Розклад руху маршруту 72
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Centrum Żeglarskie (70412)
- Напрямок: Śmierdnica або Jezierzyce
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Jezierzyce»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Przestrzenna | |
2 | 1 | Przybrzeżna | |
3 | 1 | Emilii Gierczak | |
5 | 2 | Plac Słowiański | |
6 | 1 | Letnia | |
8 | 2 | Pomorska | |
11 | 3 | Kijewo | |
15 | 4 | Balińskiego | |
16 | 1 | Trzcinowa | |
17 | 1 | Rondo Osiedlowców | |
18 | 1 | Piaseczna Szkoła | |
20 | 2 | Pyrzycka | |
21 | 1 | Śmierdnica (кінцева зупинка) | |
Śmierdnica | |||
Topolowa Stadion | |||
Topolowa | |||
Jezierzyce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою