Розклад руху маршруту 72
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Piaseczna Szkoła (88611)
- Напрямок: Śmierdnica або Jezierzyce
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Jezierzyce»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Letnia | ||
2 | Pomorska | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Balińskiego | ||
1 | Trzcinowa | ||
1 | Rondo Osiedlowców | ||
1 | Piaseczna Szkoła (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Pyrzycka | |
3 | 1 | Śmierdnica (кінцева зупинка) | |
Śmierdnica | |||
Topolowa Stadion | |||
Topolowa | |||
Jezierzyce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою