Розклад руху маршруту 86
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Piastów (11841)
- Напрямок: Plac Rodła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 5:26 5:41 5:56 | 6:12 6:27 6:43 6:58 | 7:08 7:18 7:29 7:39 7:49 7:58 | 8:08 8:18 8:28 8:43 8:58 | 9:13 9:28 9:43 9:58 | 10:13 10:28 10:43 10:58 | 11:13 11:28 11:43 11:58 | 12:13 12:28 12:43 12:58 | 13:13 13:28 13:43 13:58 | 14:08 14:18 14:28 14:38 14:48 14:58 | 15:09 15:19 15:29 15:39 15:49 15:59 | 16:09 16:19 16:29 16:39 16:49 16:59 | 17:13 17:28 17:43 17:58 | 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:21 22:41 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:11 5:26 5:41 5:56 |
---|---|
6 | 6:12 6:27 6:43 6:58 |
7 | 7:08 7:18 7:29 7:39 7:49 7:58 |
8 | 8:08 8:18 8:28 8:43 8:58 |
9 | 9:13 9:28 9:43 9:58 |
10 | 10:13 10:28 10:43 10:58 |
11 | 11:13 11:28 11:43 11:58 |
12 | 12:13 12:28 12:43 12:58 |
13 | 13:13 13:28 13:43 13:58 |
14 | 14:08 14:18 14:28 14:38 14:48 14:58 |
15 | 15:09 15:19 15:29 15:39 15:49 15:59 |
16 | 16:09 16:19 16:29 16:39 16:49 16:59 |
17 | 17:13 17:28 17:43 17:58 |
18 | 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:21 22:41 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 5:26 5:41 5:56 | 6:12 6:27 6:43 6:58 | 7:13 7:29 7:44 7:58 | 8:13 8:28 8:43 8:58 | 9:13 9:28 9:43 9:58 | 10:13 10:28 10:43 10:58 | 11:13 11:28 11:43 11:58 | 12:13 12:28 12:43 12:58 | 13:13 13:28 13:43 13:58 | 14:13 14:28 14:43 14:58 | 15:14 15:29 15:44 15:59 | 16:14 16:29 16:44 16:59 | 17:13 17:28 17:43 17:58 | 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:21 22:41 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:11 5:26 5:41 5:56 |
---|---|
6 | 6:12 6:27 6:43 6:58 |
7 | 7:13 7:29 7:44 7:58 |
8 | 8:13 8:28 8:43 8:58 |
9 | 9:13 9:28 9:43 9:58 |
10 | 10:13 10:28 10:43 10:58 |
11 | 11:13 11:28 11:43 11:58 |
12 | 12:13 12:28 12:43 12:58 |
13 | 13:13 13:28 13:43 13:58 |
14 | 14:13 14:28 14:43 14:58 |
15 | 15:14 15:29 15:44 15:59 |
16 | 16:14 16:29 16:44 16:59 |
17 | 17:13 17:28 17:43 17:58 |
18 | 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:21 22:41 |
Діє з 28.10.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:56 | 6:17 6:37 6:57 | 7:17 7:37 7:57 | 8:17 8:37 8:57 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:58 | 15:18 15:38 15:58 | 16:18 16:38 16:58 | 17:18 17:38 17:58 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:21 22:41 | ||
Діє з 28.10.2023 |
5 | 5:16 5:36 5:56 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:57 |
7 | 7:17 7:37 7:57 |
8 | 8:17 8:37 8:57 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:58 |
15 | 15:18 15:38 15:58 |
16 | 16:18 16:38 16:58 |
17 | 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:21 22:41 |
Діє з 28.10.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | |||
1 | Łukasińskiego | ||
3 | Kutrzeby | ||
3 | Osiedle Kaliny | ||
1 | Witkiewicza Szkoła | ||
2 | Świętego Jana Bosko | ||
2 | Jagiellońska Szpital | ||
1 | Strzelecka | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
1 | Piastów (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Plac Zamenhofa | |
4 | 1 | Plac Lotników | |
6 | 2 | Plac Rodła | |
7 | 1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою