Linia 523
Linia autobusowa nocna
Przebieg linii
- Zajezdnia Golęcin ↔ Cukrowa
- Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (z powrotem: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja) – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa
- Zajezdnia Golęcin ↔ Przecław
- Szczecin: Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (z powrotem: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja) – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław
Informacje
- Wprowadzenie czasu letniego
- W nocy z 30.03.2024 r. na 31.03.2024 r. wprowadzony zostanie czas letni (przesunięcie wskazówek zegara z godz. 2:00 na godz. 3:00). Wypadną kursy realizowane między godz. 2:00, a godz. 3:00.
- Nowy układ przystanków na pl. Rodła
- W związku z wdrożeniem stałej organizacji ruchu w rejonie pl. Rodła z dniem 23.03.2024 r. (dla linii nocnych od nocy 23/24.03.2024) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 i 532. Zmiany dotkną również linii 53, 63 i 66.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | |
0 | Robotnicza 5 | |
1 | Zgorzelecka | |
1 | Hoża | |
1 | Jana z Czarnolasu | |
2 | Pasterska | |
1 | Przyjaciół Żołnierza | |
1 | Łucznicza | |
1 | Orzeszkowej | |
1 | Niemcewicza | |
1 | Kołłątaja | |
1 | Lubomirskiego | |
0 | Plac Witosa | |
1 | Rayskiego | |
1 | Plac Rodła | |
1 | Plac Grunwaldzki | |
1 | Plac Szarych Szeregów | |
1 | Piastów | |
1 | Plac Kościuszki | |
1 | Narutowicza | |
1 | Szwoleżerów | |
1 | Plac Szyrockiego | |
1 | Starkiewicza | |
1 | Dunikowskiego | |
1 | Milczańska | |
1 | Białowieska | |
1 | Wierzbowa | |
1 | Reda | |
1 | Cukrowa Uniwersytet | |
1 | Cukrowa (przystanek końcowy) | |
Cukrowa | ||
Warzymice Osiedle Dębowe | ||
Warzymice Osiedle Kresy | ||
Przecław Osiedle Zielone Pole | ||
Przecław (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Przecław | ||
Przecław Osiedle Zielone Pole | ||
Warzymice Osiedle Kresy | ||
Warzymice Osiedle Dębowe | ||
Kwiatkowskiego | ||
Cukrowa | ||
Cukrowa | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | |
1 | Reda | |
1 | Wierzbowa | |
1 | Białowieska | |
1 | Milczańska | |
1 | Dunikowskiego | |
1 | Starkiewicza | |
1 | Plac Szyrockiego | |
1 | Szwoleżerów | |
1 | Narutowicza | |
1 | Plac Kościuszki | |
1 | Piastów | |
1 | Plac Szarych Szeregów | |
1 | Plac Grunwaldzki | |
1 | Plac Rodła | |
1 | Rayskiego | |
1 | Plac Witosa | |
0 | Lubomirskiego | |
1 | Kołłątaja | |
1 | Niemcewicza | |
1 | Orzeszkowej | |
1 | Łucznicza | |
1 | Przyjaciół Żołnierza | |
1 | Pasterska | |
1 | Komuny Paryskiej | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
0 | Bogumińska Park | |
1 | Hoża | |
1 | Żelazna | |
0 | Robotnicza 5 | |
1 | Robotnicza | |
1 | Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.