Розклад руху маршруту 86
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Strzelecka (17611)
- Напрямок: Zakłady Piekarnicze або Osiedle Kaliny
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:33 5:48 | 6:04 6:19 6:34 6:50 | 7:05 7:20 7:33 7:43 7:53 | 8:03 8:13 8:23 8:33 8:43 8:53 | 9:06 9:21 9:36 9:51 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:22 13:37 13:52 | 14:07 14:22 14:34 14:44 14:54 | 15:04 15:15 15:25 15:35 15:45 15:55 | 16:05 16:15 16:25 16:35 16:45 16:55 | 17:05 17:14 17:24 17:37 17:52 | 18:06 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:33 5:48 |
---|---|
6 | 6:04 6:19 6:34 6:50 |
7 | 7:05 7:20 7:33 7:43 7:53 |
8 | 8:03 8:13 8:23 8:33 8:43 8:53 |
9 | 9:06 9:21 9:36 9:51 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:22 13:37 13:52 |
14 | 14:07 14:22 14:34 14:44 14:54 |
15 | 15:04 15:15 15:25 15:35 15:45 15:55 |
16 | 16:05 16:15 16:25 16:35 16:45 16:55 |
17 | 17:05 17:14 17:24 17:37 17:52 |
18 | 18:06 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:33 5:48 | 6:04 6:19 6:34 6:50 | 7:05 7:20 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:36 8:51 | 9:06 9:21 9:36 9:51 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:22 13:37 13:52 | 14:07 14:22 14:37 14:52 | 15:07 15:23 15:38 15:53 | 16:08 16:23 16:38 16:53 | 17:08 17:22 17:37 17:52 | 18:06 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:33 5:48 |
---|---|
6 | 6:04 6:19 6:34 6:50 |
7 | 7:05 7:20 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:51 |
9 | 9:06 9:21 9:36 9:51 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:22 13:37 13:52 |
14 | 14:07 14:22 14:37 14:52 |
15 | 15:07 15:23 15:38 15:53 |
16 | 16:08 16:23 16:38 16:53 |
17 | 17:08 17:22 17:37 17:52 |
18 | 18:06 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:38 5:58 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:38 5:58 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 28.10.2023 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Osiedle Kaliny»
- c
- Курс тільки до зупинки «Derdowskiego»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Świętego Wojciecha | ||
3 | Plac Zgody | ||
2 | Piastów | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
2 | Strzelecka (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Jagiellońska Szpital | |
3 | 2 | Świętego Jana Bosko | |
5 | 2 | Witkiewicza Szkoła | |
Osiedle Kaliny (кінцева зупинка) | |||
7 | 2 | Derdowskiego | |
8 | 1 | Kutrzeby | |
9 | 1 | Taczaka | |
12 | 3 | Łukasińskiego | |
13 | 1 | Zakłady Piekarnicze (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою