Розклад руху маршруту 86
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Plac Zgody (12412)
- Напрямок: Zakłady Piekarnicze або Osiedle Kaliny
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:29 5:44 5:59 | 6:14 6:29 6:44 6:59 | 7:14 7:27 7:37 7:47 7:57 | 8:07 8:17 8:27 8:37 8:47 | 9:00 9:15 9:30 9:45 | 10:00 10:15 10:30 10:45 | 11:00 11:15 11:30 11:45 | 12:00 12:15 12:30 12:45 | 13:00 13:16 13:31 13:46 | 14:01 14:16 14:28 14:38 14:48 14:58 | 15:09 15:19 15:29 15:39 15:49 15:59 | 16:09 16:19 16:29 16:39 16:49 16:59 | 17:08 17:18 17:31 17:46 | 18:01 18:15 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:55 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:14 22:34 22:54 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:29 5:44 5:59 |
---|---|
6 | 6:14 6:29 6:44 6:59 |
7 | 7:14 7:27 7:37 7:47 7:57 |
8 | 8:07 8:17 8:27 8:37 8:47 |
9 | 9:00 9:15 9:30 9:45 |
10 | 10:00 10:15 10:30 10:45 |
11 | 11:00 11:15 11:30 11:45 |
12 | 12:00 12:15 12:30 12:45 |
13 | 13:00 13:16 13:31 13:46 |
14 | 14:01 14:16 14:28 14:38 14:48 14:58 |
15 | 15:09 15:19 15:29 15:39 15:49 15:59 |
16 | 16:09 16:19 16:29 16:39 16:49 16:59 |
17 | 17:08 17:18 17:31 17:46 |
18 | 18:01 18:15 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:55 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:14 22:34 22:54 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:29 5:44 5:59 | 6:14 6:29 6:44 6:59 | 7:14 7:30 7:45 | 8:00 8:15 8:30 8:45 | 9:00 9:15 9:30 9:45 | 10:00 10:15 10:30 10:45 | 11:00 11:15 11:30 11:45 | 12:00 12:15 12:30 12:45 | 13:00 13:16 13:31 13:46 | 14:01 14:16 14:31 14:46 | 15:01 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:16 17:31 17:46 | 18:01 18:15 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:55 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:14 22:34 22:54 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:29 5:44 5:59 |
---|---|
6 | 6:14 6:29 6:44 6:59 |
7 | 7:14 7:30 7:45 |
8 | 8:00 8:15 8:30 8:45 |
9 | 9:00 9:15 9:30 9:45 |
10 | 10:00 10:15 10:30 10:45 |
11 | 11:00 11:15 11:30 11:45 |
12 | 12:00 12:15 12:30 12:45 |
13 | 13:00 13:16 13:31 13:46 |
14 | 14:01 14:16 14:31 14:46 |
15 | 15:01 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:16 17:31 17:46 |
18 | 18:01 18:15 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:55 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:14 22:34 22:54 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:34 5:54 | 6:14 6:34 6:54 | 7:14 7:34 7:54 | 8:14 8:34 8:54 | 9:14 9:34 9:54 | 10:14 10:34 10:54 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:34 13:54 | 14:14 14:34 14:54 | 15:14 15:34 15:54 | 16:14 16:34 16:54 | 17:14 17:34 17:54 | 18:14 18:34 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:14 22:34 22:54 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:34 5:54 |
---|---|
6 | 6:14 6:34 6:54 |
7 | 7:14 7:34 7:54 |
8 | 8:14 8:34 8:54 |
9 | 9:14 9:34 9:54 |
10 | 10:14 10:34 10:54 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:34 13:54 |
14 | 14:14 14:34 14:54 |
15 | 15:14 15:34 15:54 |
16 | 16:14 16:34 16:54 |
17 | 17:14 17:34 17:54 |
18 | 18:14 18:34 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:14 22:34 22:54 |
Діє з 28.10.2023 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Osiedle Kaliny»
- c
- Курс тільки до зупинки «Derdowskiego»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Świętego Wojciecha | ||
3 | Plac Zgody (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Piastów | |
4 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
6 | 2 | Strzelecka | |
7 | 1 | Jagiellońska Szpital | |
9 | 2 | Świętego Jana Bosko | |
11 | 2 | Witkiewicza Szkoła | |
Osiedle Kaliny (кінцева зупинка) | |||
13 | 2 | Derdowskiego | |
14 | 1 | Kutrzeby | |
15 | 1 | Taczaka | |
18 | 3 | Łukasińskiego | |
19 | 1 | Zakłady Piekarnicze (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою