Розклад руху маршруту 86
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Świętego Wojciecha (17921)
- Напрямок: Zakłady Piekarnicze або Osiedle Kaliny
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:27 5:42 5:57 | 6:12 6:27 6:42 6:57 | 7:12 7:25 7:35 7:45 7:55 | 8:05 8:15 8:25 8:35 8:45 8:58 | 9:13 9:28 9:43 9:58 | 10:13 10:28 10:43 10:58 | 11:13 11:28 11:43 11:58 | 12:13 12:28 12:43 12:58 | 13:13 13:28 13:43 13:58 | 14:13 14:25 14:35 14:45 14:55 | 15:06 15:16 15:26 15:36 15:46 15:56 | 16:06 16:16 16:26 16:36 16:46 16:56 | 17:05 17:15 17:28 17:43 17:58 | 18:13 18:33 18:53 | 19:13 19:33 19:53 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:12 22:32 22:52 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:27 5:42 5:57 |
---|---|
6 | 6:12 6:27 6:42 6:57 |
7 | 7:12 7:25 7:35 7:45 7:55 |
8 | 8:05 8:15 8:25 8:35 8:45 8:58 |
9 | 9:13 9:28 9:43 9:58 |
10 | 10:13 10:28 10:43 10:58 |
11 | 11:13 11:28 11:43 11:58 |
12 | 12:13 12:28 12:43 12:58 |
13 | 13:13 13:28 13:43 13:58 |
14 | 14:13 14:25 14:35 14:45 14:55 |
15 | 15:06 15:16 15:26 15:36 15:46 15:56 |
16 | 16:06 16:16 16:26 16:36 16:46 16:56 |
17 | 17:05 17:15 17:28 17:43 17:58 |
18 | 18:13 18:33 18:53 |
19 | 19:13 19:33 19:53 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:12 22:32 22:52 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:27 5:42 5:57 | 6:12 6:27 6:42 6:57 | 7:12 7:28 7:43 7:58 | 8:13 8:28 8:43 8:58 | 9:13 9:28 9:43 9:58 | 10:13 10:28 10:43 10:58 | 11:13 11:28 11:43 11:58 | 12:13 12:28 12:43 12:58 | 13:13 13:28 13:43 13:58 | 14:13 14:28 14:43 14:58 | 15:14 15:29 15:44 15:59 | 16:14 16:29 16:44 16:59 | 17:13 17:28 17:43 17:58 | 18:13 18:33 18:53 | 19:13 19:33 19:53 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:12 22:32 22:52 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:27 5:42 5:57 |
---|---|
6 | 6:12 6:27 6:42 6:57 |
7 | 7:12 7:28 7:43 7:58 |
8 | 8:13 8:28 8:43 8:58 |
9 | 9:13 9:28 9:43 9:58 |
10 | 10:13 10:28 10:43 10:58 |
11 | 11:13 11:28 11:43 11:58 |
12 | 12:13 12:28 12:43 12:58 |
13 | 13:13 13:28 13:43 13:58 |
14 | 14:13 14:28 14:43 14:58 |
15 | 15:14 15:29 15:44 15:59 |
16 | 16:14 16:29 16:44 16:59 |
17 | 17:13 17:28 17:43 17:58 |
18 | 18:13 18:33 18:53 |
19 | 19:13 19:33 19:53 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:12 22:32 22:52 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:32 5:52 | 6:12 6:32 6:52 | 7:12 7:32 7:52 | 8:12 8:32 8:52 | 9:12 9:32 9:52 | 10:12 10:32 10:52 | 11:12 11:32 11:52 | 12:12 12:32 12:52 | 13:12 13:32 13:52 | 14:12 14:32 14:52 | 15:12 15:32 15:52 | 16:12 16:32 16:52 | 17:12 17:32 17:52 | 18:12 18:32 18:52 | 19:12 19:32 19:52 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:12 22:32 22:52 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:32 5:52 |
---|---|
6 | 6:12 6:32 6:52 |
7 | 7:12 7:32 7:52 |
8 | 8:12 8:32 8:52 |
9 | 9:12 9:32 9:52 |
10 | 10:12 10:32 10:52 |
11 | 11:12 11:32 11:52 |
12 | 12:12 12:32 12:52 |
13 | 13:12 13:32 13:52 |
14 | 14:12 14:32 14:52 |
15 | 15:12 15:32 15:52 |
16 | 16:12 16:32 16:52 |
17 | 17:12 17:32 17:52 |
18 | 18:12 18:32 18:52 |
19 | 19:12 19:32 19:52 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:12 22:32 22:52 |
Діє з 28.10.2023 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Osiedle Kaliny»
- c
- Курс тільки до зупинки «Derdowskiego»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Świętego Wojciecha (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Plac Zgody | |
5 | 2 | Piastów | |
7 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
9 | 2 | Strzelecka | |
10 | 1 | Jagiellońska Szpital | |
12 | 2 | Świętego Jana Bosko | |
14 | 2 | Witkiewicza Szkoła | |
Osiedle Kaliny (кінцева зупинка) | |||
16 | 2 | Derdowskiego | |
17 | 1 | Kutrzeby | |
18 | 1 | Taczaka | |
21 | 3 | Łukasińskiego | |
22 | 1 | Zakłady Piekarnicze (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою