przejście do treści strony

Baza teleadresowa

e-mail: zditm@zditm.szczecin.pl

nazwisko i imię stanowisko telefon telefon komórkowy pokój
Dyrektor — D
Tumielewicz Radosław Dyrektor 914800510 691852200 sekretariat
Zastępca Dyrektora ds. Infrastruktury Drogowej — DI
Fritsch Sebastian Zastępca Dyrektora 914800510 691856879 sekretariat
Zastępca Dyrektora ds. Transportu Miejskiego — DT
Jutrzenka-Trzebiatowski Marek Zastępca Dyrektora 914800510 605599664 sekretariat
Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Finansowych — Główny Księgowy — DF
Krefta-Marczak Gabriela Zastępca Dyrektora 914800510 691856886 sekretariat
Biuro Obsługi Interesanta — BOI
Suszczyńska Hanna St. Inspektor 914800444 BOI
Dział Sterowania, Zarządzania i Kontroli Transportu Miejskiego — TS
Dyspozytor Centrali Ruchu 914800403 28
Dyspozytor Centrali Ruchu — autobusy 914800401 28
Dyspozytor Centrali Ruchu — tramwaje 914800402 28
Kontrolerzy Ruchu 914230281, 19285 ul. Niedziałkowskiego 20A, pok. 5 i 6
Starosta Irena Z-ca Kierownika 914800498 691856880 39
Wołoszczuk Dariusz Kierownik 914800404 691858577 310
Dział Gospodarczego i Inżynieryjnego Zajęcia Pasa Drogowego — IG
Błądek Marek Kierownik 914800420 607737343 307
Chwaluczyk Jolanta St. Specjalista 914800431 785883235 16
Cyran Witold St. Specjalista 914800462 785883231 22
Czechowska Katarzyna Specjalista 914800416 695692086 15
Czyżewska Marta Specjalista 914800432 17
Dąbkowska Joanna Inspektor 914800426 15
Futerski Wiktor St. Specjalista 693373393 18
Ilczyszyn Marlena Inspektor 914800426 15
Kijewska Katarzyna Inspektor 914800534 17
Kociubiński Piotr St. Inspektor 914800440 785883236 22
Kostrzewska Katarzyna St. Specjalista 914800439 693250258 16
Murawska-Skrzymowska Magdalena St. Specjalista 914800406 607875635 15
Olechnowicz Agnieszka St. Specjalista 914800485 785883232 16
Paradowska Magdalena St. Specjalista 914800436 663430485 18
Sielatycka Małgorzata Specjalista 914800418 607885365 16
Szeląg-Polak Patrycja Inspektor 785883234 18
Świder Wiesław Inspektor 914800552 695694490 17
Walasek-Popowicz Aneta St. Inspektor 914800419 601563171 17
Żurawska-Barańska Elwira St. Specjalista 914800413 693250210 15
Dział Finansowo Księgowy — FK
Busiuk Katarzyna St. Specjalista 914800466 301
Czajkowska Marlena Inspektor 914800542 302
Frąckiewicz Janina Kierownik 914800454 725721117 319
Haftek Elżbieta St. Inspektor 914800468 301
Martinka Katarzyna St. Specjalista 914800465 301
Moczulska Antonina St. Specjalista 914800467 302
Osuch Ewa St. Inspektor 914800469 302
Socha Joanna Inspektor 914800467 302
Dział Utrzymania Obiektów, Urządzeń Komunikacji Miejskiej i Zaopatrzenia — DO
Delegacz Tomasz Konserwator 914800518
Dziemidowicz Grażyna St. Inspektor 914800414 693373345 309
Holona Tomasz Gł. Specjalista 914800560 693373344 403
Jarymowicz Arkadiusz Inspektor 914800496 695693169 20
Kowalczyk Mariusz St. Specjalista 914800495 693939914 309
Kozakowski Cezary St. Inspektor 914800486 691856888 20
Łuczak Artur Inspektor 914800558 691856836 403
Pawłowska Monika St. Inspektor 914800496 723631400 20
Strzałkowski Robert Kierownik 914800490 693939937 304
Wodzisławska Hanna St. Inspektor 914800529 691856882 309
Zespół ds. Zamówień Publicznych — DZP
