна зупинка) | |||
Arkońska Szpital | |||
Wszystkich Świętych | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Muzeum Techniki | |||
Krasińskiego | |||
Kołłątaja | |||
Lubomirskiego | |||
Plac Witosa | |||
Rayskiego | |||
Plac Rodła | |||
Plac Rodła | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
3 | Plac Kościuszki | ||
2 | Sikorskiego | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
2 | Karola Miarki | ||
2 | Szkoła Salezjańska | ||
1 | Ku Słońcu | ||
1 | Kręta | ||
1 | Gumieńce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою