Розклад руху маршруту 96
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Załom Leśna | |||
Osiedle Kasztanowe (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Ogrody «Załomiak» | |
2 | 1 | Załom Szkoła | |
4 | 2 | Kablowa | |
6 | 2 | Załom Kościół | |
8 | 2 | Załom Parkowa | |
9 | 1 | Lubczyńska | |
10 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
11 | 1 | Kniewska | |
12 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
13 | 1 | Wolińska | |
16 | 3 | Dąbie Osiedle | |
17 | 1 | Warmińska | |
18 | 1 | Jugosłowiańska | |
20 | 2 | Plac Słowiański | |
21 | 1 | Emilii Gierczak | |
23 | 2 | Przybrzeżna | |
24 | 1 | Przestrzenna | |
25 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
26 | 1 | Przystań Żeglarska | |
27 | 1 | Lotnisko | |
28 | 1 | Księżnej Anny | |
29 | 1 | Basen Górniczy | |
30 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою