Baza teleadresowa

Adres e-mail do kontaktu: zditm@zditm.szczecin.pl

Nazwisko i imię Stanowisko Telefon stacjonarny Telefon komórkowy Pokój
Dyrektor – D
Miler Krzysztof Dyrektor 914800510 sekretariat
Zastępca Dyrektora ds. Infrastruktury Drogowej – DI
Misiukajtis Paweł Zastępca Dyrektora 914800510 sekretariat
Zastępca Dyrektora ds. Transportu Miejskiego – DT
Izdebski Sławomir Zastępca Dyrektora 914800510 sekretariat
Zastępca Dyrektora ds. Ochrony Środowiska – DO
Strzałkowski Robert Zastępca Dyrektora 914800510 sekretariat
Sekretariat – S
Cisek Kinga Inspektor 914800510 sekretariat
Główny Księgowy – DF
Brzychca Sylwia Główny Księgowy 914800510 304
Pełnomocnik ds. Współpracy z Radami Osiedli – DRO
Chwaluczyk Jolanta Starszy Specjalista 914800457 785883235 14
Biuro Obsługi Interesanta – BOI
Gilewicz Dorota Starszy Inspektor 914800444 BOI
Otworowska Anna Starszy Inspektor 914800443 BOI
Skowronek Joanna Starszy Specjalista 914800443 BOI
Suszczyńska Hanna Starszy Inspektor 914800444 BOI
Dział Sterowania, Zarządzania i Kontroli Transportu Miejskiego – TS
Dyspozytor Autobusy I Dyspozytor 914800401 Centrala Ruchu
Dyspozytor Autobusy II Dyspozytor 914800402 Centrala Ruchu
Dyspozytor Autobusy III Dyspozytor 914800501 Centrala Ruchu
Dyspozytor Główny Dyspozytor 914800403 Centrala Ruchu
Dyspozytor Tramwaje Dyspozytor 914800502 Centrala Ruchu
Dyspozytor Transport na Żądanie Dyspozytor 669680146 Centrala Ruchu
Machnio Natalia Inspektor 914800524 725722014 19
Piórkowski Tomasz Starszy Inspektor 914800498 725721762 19
Szmuc Grzegorz Zastępca Kierownika 914800523 725723325 19
Dział Gospodarczego Zajęcia Pasa Drogowego – IG
Błądek Marek Główny Specjalista 914800416 607737343 16
Czechowska Katarzyna Zastępca Kierownika 914800413 695692086 15
Czyżewska Marta Starszy Specjalista 914800432 695330072 16
Drozd Joanna Starszy Inspektor 695690779 16
Kępski Radosław Inspektor 914800431 697150583 16
Kłaczyńska Joanna Inspektor 914800552 695692616 17
Konicka Anna Specjalista 914800416 601970379 15
Krzywiec Anna Inspektor 914800441 513789458 18
Olechnowicz Agnieszka Starszy Specjalista 914800485 785883232 17
Paradowska Magdalena Starszy Specjalista 914800436 663430485 18
Żurawska-Barańska Elwira Kierownik 914800420 693250210 307
Dział Inżynieryjnego Zajęcia Pasa Drogowego – II
Biernat Dorota Inspektor 914800419 603634568 18
Cyran Witold Kierownik 914800462 785883231 22
Dąbkowska Joanna Starszy Specjalista 914800422 513789543 15
Futerski Wiktor Zastępca Kierownika 914800409 693373393 17
Ilczyszyn Marlena Starszy Inspektor 914800426 695330048 15
Kociubiński Piotr Główny Specjalista 914800440 785883236 22
Kostrzewska Katarzyna Główny Specjalista 914800439 693250258 16
Onopiuk Małgorzata Inspektor 914800418 607885365 18
Suberlak Barbara Inspektor 914800534 753877243 16
Szeląg-Polak Patrycja Starszy Inspektor 785883234 17
Szudarek Grzegorz Starszy Specjalista 914800406 607875635 15
Dział Finansowo Księgowy – FK
Busiuk Katarzyna Starszy Specjalista 914800466 301
Czajkowska Marlena Starszy Inspektor 914800542 302
Drozdowska Martyna Inspektor 914800427 302
Fiołek Anna Starszy Inspektor 914800469 601970935 302
Frąckiewicz Janina Kierownik 914800454 725721117 319
Mazurkiewicz Urszula Starszy Inspektor 914800469 301
Tecław Monika Zastępca Kierownika 914800467 302
Dział Utrzymania Obiektów, Urządzeń Komunikacji Miejskiej i Zaopatrzenia – OUZ
Bałabuch Kornelia Starszy Inspektor 914800577 603634217 20
Cichoń Czesław Starszy Konserwator 914800518 601910645 011
Delegacz Tomasz Starszy Konserwator 914800518 691856877 011
Dziemidowicz Grażyna Starszy Inspektor 914800414 693373345 309
Kosińska Karolina Starszy Inspektor 914800496 885330766 20
Kowalczyk Mariusz Starszy Specjalista 914800495 693939914 309
Kozakowski Cezary Starszy Inspektor 914800486 691856888 20
Osuch Paweł Podinspektor 914800558 690422452 403
Paruzel Jacek Kierownik 914800557 723631400 309
Prusakowski Konrad Główny Specjalista 914800529 691856836 309
Przybylska Monika Starszy Inspektor 914324754 885330767 402
Radwański Henryk Starszy Inspektor 914800558 663330599 403
Dział Zamówień Publicznych – DZP
Alsisi Iwona Inspektor 914800479 318
Jakubiec Katarzyna Zastępca Kierownika 914800438 305
Marciszewska Anna Starszy Specjalista 914800434 318
Mickiewicz Katarzyna Starszy Inspektor 914800520 318
Nowak Beata Starszy Specjalista 914800528 305
Podwyszyńska Sandra Inspektor 914800520 318
Stachurska-Poręba Małgorzata Kierownik 914800421 693370345 317
Dział Ekonomii, Planowania i Rozliczeń – FE
Bartkowska Małgorzata Starszy Inspektor 914800459 410
Bil Małgorzata Starszy Inspektor 914800442 413
Kłonowska Mariola Główny Specjalista 914800488 413
Kobus Karolina Starszy Inspektor 914800475 406
Pender Jolanta Kierownik 914800410 607886558 311
Stefanowicz Kamila Zastępca Kierownika 914800411 413
Wawszczyk Alicja Starszy Specjalista 914800404 410
Wojtkiewicz Alicja Główny Specjalista 914800475 406
Wołyniec Paulina Inspektor 914800511 413
Dział Utrzymania Pasa Drogowego – IU
Bawelski Jarosław Starszy Inspektor 914800556 515769562 9
Bołuńdź Marcin Starszy Inspektor 914800412 663430647 10
Broda Patrycja Starszy Inspektor 914800423 609799875 10
Dubel Krzysztof Starszy Inspektor 914800548 605699335 10
Dzudzewicz-Kuczyńska Anna Zastępca Kierownika 914800407 693250237 21
Jasionowska Agnieszka Kierownik 914800555 603634030 306
Jerka Sylwester Starszy Specjalista 914800450 603788370 9
Makowska Agnieszka Inspektor 9
Morszczyzna Dariusz Starszy Specjalista 914800474 691856890 10
Spychała Małgorzata Inspektor 914800549 501291475 10
Stopa Stella Starszy Inspektor 914800407 603634527 21
Tumidajewicz Beata Główny Specjalista 914800430 693370747 10
Zenka Adriana Starszy Inspektor 914800433 693373381 10
Stanowisko ds. Ubezpieczeń i Ochrony Środowiska – OS
Przesmycka Anna Starszy Inspektor 914800554 408
Stempniak Iwona Inspektor 914800478 501337417 408
Dział Informatyki i Administrowania Systemami – TI
Bodnar Mirela Zastępca Kierownika 914800531 785881446 405
Filipczak Iwona Starszy Inspektor 914800437 405
Łoziński Piotr Informatyk 914800493 695552221 30
Nowicka Ilona Dyspozytor 914800531 451076776 405
Potrykus Mariusz Dyspozytor 914324757 6 (ul. Niedziałkowskiego 20A)
Targoni Kacper Podinspektor 914800456 731127988 30
Wieliński Marcin Kierownik 914800425 601910685 30
Dział Taryfowo Biletowy – FT
Hipp Mariusz Kierowca 913800415 691856878 23
Jakubiec Grzegorz Starszy Inspektor 914800415 693931134 23
Kalinowska Joanna Starszy Specjalista 914800482 414
Kumesz Ewa Starszy Inspektor 914800460 35
Łącka Małgorzata Starszy Inspektor 914800482 414
Małolepsza Anna Kierownik 914800480 601978644 409
Marzec Joanna Inspektor 914800460 35
Mosiewicz Artur Starszy Inspektor 914800415 23
Skoczylas Natalia Starszy Specjalista 914800481 414
Słupik Alicja Inspektor 914800483 39
Tomska Joanna Zastępca Kierownika 914800461 695690340 39
Wingrowicz Mirosława Główny Specjalista 914800429 603721458 412a
Stanowisko ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – BHP
