Розклад руху маршруту 72
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Trzcinowa (88412)
- Напрямок: Basen Górniczy
Пояснення:
- b
- Курс з під’їздом до зупинки «Zakłady Mięsne»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Jezierzyce | |||
Topolowa | |||
Topolowa Stadion | |||
Śmierdnica | |||
1 | Pyrzycka | ||
2 | Piaseczna Szkoła | ||
1 | Rondo Osiedlowców | ||
0 | Trzcinowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Balińskiego | |
6 | 5 | Kijewo | |
9 | 3 | Pomorska | |
Zakłady Mięsne | |||
10 | 1 | Letnia | |
12 | 2 | Plac Słowiański | |
13 | 1 | Emilii Gierczak | |
15 | 2 | Przybrzeżna | |
16 | 1 | Przestrzenna | |
17 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
18 | 1 | Przystań Żeglarska | |
19 | 1 | Lotnisko | |
20 | 1 | Księżnej Anny | |
21 | 1 | Basen Górniczy | |
22 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою