Розклад руху маршруту 526
Нічний автобусний маршрут
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Osiedle Chemik
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Gocław
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Police Rynek
-
Зупинка: Police Piaskowa Szkoła (52412)
- Напрямок: Dworzec Główny
- Інші маршрути на цій зупинці:
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Police Piaskowa | |
2 | 1 | Police Grzybowa | |
2 | 0 | Police Piłsudskiego Rondo | |
3 | 1 | Police Szpital | |
4 | 1 | Police Dworzec | |
5 | 1 | Police Grunwaldzka | |
6 | 1 | Police Rynek | |
7 | 1 | Police Wojska Polskiego | |
8 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
8 | 0 | Police Cisowa | |
9 | 1 | Police Jesionowa | |
10 | 1 | Orłowska | |
11 | 1 | Nowy Świat | |
12 | 1 | Wodna | |
13 | 1 | Stołczyńska | |
14 | 1 | Skolwin Dworzec | |
15 | 1 | Celulozowa | |
17 | 2 | Cegłówka | |
17 | 0 | Stołczyn Północny | |
18 | 1 | Nad Odrą Terminal | |
20 | 2 | Zamknięta | |
21 | 1 | Kościelna | |
22 | 1 | Nad Odrą | |
24 | 2 | Gocław | |
25 | 1 | Lipowa | |
26 | 1 | Światowida | |
27 | 1 | Strzałowska | |
28 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
29 | 1 | Robotnicza | |
30 | 1 | Ludowa | |
32 | 2 | Dobromiry | |
32 | 0 | Lubeckiego | |
34 | 2 | Stocznia Szczecińska | |
35 | 1 | Dubois | |
36 | 1 | Teatr Polski | |
37 | 1 | Wały Chrobrego | |
39 | 2 | Wyszyńskiego | |
41 | 2 | Dworzec Główny (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою