Розклад руху маршруту 72
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Jezierzyce | |||
Topolowa | |||
Topolowa Stadion | |||
Śmierdnica | |||
1 | Pyrzycka | ||
2 | Piaseczna Szkoła | ||
1 | Rondo Osiedlowców | ||
0 | Trzcinowa | ||
1 | Balińskiego | ||
5 | Kijewo | ||
3 | Pomorska | ||
Zakłady Mięsne | |||
1 | Letnia | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Przybrzeżna | ||
1 | Przestrzenna (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
2 | 1 | Przystań Żeglarska | |
3 | 1 | Lotnisko | |
4 | 1 | Księżnej Anny | |
5 | 1 | Basen Górniczy | |
6 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою