City public transport lines

Click the number of the line to view its timetable.

Daytime normal tram lines

1 Osiedle Zawadzkiego<—>Potulicka
Szafera – rondo Olszewskiego – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
2 Plac Rodła<—>Turkusowa
Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego (return journey: plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Piłsudskiego) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
3 Osiedle Zawadzkiego<—>Dworzec Niebuszewo
Szafera – rondo Olszewskiego – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (return journey: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka)
5 Krzekowo<—>Stocznia Szczecińska
Żołnierska – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Jagiellońska – aleja Piastów – plac Szarych Szeregów – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika (return journey: Firlika)
6 Gocław<—>Plac Rodła
Lipowa – Światowida – Strzałowska – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Druckiego-Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (return journey: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Łady – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego)
7 Krzekowo<—>Turkusowa
Żołnierska – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
8 Gumieńce<—>Turkusowa
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (return journey: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
9 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
10 Gumieńce<—>Plac Rodła
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (return journey: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego)
11 Ludowa<—>Pomorzany
Ludowa – Druckiego-Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (return journey: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Dubois – Parkowa – Malczewskiego – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska
12 Plac Żołnierza Polskiego<—>Pomorzany
aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła (return journey: plac Rodła – aleja Wyzwolenia) – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska

Daytime additional tram lines

D8 Gumieńce<—>Dworcowa
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (return journey: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Dworcowa (return journey: Dworcowa – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa)
D11 Gumieńce<—>Stocznia Szczecińska
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (return journey: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika (return journey: Firlika)

Daytime tourist tram lines

0 Runs on every Sunday of July and August.
Dworzec Główny—>Dworzec Główny
Kolumba – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – aleja Bohaterów Warszawy – Mickiewicza – Wawrzyniaka – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Smolańska – Chmielewskiego – Kolumba
Circular route.

Daytime normal bus lines

51 Kołłątaja<—>Głębokie
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Chopina – Chorzowska – Miodowa
52 Tkacka<—>Wyspa Pucka
Tkacka – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (return journey: Wyszyńskiego – Tkacka) – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Kanał Parnicki – Marynarska
53 Stocznia Szczecińska<—>Pomorzany Dobrzyńska
Firlika (return journey: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego – Roweckiego – Witkiewicza (return journey: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Derdowskiego – rondo Gierosa – Europejska – Dworska – plac Słowińców – Wierzbowa – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (return journey: Dobrzyńska – Budziszyńska)
54 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa – Przelotowa – Handlowa (return journey: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Handlowa (return journey: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Pomorska – Potok
56 Basen Górniczy<—>Dąbie Osiedle
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – Goplańska
Basen Górniczy<—>Kadmowa
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Irydowa – Kadmowa
57 Kołłątaja<—>Warszewo
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Niemcewicza – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Rostocka – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska (return journey: Złotowska – Perlista – Szwedzka)
58 Plac Rodła<—>Gocław
aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (return journey: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Strzałowska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa
59 Plac Rodła<—>Nehringa
aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (return journey: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Świętojańska – Pokoju – Szosa Polska
Plac Rodła<—>Studzienna
aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Studzienna – Żelazna – Grzymińska – Studzienna (return journey: Studzienna – Zgorzelecka – Hoża)
60 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika – (return journey: Firlika) – 1 Maja – Sczanieckiej – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (return journey: Żołnierska – Klonowica) – rondo Prymy – Szeroka – Sosabowskiego – Taczaka – Derdowskiego – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa
61 Dworzec Główny (Owocowa)<—>Podjuchy
Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości (return journey: aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (return journey: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Radomska – Południowa – rondo Hakena (return journey: rondo Hakena – Krygiera – Cukrowa) – Krygiera – most Pomorzan – Krygiera – most Gryfitów – Krygiera – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa (return journey: Szlamowa – Metalowa)
Dworzec Główny (Owocowa)<—>Podjuchy
Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości (return journey: aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Brama Portowa – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (return journey: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Radomska – Południowa (return journey: Południowa – rondo Uniwersyteckie) – rondo Hakena – Krygiera – most Pomorzan – Krygiera – most Gryfitów – Krygiera – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa (return journey: Szlamowa – Metalowa)
62 Plac Zwycięstwa<—>Ustowo Auchan
Szczecin: plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (return journey: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Krakowska – Bronowicka – Smoleńskiej – Husarów – Cukrowa – Radomska – Południowa – rondo Hakena (return journey: rondo Hakena – Krygiera – Cukrowa) – Ustowo
63 Kołłątaja<—>Skolwin
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Niemcewicza – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka
64 Dąbie Osiedle<—>Klucz Autostrada
Goplańska – Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona (return journey: Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska) – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (return journey: Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa) – Dmowskiego – Rymarska
65 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Przelotowa (return journey: Przelotowa – Handlowa) – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich
66 Osiedle Bukowe<—>Podjuchy Dworzec
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (return journey: Metalowa – Szarego – Szlamowa)
Osiedle Bukowe<—>Klucz
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (return journey: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Dmowskiego – Rymarska
On working days runs in rush hours.
67 Stocznia Szczecińska<—>Karola Miarki
Firlika (return journey: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – Skargi – aleja Wojska Polskiego – Traugutta – Poniatowskiego – Santocka – Świerczewska – Miarki (return journey: Miarki – Ku Słońcu – Santocka)
68 Plac Rodła<—>Świergotki
Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Rayskiego – Malczewskiego (return journey: Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Rostocka – Królewskiego – Łączna – Przepiórki – Świergotki (return journey: Świergotki – Łączna)
Plac Rodła<—>Rostocka
Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Rayskiego – Malczewskiego (return journey: Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I (return journey: Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego)
69 Kołłątaja<—>Rugiańska
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska
70 Dworzec Główny (Owocowa)—>Dworzec Główny (Owocowa)
3 Maja – Narutowicza – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szarych Szeregów – aleja Wojska Polskiego – Felczaka – aleja Jana Pawła II – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – Mazurska – plac Lotników – Kaszubska – Bałuki – plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Małopolska – Starzyńskiego – Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja
Circular route – runs in the clockwise direction.
The line running in the opposite direction is line 90.
71 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich
72 Basen Górniczy<—>Śmierdnica
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Pomorska – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Balińskiego – rondo Osiedlowców – Piaseczna – Pyrzycka
Basen Górniczy<—>Jezierzyce
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Pomorska – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Balińskiego – rondo Osiedlowców – Piaseczna – Pyrzycka – Topolowa
73 Basen Górniczy—>Basen Górniczy
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego – Bałtycka – Bryczkowskiego – Tczewska – Goleniowska – Newtona – Gierczak – Przestrzenna – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska
Circular route – runs in the counter-clockwise direction.
The line running in the opposite direction is line 93.
75 Osiedle Zawadzkiego<—>Dworzec Główny (Owocowa)
Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (return journey: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa (return journey: Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości)
Krzekowo<—>Dworzec Główny (Owocowa)
Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (return journey: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa (return journey: Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości)
76 Nabrzeże Ewa<—>Brama Portowa
Hryniewieckiego – [Logistyczna –] Kujota – Rybnicka – Bytomska – Władysława IV – Energetyków (return journey: Energetyków – Celna – [Heyki –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska) – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości
Logistyczna<—>Brama Portowa
Logistyczna – Hryniewieckiego – Kujota – Rybnicka – Bytomska – Władysława IV – Energetyków (return journey: Energetyków – Celna – [Heyki –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska) – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości
Nabrzeże Ewa<—>Brama Portowa
Hryniewieckiego – [Logistyczna –] Kujota – Rybnicka – Bytomska – Władysława IV – Energetyków (return journey: Energetyków – Celna – [Heyki –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska) – most Długi – Mała Odrzańska – Nabrzeże Wieleckie – Dworcowa – aleja Niepodległości – Wyszyńskiego (return journey: Wyszyńskiego – most Długi)
Logistyczna<—>Brama Portowa
Logistyczna – Hryniewieckiego – Kujota – Rybnicka – Bytomska – Władysława IV – Energetyków (return journey: Energetyków – Celna – [Heyki –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska) – most Długi – Mała Odrzańska – Nabrzeże Wieleckie – Dworcowa – aleja Niepodległości – Wyszyńskiego (return journey: Wyszyńskiego – most Długi)
77 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Kasztanowe
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (return journey: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
78 Kołłątaja<—>Osiedle Arkońskie
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad
79 Osiedle Słoneczne<—>Jezierzyce
Handlowa – rondo Reagana – Pszenna – Walecznych – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa
Turkusowa<—>Jezierzyce
Walecznych – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa
80 Zakłady Piekarnicze<—>Ludowa
Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (return journey: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Zawadzkiego – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Szafera – rondo Olszewskiego – Arkońska – Wszystkich Świętych – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (return journey: Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego)
82 Kołłątaja<—>Krucza Dom Kombatanta
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Niemcewicza – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (return journey: Krucza – Obotrycka – Wilcza)
84 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Pomorska – Potok
85 Podjuchy Dworzec<—>Smocza — Falskiego
Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (return journey: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Krzemienna – Smocza – Falskiego (return journey: Falskiego – Przewiewna – Krzemienna)
86 Zakłady Piekarnicze<—>Plac Rodła
Łukasińskiego – Taczaka – Witkiewicza – Jagiellońska – plac Zamenhofa – Jagiellońska – plac Lotników – Mazurska – Mazowiecka (return journey: Mazowiecka – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Bałuki – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska)
On working days runs runs from 5 to 19. On Saturdays, Sundays and public holidays runs from 8 to 18.
Osiedle Kaliny<—>Plac Rodła
Witkiewicza – Jagiellońska – plac Zamenhofa – Jagiellońska – plac Lotników – Mazurska – Mazowiecka (return journey: Mazowiecka – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Bałuki – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska)
87 Dworzec Główny (Owocowa)<—>Podbórz
Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości (return journey: aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Jana Pawła II – plac Lotników – aleja Jana Pawła II – plac Grunwaldzki (return journey: plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – Mazurska – plac Lotników – Kaszubska – Bałuki – aleja Niepodległości) – aleja Jana Pawła II – Felczaka – Wąska – Niedziałkowskiego – Unisławy – plac Witosa – aleja Wyzwolenia – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Felczaka) – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego (return journey: Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia) – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
Kołłątaja<—>Podbórz
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
88 Maczka<—>Okulickiego
Maczka – Ku Słońcu (return journey: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przemyska – Kielecka – Anhellego (return journey: Anhellego – Okulickiego)
89 Kołłątaja<—>Świergotki
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I – Królewskiego – Łączna – Przepiórki – Świergotki (return journey: Świergotki – Łączna)
90 Dworzec Główny (Owocowa)—>Dworzec Główny (Owocowa)
3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Małopolska – Starzyńskiego – Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Jana Pawła II – plac Lotników – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II – Felczaka – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – Narutowicza – 3 Maja
Circular route – runs in the counter-clockwise direction.
The line running in the opposite direction is line 70.
91 Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Pomorska – Potok
92 Kołłątaja<—>Podbórz
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – Miodowa
93 Basen Górniczy—>Basen Górniczy
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – Tczewska – Bryczkowskiego – Bałtycka – Żuka – Sokołowskiego – Przytorze – Przylesie – Szosa Stargardzka – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska
Circular route – runs in the clockwise direction.
The line running in the opposite direction is line 73.
94 Turkusowa<—>Struga
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Maciejowicka – Szymborskiej
96 Basen Górniczy<—>Osiedle Kasztanowe
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
97 Osiedle Bukowe<—>Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (return journey: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Osiedle Bukowe<—>Zakłady Drobiarskie
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (return journey: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska
98 Kopańskiego<—>Osiedle Przyjaźni
Polskich Marynarzy – Ku Słońcu – Santocka – 26 Kwietnia (return journey: 26 Kwietnia – Derdowskiego – Ku Słońcu)
99 Kołłątaja<—>Zajezdnia Golęcin
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Łączna – Hoża – Robotnicza (return journey: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława
101 Plac Rodła<—>Police Jasienica Pętla
Szczecin: Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Rayskiego – Malczewskiego (return journey: Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Ogrodnicza – Ludgardy – Zagórskiego – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – Ogrodowa (return journey: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów)
102 Gocław<—>Police Tanowska Szkoła
Szczecin: Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
103 Głębokie<—>Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego
Głębokie<—>Police Zakłady Chemiczne
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka
106 Głębokie<—>Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Staroleśna – Leśna – Leśno Górne – Siedlice – Police: Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego
107 Plac Rodła<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Rayskiego – Malczewskiego (return journey: Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego
109 Police Rynek<—>Police Tanowska Szkoła
Police: plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
Police Rynek<—>Police Osiedle Chemik
Police: plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego
110 Police Rynek<—>Siedlice Pętla
Police: plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – Siedlice
111 Police Rynek<—>Police Zajezdnia
Police: plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Fabryczna
Police Jasienica Pętla<—>Police Zajezdnia
Police: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów (return journey: Piastów – Ogrodowa) – Dworcowa – [Piotra i Pawła –] Dworcowa – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Kościuszki – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Fabryczna
198 Plac Kościuszki<—>Łasztownia
aleja Piastów – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – Floriana – Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Władysława IV (return journey: Władysława IV – Floriana – Energetyków) – Spichrzowa – Zbożowa – Nad Duńczycą
199 Plac Rodła<—>Łasztownia
Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego (return journey: plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – Floriana – Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Władysława IV (return journey: Władysława IV – Floriana – Energetyków) – Spichrzowa – Zbożowa – Nad Duńczycą
221 Głębokie<—>Sławoszewo
Szczecin: Kupczyka – Wołczkowo: Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Dębowa – Grzepnica – Sławoszewo: Złota
222 Łukasińskiego Ogrody<—>Kościno
Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (return journey: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Szkolna – Redlica – Wąwelnica – Dołuje: Jesienny Sad – Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno
Mierzyn Szkoła<—>Kościno
Mierzyn: Kolorowa – Długa (return journey: Długa) – Topolowa – Nasienna – Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (return journey: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Szkolna – Redlica – Wąwelnica – Dołuje: Jesienny Sad – Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno
223 Gumieńce<—>Stolec
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna – Szczecińska – Sportowa – Buk – Łęgi: Północna – Na Świdwie – Północna – Rzędziny – Stolec
Gumieńce<—>Dobra Rondo
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna
224 Gumieńce<—>Mierzyn Pod Lipami
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Długa – Zeusa (return journey: Zeusa – Lubieszyńska – Welecka)
225 Klonowica Zajezdnia<—>Dobra Osiedle
Szczecin: Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (return journey: Żołnierska – Klonowica – Wernyhory) – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Berzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Szczecińska
226 Gumieńce<—>Lubieszyn Rondo
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn
Gumieńce<—>Lubieszyn Granica
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn
227 Łukasińskiego Ogrody<—>Głębokie
Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (return journey: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Szczecin: Kupczyka
Mierzyn Szkoła<—>Głębokie
Mierzyn: Kolorowa – Długa (return journey: Długa) – Topolowa – Nasienna – Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (return journey: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Szczecin: Kupczyka
241 Plac Kościuszki<—>Przecław
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław
Plac Kościuszki<—>Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław – Kołbaskowo
Plac Kościuszki<—>Rosówek Granica
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław – Kołbaskowo – Rosówek
Plac Kościuszki<—>Kamieniec
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław – Kołbaskowo – Rosówek – Kamieniec
242 Plac Kościuszki<—>Pargowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Moczyły – Kamieniec – Pargowo
Plac Kościuszki<—>Pargowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Rosówek – Kamieniec – Pargowo
Plac Kościuszki<—>Kamieniec
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Moczyły – Kamieniec
Plac Kościuszki<—>Kamieniec
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Rosówek – Kamieniec
243 Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (return journey: Smolęcin – Karwowo – Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (return journey: Smolęcin – Karwowo – Warzymice – Przecław – Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (return journey: Smolęcin – Karwowo – Warzymice – Przecław – Warzymice) – Kołbaskowo
244 Maczka<—>Warnik
Szczecin: Maczka – Ku Słońcu (return journey: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno – Bobolin – Warnik (return journey: Warnik – Będargowo – Stobno)
Maczka<—>Stobno Stacja
Szczecin: Maczka – Ku Słońcu (return journey: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno

Daytime normal bus lines – on demand

904 Podjuchy Dworzec—>Podjuchy Dworzec
Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa – Granitowa – Radosna – Ostowa – Lechicka – Ostowa – Radosna – Morwowa – Chojnicka – Brzeżańska – Mielecka – Drawska – Sąsiedzka – Chromowa – Ruda – Olkuska – Wschodnia – Grzegorzewskiej – Korczaka – Prószyńskiego – Wschodnia – Chełmińska – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa
One-way route.
Podjuchy Dworzec—>Podjuchy Dworzec
Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa – Granitowa – Piwna – Zamieć – Piwna – Nowotarska – Złota – Granitowa – Radosna – Ostowa – Lechicka – Ostowa – Radosna – Morwowa – Chojnicka – Brzeżańska – Mielecka – Drawska – Sąsiedzka – Chromowa – Ruda – Olkuska – Wschodnia – Grzegorzewskiej – Korczaka – Prószyńskiego – Wschodnia – Chełmińska – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa
One-way route.
Podjuchy Dworzec—>Podjuchy Dworzec
Metalowa – Kołowska – Skalista – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa – Granitowa – Radosna – Ostowa – Lechicka – Ostowa – Radosna – Morwowa – Chojnicka – Brzeżańska – Mielecka – Drawska – Sąsiedzka – Chromowa – Ruda – Olkuska – Wschodnia – Grzegorzewskiej – Korczaka – Prószyńskiego – Wschodnia – Chełmińska – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa
One-way route.
908 Maczka<—>Chobolańska Szkoła
Maczka – Ku Słońcu (return journey: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Świętej Kingi – Krakowska – Dworska – plac Słowińców – Wierzbowa – Chobolańska (return journey: Chobolańska – Braniborska – Krakowska)

Daytime fast bus lines

B Osiedle Bukowe<—>Osiedle Słoneczne
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Salomei – Plater – Staszica – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego) – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Orzeszkowej – Krasińskiego (return journey: Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia) – Chopina – Wiśniowy Sad
C Plac Żołnierza Polskiego<—>Osiedle Kasztanowe
aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego (return journey: plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe

Daytime replacement bus lines

806 Plac Żołnierza Polskiego<—>Pomorzany Dobrzyńska
aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa – Czarnieckiego – Potulicka – Piekary – Dąbrowskiego – Starkiewicza – Boczna – Połabska – Szpitalna – aleja Powstańców Wielkopolskich (return journey: aleja Powstańców Wielkopolskich – Starkiewicza – Dąbrowskiego – Kolumba – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości) – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (return journey: Dobrzyńska – Budziszyńska)
812 Niemcewicza<—>Plac Rodła
Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Rayskiego – aleja Wyzwolenia – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia)

Daytime additional bus lines

D53 Ludowa<—>Dworska
Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego (return journey: Druckiego-Lubeckiego – Ludowa) – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (return journey: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego – Roweckiego – Witkiewicza (return journey: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Derdowskiego – rondo Gierosa – Europejska – Dworska
D60 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika – (return journey: Firlika) – 1 Maja – Sczanieckiej – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (return journey: Żołnierska – Klonowica) – Szeroka – Sosabowskiego – Taczaka – Derdowskiego – rondo Gierosa – Europejska – Dworska – plac Słowińców – Dworska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa
D62 Plac Kościuszki<—>Cmentarz Zachodni
plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie – Krakowska – Bronowicka – Smoleńskiej (return journey: Smoleńskiej – Husarów – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa)
D67 Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego (return journey: Druckiego-Lubeckiego – Ludowa) – Rugiańska – Przyjaciół Żołnierza – Krasińskiego – Słowackiego – Pawła VI – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Traugutta – Poniatowskiego – Santocka – Świerczewska – Miarki (return journey: Miarki – Ku Słońcu – Santocka)
D07 Karola Miarki<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Miarki – Ku Słońcu – Santocka (return journey: Santocka – Świerczewska – Miarki) – Poniatowskiego – Traugutta – aleja Wojska Polskiego – Zaleskiego – Pawła VI – Niemierzyńska – Wszystkich Świętych – Przyjaciół Żołnierza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego

Night bus lines

521 Osiedle Zawadzkiego<—>Dworzec Główny (Owocowa)
Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (return journey: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa (return journey: Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości)
522 Warszewo<—>Osiedle Kasztanowe
Złotowska – Perlista – Szwedzka (return journey: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Bandurskiego – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Niemcewicza – Cyryla i Metodego) – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia) – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (return journey: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
Rostocka<—>Dąbie Osiedle
Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego (return journey: Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I) – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Niemcewicza – Cyryla i Metodego) – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia) – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (return journey: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Warszewo<—>Dąbie Osiedle
Złotowska – Perlista – Szwedzka (return journey: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Bandurskiego – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Niemcewicza – Cyryla i Metodego) – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia) – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (return journey: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Rostocka<—>Osiedle Kasztanowe
Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego (return journey: Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I) – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Niemcewicza – Cyryla i Metodego) – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia) – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (return journey: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
523 Zajezdnia Golęcin<—>Cukrowa
Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (return journey: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – Naruszewicza – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I) – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki (return journey: plac Grunwaldzki – Rayskiego – aleja Wyzwolenia) – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa
Zajezdnia Golęcin<—>Przecław
Szczecin: Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (return journey: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – Naruszewicza – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Kołłątaja – Warcisława I) – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki (return journey: plac Grunwaldzki – Rayskiego – aleja Wyzwolenia) – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (return journey: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław
524 Police Zajezdnia<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki (return journey: plac Grunwaldzki – Rayskiego – Malczewskiego) – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (return journey: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Police Jasienica Pętla<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów (return journey: Piastów – Ogrodowa) – Dworcowa – Jasienicka – Kościuszki – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Tanowska – Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki (return journey: plac Grunwaldzki – Rayskiego – Malczewskiego) – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (return journey: Dobrzyńska – Budziszyńska)
525 Krzekowo<—>Zajezdnia Golęcin
Żołnierska – Klonowica – Unii Lubelskiej – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego (return journey: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (return journey: Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego) – Dębogórska – Wiszesława
526 Police Zajezdnia<—>Wyszyńskiego
Police: Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Cisowa – Nadbrzeżna – Szczecin: Stołczyńska – Nad Odrą – Lipowa – Światowida – Strzałowska – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego (return journey: Druckiego-Lubeckiego – Ludowa) – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (return journey: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Łady – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego
527 Bezrzecze<—>Dworzec Główny (Owocowa)
Bezrzecze: Górna – Koralowa – Szczecin: Koralowa – Modra – Szeroka – rondo Prymy – Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa (return journey: Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości)
Krzekowo<—>Dworzec Główny (Owocowa)
Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa (return journey: Owocowa – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości)
528 Gumieńce<—>Pomorzany Dobrzyńska
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (return journey: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa – Czarnieckiego – Potulicka – Piekary – Dąbrowskiego – Starkiewicza – Boczna – Połabska – Szpitalna – aleja Powstańców Wielkopolskich (return journey: aleja Powstańców Wielkopolskich – Starkiewicza – Dąbrowskiego – Kolumba – Nowa – Dworcowa – aleja Niepodległości) – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (return journey: Dobrzyńska – Budziszyńska)
529 Krzekowo<—>Plac Żołnierza Polskiego
Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego (return journey: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Taczaka – 26 Kwietnia – Santocka – Ku Słońcu – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (return journey: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Piekary – Potulicka – Czarnieckiego – Owocowa – 3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego)
Jaworowa<—>Plac Żołnierza Polskiego
Zegadłowicza – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego (return journey: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Taczaka – 26 Kwietnia – Santocka – Ku Słońcu – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (return journey: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Piekary – Potulicka – Czarnieckiego – Owocowa – 3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego)
530 Podbórz<—>Plac Żołnierza Polskiego
Podbórzańska – Szczecińska – Duńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia (return journey: aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia)
531 Krzekowo<—>Osiedle Bukowe
Żołnierska – Klonowica – Zawadzkiego – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Szafera – rondo Olszewskiego – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego (return journey: plac Żołnierza Polskiego – aleja Jana Pawła II – plac Lotników – aleja Jana Pawła II – plac Grunwaldzki) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Leszczynowa – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – Jasna – Przelotowa – Handlowa (return journey: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Chłopska – Kolorowych Domów
532 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia) – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad
Osiedle Bukowe<—>Osów
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – Ofiar Oświęcimia – Staszica – rondo Giedroycia (return journey: rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia) – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad – Chopina – Chorzowska
533 Dąbie Dworzec<—>Klucz
Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona (return journey: Newtona – Racławicka) – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (return journey: Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa) – Dmowskiego – Rymarska
534 Osiedle Bukowe<—>Wielgowo Borsucza
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Handlowa – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka (return journey: Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Przyszłości – Szosa Stargardzka – Zwierzyniecka) – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego – Bałtycka (return journey: Bałtycka – Żuka – Przytorze) – Bryczkowskiego
535 Klonowica Zajezdnia<—>Stolec
Szczecin: Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (return journey: Żołnierska – Klonowica – Wernyhory) – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Berzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Szczecińska – Buk – Łęgi: Północna – Na Świdwie – Północna – Rzędziny – Stolec
536 Gumieńce<—>Grzepnica
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno – Dołuje: Żubrza – Daniela – Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna – Dębowa – Grzepnica
przewiń do góry