Розклад руху маршруту 96
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Załom Leśna | |||
Osiedle Kasztanowe | |||
1 | Ogrody «Załomiak» | ||
1 | Załom Szkoła | ||
2 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Załom Parkowa | |
3 | 1 | Lubczyńska | |
4 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
5 | 1 | Kniewska | |
6 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
7 | 1 | Wolińska | |
10 | 3 | Dąbie Osiedle | |
11 | 1 | Warmińska | |
12 | 1 | Jugosłowiańska | |
14 | 2 | Plac Słowiański | |
15 | 1 | Emilii Gierczak | |
17 | 2 | Przybrzeżna | |
18 | 1 | Przestrzenna | |
19 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
20 | 1 | Przystań Żeglarska | |
21 | 1 | Lotnisko | |
22 | 1 | Księżnej Anny | |
23 | 1 | Basen Górniczy | |
24 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою