×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Linien des Stadtverkehrs

Nummer der Linie anklicken, um zum Fahrplan zu übergehen.

Tagesstraßenbahnlinien – Normallinien

1 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
2 Dworzec Niebuszewo<—>Turkusowa
Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka (zurück: Asnyka – Orzeszkowej) – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
3 Wojciechowskiego<—>Pomorzany
Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – Dworcowa – Nowa – Kolumba – Chmielewskiego – Smolańska
4 Krzekowo<—>Pomorzany
Żołnierska – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska
5 Krzekowo<—>Stocznia Szczecińska
Żołnierska – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – aleja Piastów – plac Szarych Szeregów – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika (zurück: Firlika)
6 Gocław<—>Pomorzany
Lipowa – Światowida – Strzałowska – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Druckiego-Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Łady – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba – Chmielewskiego – Smolańska
7 Krzekowo<—>Turkusowa
Żołnierska – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
8 Gumieńce<—>Turkusowa
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (zurück: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
9 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
10 Gumieńce<—>Wojciechowskiego
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (zurück: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska
11 Ludowa<—>Pomorzany
Ludowa – Druckiego-Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Dubois – Parkowa – Malczewskiego – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska
12 Dworzec Niebuszewo<—>Pomorzany
Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka (zurück: Asnyka – Orzeszkowej) – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska

Tagesstraßenbahnlinien – Ersatzlinien

16 Gocław<—>Pomorzany
Lipowa – Światowida – Strzałowska – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Druckiego-Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Dubois – Parkowa – Malczewskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba – Chmielewskiego – Smolańska

Tagesstraßenbahnlinien – Sonderlinien

14 Gumieńce<—>Filharmonia
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (zurück: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (zurück: Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego)
15 Gumieńce<—>Dworzec Niebuszewo
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (zurück: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (zurück: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka)
20 Filharmonia<—>Turkusowa
Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego (zurück: plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
801 Potulicka<—>Zajezdnia Pogodno
Potulicka – Narutowicza – 3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Wojska Polskiego
802 Turkusowa<—>Zajezdnia Pogodno
Jaśminowa – Hangarowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Wawrzyniaka – aleja Wojska Polskiego

Tagesstraßenbahnlinien – Touristenlinien

0 Fahrten jeden Sonntag im Juli und August.
Dworzec Główny—>Dworzec Główny
Kolumba – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Niemierzyńska – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba
Rundlinie.

Tagesbuslinien – Normallinien

51 Kołłątaja<—>Osów
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (zurück: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska
Kołłątaja<—>Głębokie
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (zurück: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – Miodowa
52 Tkacka<—>Wyspa Pucka
Tkacka – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (zurück: Wyszyńskiego – Tkacka) – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Kanał Parnicki – Marynarska
53 Stocznia Szczecińska<—>Pomorzany Dobrzyńska
Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (zurück: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Derdowskiego – rondo Gierosa – Europejska – Dworska – plac Słowińców – Wierzbowa – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (zurück: Dobrzyńska – Budziszyńska)
54 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa – Przelotowa – Handlowa (zurück: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Handlowa (zurück: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Pomorska – Potok
56 Basen Górniczy<—>Dąbie Osiedle
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – Goplańska
57 Kołłątaja<—>Warszewo
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Rostocka – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska (zurück: Złotowska – Perlista – Szwedzka)
58 Plac Rodła<—>Gocław
Piłsudskiego – Matejki (zurück: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (zurück: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Strzałowska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa
59 Plac Rodła<—>Nehringa
Piłsudskiego – Matejki (zurück: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (zurück: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Świętojańska – Pokoju – Szosa Polska
Plac Rodła<—>Studzienna
Piłsudskiego – Matejki (zurück: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Studzienna – Żelazna – Grzymińska – Studzienna (zurück: Studzienna – Zgorzelecka – Hoża)
60 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika – (zurück: Firlika) – 1 Maja – Sczanieckiej – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (zurück: Żołnierska – Klonowica) – rondo Prymy – Szeroka – Sosabowskiego – Taczaka – Derdowskiego – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa
61 Owocowa Dworzec<—>Podjuchy
Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości (zurück: aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (zurück: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Radomska – Południowa – rondo Hakena (zurück: rondo Hakena – Krygiera – Cukrowa) – Krygiera – most Pomorzan – Krygiera – most Gryfitów – Krygiera – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa (zurück: Szlamowa – Metalowa)
Owocowa Dworzec<—>Podjuchy
Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości (zurück: aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (zurück: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Radomska – Południowa (zurück: Południowa – rondo Uniwersyteckie) – rondo Hakena – Krygiera – most Pomorzan – Krygiera – most Gryfitów – Krygiera – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa (zurück: Szlamowa – Metalowa)
62 Plac Zwycięstwa<—>Ustowo Auchan
Szczecin: plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (zurück: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Krakowska – Bronowicka – Smoleńskiej – Husarów – Cukrowa – Radomska – Południowa – rondo Hakena (zurück: rondo Hakena – Krygiera – Cukrowa) – Ustowo
63 Kołłątaja<—>Skolwin
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka
64 Dąbie Osiedle<—>Klucz Autostrada
Goplańska – Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona (zurück: Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska) – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (zurück: Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa) – Dmowskiego – Rymarska
65 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Przelotowa (zurück: Przelotowa – Handlowa) – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich
66 Osiedle Bukowe<—>Podjuchy
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa (zurück: Szlamowa – Metalowa)
Osiedle Bukowe<—>Klucz
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (zurück: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Dmowskiego – Rymarska
67 Stocznia Szczecińska<—>Karola Miarki
Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – Skargi – aleja Wojska Polskiego – Traugutta – Poniatowskiego – Santocka – Świerczewska – Miarki (zurück: Miarki – Ku Słońcu – Santocka)
Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego (zurück: Druckiego-Lubeckiego – Ludowa) – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – Skargi – aleja Wojska Polskiego – Traugutta – Poniatowskiego – Santocka – Świerczewska – Miarki (zurück: Miarki – Ku Słońcu – Santocka)
68 Plac Rodła<—>Przepiórki
Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (zurück: Matejki – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Rostocka – Królewskiego – Łączna – Świergotki – Przepiórki (zurück: Przepiórki – Łączna)
69 Kołłątaja<—>Rugiańska
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja (zurück: Kołłątaja – rondo Sybiraków) – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska
Kołłątaja<—>Ludowa
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja (zurück: Kołłątaja – rondo Sybiraków) – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (zurück: Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego)
70 Dworzec Główny<—>Urząd Miasta
Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Admiralska – Wawelska – Wały Chrobrego – Szczerbcowa (zurück: Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Komandorska – Jana z Kolna) – Starzyńskiego – Małopolska – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II
Elektrownia Pomorzany<—>Urząd Miasta
Szczawiowa – Tama Pomorzańska – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Admiralska – Wawelska – Wały Chrobrego – Szczerbcowa (zurück: Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Komandorska – Jana z Kolna) – Starzyńskiego – Małopolska – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec – Moczyły – Kołbaskowo – Siadło Górne – Siadło Dolne – Kurów – Ustowo – Szczecin: Ustowska – Szczawiowa – Tama Pomorzańska – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Admiralska – Wawelska – Wały Chrobrego – Szczerbcowa (zurück: Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Komandorska – Jana z Kolna) – Starzyńskiego – Małopolska – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec – Rosówek – Kołbaskowo – Siadło Górne – Siadło Dolne – Kurów – Ustowo – Szczecin: Ustowska – Szczawiowa – Tama Pomorzańska – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Admiralska – Wawelska – Wały Chrobrego – Szczerbcowa (zurück: Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Komandorska – Jana z Kolna) – Starzyńskiego – Małopolska – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo – Kamieniec – Moczyły – Kołbaskowo – Siadło Górne – Siadło Dolne – Kurów – Ustowo – Szczecin: Ustowska – Szczawiowa – Tama Pomorzańska – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Admiralska – Wawelska – Wały Chrobrego – Szczerbcowa (zurück: Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Komandorska – Jana z Kolna) – Starzyńskiego – Małopolska – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo – Kamieniec – Rosówek – Kołbaskowo – Siadło Górne – Siadło Dolne – Kurów – Ustowo – Szczecin: Ustowska – Szczawiowa – Tama Pomorzańska – Kolumba – Nabrzeże Wieleckie – Admiralska – Wawelska – Wały Chrobrego – Szczerbcowa (zurück: Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Komandorska – Jana z Kolna) – Starzyńskiego – Małopolska – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II
71 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich
72 Basen Górniczy<—>Śmierdnica
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Pomorska – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Balińskiego – rondo Osiedlowców – Piaseczna – Pyrzycka
Basen Górniczy<—>Jezierzyce
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Pomorska – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Balińskiego – rondo Osiedlowców – Piaseczna – Pyrzycka – Topolowa
73 Basen Górniczy<—>Zdunowo Szpital
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego
74 Zakłady Piekarnicze<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (zurück: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna
Łukasińskiego Ogrody<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (zurück: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna
Mierzyn Szkoła<—>Bezrzecze
Mierzyn: Kolorowa – Długa (zurück: Długa) – Topolowa – Nasienna – Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (zurück: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna
75 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (zurück: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
76 Nabrzeże Ewa<—>Brama Portowa
Hryniewieckiego – [Logistyczna –] Kujota – Rybnicka – Bytomska – Władysława IV – Energetyków (zurück: Energetyków – Celna – [Heyki –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska) – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości
Logistyczna<—>Brama Portowa
Logistyczna – Hryniewieckiego – Kujota – Rybnicka – Bytomska – Władysława IV – Energetyków (zurück: Energetyków – Celna – [Heyki –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska) – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości
77 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Kasztanowe
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (zurück: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
78 Osiedle Arkońskie<—>Kołłątaja
Wiśniowy Sad – Chopina – Krasińskiego – Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka (zurück: Asnyka – Orzeszkowej) – rondo Sybiraków – Kołłątaja
79 Osiedle Słoneczne<—>Jezierzyce
Handlowa – rondo Reagana – Pszenna – Walecznych – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa
80 Zakłady Piekarnicze<—>Ludowa
Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (zurück: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Zawadzkiego – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Szafera – Arkońska – Wszystkich Świętych – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (zurück: Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego)
81 Przecław<—>Plac Kościuszki
Przecław – Warzymice – Szczecin: Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (zurück: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – plac Szyrockiego – aleja Piastów – plac Kościuszki
Kołbaskowo<—>Plac Kościuszki
Kołbaskowo – Przecław – Warzymice – Szczecin: Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (zurück: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – plac Szyrockiego – aleja Piastów – plac Kościuszki
Rosówek Granica<—>Plac Kościuszki
Rosówek – Kołbaskowo – Przecław – Warzymice – Szczecin: Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (zurück: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – plac Szyrockiego – aleja Piastów – plac Kościuszki
Kamieniec<—>Plac Kościuszki
Kamieniec – Rosówek – Kołbaskowo – Przecław – Warzymice – Szczecin: Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (zurück: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – plac Szyrockiego – aleja Piastów – plac Kościuszki
82 Kołłątaja<—>Krucza Dom Kombatanta
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (zurück: Krucza – Obotrycka – Wilcza)
83 Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (zurück: Smolęcin – Karwowo – Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (zurück: Smolęcin – Karwowo – Warzymice – Przecław – Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (zurück: Smolęcin – Karwowo – Warzymice – Przecław – Warzymice) – Kołbaskowo
84 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Pomorska – Potok
85 Podjuchy<—>Smocza — Falskiego
Szlamowa – Metalowa (zurück: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Krzemienna – Smocza – Falskiego (zurück: Falskiego – Przewiewna – Krzemienna)
86 Zakłady Piekarnicze<—>Plac Rodła
Łukasińskiego – Taczaka – Witkiewicza – Jagiellońska – plac Zamenhofa – Jagiellońska – plac Lotników – Mazurska – Piłsudskiego (zurück: Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Bałuki – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska)
Osiedle Kaliny<—>Plac Rodła
Witkiewicza – Jagiellońska – plac Zamenhofa – Jagiellońska – plac Lotników – Mazurska – Piłsudskiego (zurück: Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Bałuki – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska)
87 Owocowa Dworzec<—>Podbórz
Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości (zurück: aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – aleja Wojska Polskiego – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – Wielkopolska – Wąska – Felczaka – aleja Wyzwolenia – Lubomirskiego – Staszica – rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (zurück: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
Kołłątaja<—>Podbórz
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (zurück: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
88 Maczka<—>Okulickiego
Maczka – Ku Słońcu (zurück: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przemyska – Kielecka – Anhellego (zurück: Anhellego – Okulickiego)
Maczka<—>Stobno Stacja
Szczecin: Maczka – Ku Słońcu (zurück: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno
Maczka<—>Warnik
Szczecin: Maczka – Ku Słońcu (zurück: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno – Bobolin – Warnik (zurück: Warnik – Będargowo – Stobno)
91 Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Pomorska – Potok
93 Wielgowo Borsucza<—>Basen Górniczy
Bryczkowskiego – Tczewska – Goleniowska – Newtona – Gierczak – Przestrzenna – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska
94 Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Maciejowicka – Szymborskiej – Struga – rondo Szendzielarza – Pomorska – Potok
96 Basen Górniczy<—>Osiedle Kasztanowe
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
97 Osiedle Bukowe<—>Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (zurück: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Osiedle Bukowe<—>Zakłady Drobiarskie
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (zurück: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska
101 Plac Rodła<—>Police Jasienica Pętla
Szczecin: Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (zurück: Matejki – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Ogrodnicza – Ludgardy – Zagórskiego – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – Ogrodowa (zurück: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów)
102 Gocław<—>Police Tanowska Szkoła
Szczecin: Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
103 Głębokie<—>Police Kołłątaja
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja
Głębokie<—>Police Zakłady Chemiczne
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka
105 Klonowica Zajezdnia<—>Dobra Osiedle
Szczecin: Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (zurück: Żołnierska – Klonowica – Wernyhory) – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Berzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Szczecińska
106 Głębokie<—>Police Kołłątaja
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Staroleśna – Leśna – Leśno Górne – Siedlice – Police: Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Siedlecka – Batorego – Szkolna – Kołłątaja (zurück: Kołłątaja – Grunwaldzka – Siedlecka)
107 Plac Rodła<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (zurück: Matejki – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego
108 Gumieńce<—>Lubieszyn Rondo
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn
Gumieńce<—>Lubieszyn Granica
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn
Gumieńce<—>Dobra Rondo
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna
109 Police Kołłątaja<—>Police Tanowska Szkoła
Police: Kołłątaja – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna (zurück: Szkolna – Kołłątaja) – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
Police Kołłątaja<—>Police Osiedle Chemik
Police: Kołłątaja – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna (zurück: Szkolna – Kołłątaja) – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego
110 Police Kołłątaja<—>Siedlice Pętla
Police: Kołłątaja – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna (zurück: Szkolna – Kołłątaja) – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – Siedlice
111 Police Kołłątaja<—>Police Zajezdnia
Police: Kołłątaja – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna (zurück: Szkolna – Kołłątaja) – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Fabryczna
Police Jasienica Pętla<—>Police Kołłątaja
Police: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów (zurück: Piastów – Ogrodowa) – Dworcowa – [Piotra i Pawła –] Dworcowa – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Kościuszki – Grunwaldzka – Sikorskiego – Szkolna – Kołłątaja – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna (zurück: Szkolna – Kołłątaja – Grunwaldzka – Kościuszki) – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Fabryczna
121 Głębokie<—>Sławoszewo
Szczecin: Kupczyka – Wołczkowo: Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Dębowa – Grzepnica – Sławoszewo: Złota
Głębokie<—>Grzepnica
Szczecin: Kupczyka – Wołczkowo: Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Dębowa – Grzepnica
Gewählte Fahrten an Werktagen.
122 Kościno—>Kościno
Kościno: Drozda – Dołuje: Żubrza – Daniela – Słoneczny Sad – Skarbimierzyce: Folwarczna – Redlica – Wąwelnica – Dołuje: Jesienny Sad – Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno: Drozda
Einbahnlinie.
123 Lubieszyn Rondo<—>Stolec
Lubieszyn – Dobra: Graniczna – Szczecińska – Buk – Łęgi: Północna – Na Świdwie – Północna – Rzędziny – Stolec
124 Gumieńce<—>Mierzyn Pod Lipami
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Zeusa – Osiedle pod Lipami

Tagesbuslinien – Normallinien – auf Verlangen

95 Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa – Metalowa – Granitowa – Marmurowa – Radosna – Ostowa – Lechicka – Ostowa – Radosna – Morwowa – Chojnicka – Brzeżańska – Mielecka – Drawska – Sąsiedzka – Chromowa – Ruda – Olkuska – Wschodnia – Grzegorzewskiej – Korczaka – Prószyńskiego – Wschodnia – Chełmińska – Krzemienna – Szarego – Szlamowa
Einbahnlinie.
Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa – Metalowa – Kołowska – Skalista – Krzemienna – Szarego – Szlamowa
Einbahnlinie.
Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa – Metalowa – plac Wolności – Granitowa – Piwna – Zamieć – Piwna – Granitowa – plac Wolności – Szarego – Szlamowa
Einbahnlinie.
98 Maczka<—>Kwiatkowskiego
Maczka – Ku Słońcu (zurück: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Świętej Kingi – Krakowska – Samborska – Harnasiów – Zbójnicka – Europejska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Południowa – rondo Hakena – Krygiera – Cukrowa (zurück: Cukrowa – rondo Uniwersyteckie)
Maczka<—>Chobolańska Szkoła
Maczka – Ku Słońcu (zurück: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Świętej Kingi – Krakowska – Dworska – plac Słowińców – Wierzbowa – Chobolańska (zurück: Chobolańska – Braniborska – Krakowska)
99 Warszewo<—>Osów
Złotowska – Perlista – Szwedzka (zurück: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Wapienna – Północna – Andersena – Miodowa
Warszewo<—>Jaworowa Las
Złotowska – Perlista – Szwedzka (zurück: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Wapienna – Północna – Andersena – Miodowa – Zegadłowicza – Jaworowa

Tagesbuslinien – Eillinien

A Osiedle Bukowe<—>Plac Rodła
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Przelotowa – Jasna – Struga – Hangarowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (zurück: aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego)
B Osiedle Słoneczne<—>Osiedle Arkońskie
Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Lubomirskiego – Staszica – rondo Giedroycia (zurück: rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia) – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja (zurück: Kołłątaja – rondo Sybiraków) – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad
Osiedle Słoneczne<—>Dworzec Niebuszewo
Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Lubomirskiego – Staszica – rondo Giedroycia (zurück: rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia) – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (zurück: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka)
C Plac Rodła<—>Osiedle Kasztanowe
Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego (zurück: plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
F Plac Rodła<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki (zurück: Matejki – Piłsudskiego) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego
G Plac Rodła<—>Zdunowo Szpital
Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego (zurück: plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Piłsudskiego) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Żuka – Sokołowskiego
H Plac Rodła<—>Dąbie Osiedle
Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego (zurück: plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – Goplańska

Tagesbuslinien – Ersatzlinien

822 Bezrzecze Koralowa<—>Stolec
Bezrzecze: Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Dębowa – Grzepnica – Dobra: Graniczna – Szczecińska – Buk – Łęgi: Północna – Na Świdwie – Północna – Rzędziny – Stolec
893 Wielgowo<—>Wielgowo Borsucza
Bałtycka – Wiślana – Borsucza – Bryczkowskiego

Tagesbuslinien – Sonderlinien

140 Turkusowa<—>Struga Zajezdnia
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga
140. Krzekowo<—>Klonowica Zajezdnia
Żołnierska – Klonowica
853 Ludowa<—>Dworska
Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego (zurück: Druckiego-Lubeckiego – Ludowa) – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego – Roweckiego – Witkiewicza (zurück: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Derdowskiego – rondo Gierosa – Europejska – Dworska
860 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika – (zurück: Firlika) – 1 Maja – Sczanieckiej – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (zurück: Żołnierska – Klonowica) – Szeroka – Sosabowskiego – Taczaka – Derdowskiego – rondo Gierosa – Europejska – Dworska – plac Słowińców – Dworska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa
862 Plac Kościuszki<—>Cmentarz Zachodni
plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie – Krakowska – Bronowicka – Smoleńskiej (zurück: Smoleńskiej – Husarów – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa)
867 Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego (zurück: Druckiego-Lubeckiego – Ludowa) – Rugiańska – Komuny Paryskiej – Wilcza – Sczanieckiej – Plater – Staszica – rondo Giedroycia (zurück: rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej) – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Traugutta – Poniatowskiego – Santocka – Świerczewska – Miarki (zurück: Miarki – Ku Słońcu – Santocka)
880 Karola Miarki<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Miarki – Ku Słońcu – Santocka (zurück: Santocka – Świerczewska – Miarki) – Poniatowskiego – Traugutta – aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Pawła VI – Arkońska – Wszystkich Świętych – Przyjaciół Żołnierza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego

Nachtbuslinien

521 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (zurück: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
522 Warszewo<—>Osiedle Kasztanowe
Złotowska – Perlista – Szwedzka (zurück: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Bandurskiego – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (zurück: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
Kormoranów<—>Dąbie Osiedle
Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego (zurück: Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I) – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (zurück: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Warszewo<—>Dąbie Osiedle
Złotowska – Perlista – Szwedzka (zurück: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Bandurskiego – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (zurück: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Kormoranów<—>Osiedle Kasztanowe
Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego (zurück: Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I) – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (zurück: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
523 Wiszesława<—>Cukrowa
Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (zurück: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – rondo Sybiraków (zurück: rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątata) – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa
Wiszesława<—>Przecław
Szczecin: Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (zurück: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – rondo Sybiraków (zurück: rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja) – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (zurück: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław
524 Police Zajezdnia<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (zurück: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Police Jasienica Pętla<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów (zurück: Piastów – Ogrodowa) – Dworcowa – Jasienicka – Kościuszki – Grunwaldzka – Tanowska – Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (zurück: Dobrzyńska – Budziszyńska)
525 Krzekowo<—>Wiszesława
Żołnierska – Klonowica – Unii Lubelskiej – aleja Wojska Polskiego – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego (zurück: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (zurück: Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego) – Dębogórska – Wiszesława
526 Police Zajezdnia<—>Dworzec Główny
Police: Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Siedlecka – Grunwaldzka – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – Asfaltowa – Cisowa – Nadbrzeżna – Szczecin: Stołczyńska – Nad Odrą – Lipowa – Światowida – Strzałowska – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego (zurück: Druckiego-Lubeckiego – Ludowa) – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (zurück: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Łady – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
527 Bezrzecze<—>Dworzec Główny
Bezrzecze: Górna – Koralowa – Szczecin: Koralowa – Modra – Szeroka – rondo Prymy – Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
528 Gumieńce<—>Pomorzany Dobrzyńska
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (zurück: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba – Chmielewskiego – Smolańska – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (zurück: Dobrzyńska – Budziszyńska)
529 Krzekowo<—>Plac Rodła
Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego (zurück: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Taczaka – 26 Kwietnia – Santocka – Ku Słońcu – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (zurück: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Piekary – Potulicka – Czarnieckiego – Owocowa – 3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (zurück: aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego)
Głębokie Jaworowa<—>Plac Rodła
Zegadłowicza – aleja Wojska Polskiego – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego (zurück: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Taczaka – 26 Kwietnia – Santocka – Ku Słońcu – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (zurück: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Piekary – Potulicka – Czarnieckiego – Owocowa – 3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (zurück: aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego)
530 Podbórz<—>Plac Rodła
Podbórzańska – Szczecińska – Duńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego (zurück: Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia)
531 Krzekowo<—>Osiedle Bukowe
Żołnierska – Klonowica – Zawadzkiego – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Szafera – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa (zurück: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Chłopska – Kolorowych Domów
532 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad
Osiedle Bukowe<—>Osów
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad – Chopina – Chorzowska
533 Dąbie Dworzec<—>Klucz
Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona (zurück: Newtona – Racławicka) – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (zurück: Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa) – Dmowskiego – Rymarska
534 Osiedle Bukowe<—>Zdunowo Szpital
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Handlowa – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka (zurück: Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Przyszłości – Szosa Stargardzka – Zwierzyniecka) – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego
535 Klonowica Zajezdnia<—>Stolec
Szczecin: Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (zurück: Żołnierska – Klonowica – Wernyhory) – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Berzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Szczecińska – Buk – Łęgi: Północna – Na Świdwie – Północna – Rzędziny – Stolec
536 Gumieńce<—>Grzepnica
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno: Drozda – Dołuje: Żubrza – Daniela – Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna – Dębowa – Grzepnica
przewiń do góry