Izdebski Sławomir St. Inspektor 914800520 697150453 318
Jakubiec Katarzyna Inspektor 914800438 305
Kumor Łukasz Inspektor 914800479 318
Mastalerz Małgorzata Podinspektor 914800434 318
Mickiewicz Katarzyna Inspektor 914800479 318
Nowak Beata St. Specjalista 914800528 305
Stachurska-Poręba Małgorzata Kierownik 914800421 693370345 317
Dział Ekonomii, Planowania i Rozliczeń — FE
Bartkowska Małgorzata St. Inspektor 914800459 410
Kujath Katarzyna St. Specjalista 914800459 410
Pender Jolanta Kierownik 914800410 607886558 311
Sidorko Mariola Gł. Specjalista 914800487 413
Stefanowicz Kamila St. Inspektor 914800411 413
Wojtkiewicz Alicja St. Specjalista 914800488 413
Wołyniec Paulina Inspektor 914800411 413
Dział Utrzymania Pasa Drogowego — IU
Bukowiecka Katarzyna Kierownik 914800555 603790010 306
Dubel Krzysztof Podinspektor 914800474 10
Dzudzewicz Anna Specjalista 914800407 21
Jasionowska Agnieszka St. Inspektor 914800433 603634030 10
Jerka Sylwester Specjalista 914800450 603788370 9
Kłonowski Grzegorz Specjalista 914800556 693373381 9
Matusiak Paweł Specjalista 914800412 605073466 9
Mazur Karina Specjalista 914800433 695695665 10
Morszczyzna Dariusz St. Specjalista 914800474 691856890 10
Tumidajewicz Beata Gł. Specjalista 914800430 693370747 10
Wędzińska Anna Gł. Specjalista 914800407 605699334 21
Zgrzywa Patrycja Podinspektor 10
Stanowisko ds. Ubezpieczeń i Ochrony Środowiska — DU
Gabryszak Edwarda Gł. Specjalista 914800478 408
Stanowisko ds. Informatyki i Administrowania Systemami — DŁ
Rynkiewicz Jarosław St. Informatyk 914800456 30
Wieliński Marcin St. Informatyk 914800425 601910685 30
Dział Taryfowo Biletowy — FT
Dudziak Bogumiła Specjalista 914800482 414
Godlewska Alina St. Inspektor 914800483 19
Jakubiec Grzegorz St. Inspektor 914800483 693931134 19
Kalinowska Joanna Inspektor 914800482 414
Kobus Karolina St. Konserwator 914800415 23
Kubiak Teresa Specjalista 914800483 414
Kumesz Ewa St. Inspektor 914800460 695690340 35
Małolepsza Anna Kierownik 914800480 601978644 409
Napiontek Justyna St. Referent 914800481 35
Podgórska Natalia Referent 914800460 35
Wingrowicz Mirosława St. Specjalista 914800429 603721458 412a
Ziętek Mirosława St. Inspektor 914800415 19
Stanowisko ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy — BHP
Stukonis Janusz St. Specjalista 914800557 601970935 309
Dział Kadr i Organizacji — DK
Bogutyn Maria St. Specjalista 914800476 303
Hnatyszyn Agata St. Inspektor 914800435 663430629 404
Kalita Artur Inspektor 914800535 404
Kępska Halina St. Inspektor 914800477 303
Michalska Anna Podinspektor 914800435 404
Szuflińska Beata Inspektor 914800510 sekretariat
Wysocka Renata Kierownik 914800545 693939946 308
Dział Kontroli Biletów (lokalizacja: ul. Niedziałkowskiego 20A, Szczecin) — TK
Dąbrowski Tadeusz Specjalista 13
Dyspozytornia 914324760
Ignor Sebastian Specjalista 914324755 603634191 13
Karolczuk Joanna St. Specjalista 914324755 ul. Niedziałkowskiego 20A, pok. 13
Konicka Anna Specjalista 914324758 12
Kościucha Artur Specjalista 914324753 603634560 11
Krzyżaniak Zenona Specjalista 914501132 22
Lewandowska Anna Specjalista 914324759 4
Michalak Elżbieta Specjalista 914324761 10
Michalska-Karandziej Magdalena St. Specjalista 914324759 4
Sardyko Katarzyna Specjalista 914324756 23
Siwiński Grzegorz Kierownik 914324750 691856892 23
Sobiech Marzena Specjalista 914324752 21
Staszkiewicz Danuta Specjalista 914324758 12
Szubert Agnieszka Specjalista 914324754 11
Turczyńska Marzena Specjalista 914324757 21
Wysocka-Przybyła Magdalena Z-ca Kierownika 914324751 603634232 22
Zespół ds. Mediów, Skarg i Wniosków — DS
Kwiecień-Zwierzyńska Marta St. Specjalista 914800424 691856883 310
Pieczyńska Hanna Specjalista 914800424 695692466 310
Dział Utrzymania Czystości w Pasie Drogowym — TU
Aranowska Katarzyna Inspektor 914800492 601971200 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Bogucki Jerzy Kierownik 914800550 693770014 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 209
Grzeszczyk Dorota St. Inspektor 914800522 603634526 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 209
Kaczerska Justyna Inspektor 914800540 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Kuc Andrzej St. Specjalista 914800540 605446645 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Maciaszek Adriana Inspektor 914800492 663430651 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Motyl Dariusz Specjalista 914800551 603721423 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Szwic Krzysztof Specjalista 914800539 603191407 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Dział Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości — IR
Szala Rafał Gł. Specjalista 914800514 603637269 6
Widomski Szymon Gł. Specjalista 914800484 601910692 6
Winczakowska Lidia Kierownik 914800484 725721115 6
Dział Optymalizacji Sieci Komunikacyjnej i Realizacji Projektów — TOR
Bodnar Mirela St. Inspektor 914800531 785881446 405
Filipiak Maciej Dyspozytor 914800531 405
Jerchewicz Małgorzata Podinspektor 914800537 401
Kośla Marek Gł. Specjalista 914800470 691856887 415
Miler Krzysztof Kierownik 914800531 693939947 405
Miłosz Adam St. Inspektor 914800447 401
Ortel-Chmielewska Anna Z-ca Kierownika 914800446 693370570 401
Przymusiński Tomasz Podinspektor 914800472 415
Sidwa Małgorzata St. Specjalista 914800472 415
Skrzymowski Olaf Specjalista 914800471 401
Tątarski Marek St. Specjalista 914800473 415
Dział Ewidencji Dróg, Inżynierii Ruchu i Oznakowania Sieci Drogowej — IE
Dąbrowska Alicja Inspektor 914800408 693370027 412
Kazieczko Mateusz St. Inspektor 914800536 695251535 412
Kaziszko Katarzyna Podinspektor 7
Kmetyk Sebastian St. Specjalista 914800491 607875809 7
Kotowicz Marcin Specjalista 914800417 725454101 7
Kurjata Anna Specjalista 914800458 411
Leksińska Mariola Inspektor 914800527 609697906 411
Misiukajtis Paweł St. Inspektor 914800428 695330062 7
Nowak Krzysztof Podinspektor 914800428 7
Przybylska Monika Inspektor 914800408 412
Szefler Joanna Inspektor 914800408 605699338 412
Urbański Ryszard Kierownik 914800494 601970379 407
Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej — DKW
Frankowski Paweł Gł. Specjalista 914800547 691858566 406
Radca Prawny — DR
Jarosz-Walas Agnieszka Radca prawny 914800497 8
Kledzik Przemysław Radca prawny 914800497 8
Staniewicz Agata Radca prawny 914800497 8
Stańczyk Małgorzata Radca prawny 914800497 8
Tórz Mirosława Radca prawny 914800497 8
przewiń do góry