Holona Tomasz Starszy specjalista ds. BHP 914800573 693373344 414
Dział Kadr i Organizacji – DK
Hnatyszyn Agata Główny Specjalista 914800435 663430629 404
Kaczerska Justyna Główny Specjalista 914800476 303
Kalita Artur Zastępca Kierownika 914800535 603634189 404
Kępska Halina Starszy Inspektor 914800477 303
Michalska Anna Główny Specjalista 914800476 303
Wysocka Renata Kierownik 914800545 693939946 308
Dział Kontroli Biletów (lokalizacja: ul. Niedziałkowskiego 20A, Szczecin) – TK
Czech Anna Inspektor 914324755 13
Delegacz Joanna Starszy Inspektor 914324755 13
Karolczuk Joanna Główny Specjalista 914324752 21
Kościucha Artur Główny Specjalista 914324753 603634560 11
Krawczyk Joanna Inspektor 914324751 603634560 11
Lachowicz Natalia Inspektor 914324752 21
Michalska Magdalena Główny Specjalista 914324759 4
Pietrzyńska Natalia Inspektor 914324758 12
Sardyko Katarzyna Starszy Inspektor 519678037 24
Siwiński Grzegorz Kierownik 914324750 691856892 22
Smoczyk Beata Zastępca Kierownika 914324756 571602887 23
Szczesnowska Wiktoria Inspektor 914324758 12
Turczyńska Marzena Starszy Specjalista 519678037 24
Zespół ds. Mediów, Skarg i Wniosków – DS
Kwiecień-Zwierzyńska Marta Główny Specjalista 914800424 691856883 310
Reszczyński Kacper Starszy Inspektor 914800424 310
Dział Utrzymania Czystości w Pasie Drogowym – OU
Grochola Anna Inspektor 914800540 502175815 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Gumińska Izabela Inspektor 914800592 502216963 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 110
Jarymowicz Arkadiusz Kierownik 914800590 695693169 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 110
Kumor Łukasz Zastępca Kierownika 914800589 601971200 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 110
Łacwik Izabela Inspektor 914800551 663430651 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Łukomska Magdalena Starszy Inspektor 914800551 502216853 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Skotnicki Łukasz Inspektor 601563171 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 110
Dział Prac Interwencyjnych – OP
Bogucki Jerzy Kierownik 914800550 693770014 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 209
Brudkiewicz Bogusław Główny Specjalista 503369016 208
Grzeszczyk Dorota Starszy Inspektor 914800522 603634526 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 209
Kuc Andrzej Starszy Specjalista 914800540 605446645 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Szwic Krzysztof Specjalista 914800539 603191407 ul. Klonowica 5, budynek II, pok. 208
Dział Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości – IR
Krysińska Joanna Inspektor 914800514 501307553 412
Misiak Marlena Inspektor 914800533 573877241 412
Widomski Szymon Główny Specjalista 914800484 601910692 412
Winczakowska Lidia Kierownik 914800458 725721115 411
Dział Planowania Transportu Miejskiego – TP
Bańka Adrian Inspektor 914800470 401
Domagalska Monika Podinspektor 415
Kubień Maciej Główny Specjalista 914800405 663430469 401
Marach Paulina Starszy Inspektor 914800537 415
Miłosz Adam Kierownik 914800447 695330009 416
Ortel-Chmielewska Anna Zastępca Kierownika 914800446 693370570 401
Perkowska Anita Inspektor 914800448 401
Pleszko Joanna Inspektor 914800472 415
Skrzymowski Olaf Główny Specjalista 914800471 502175792 401
Tątarski Marek Starszy Specjalista 914800473 415
Dział Ewidencji Dróg, Inżynierii Ruchu i Oznakowania Sieci Drogowej – IE
Dąbrowska Alicja Główny Specjalista 914800408 693370027 402
Goławska Marta Starszy Inspektor 914800449 515769565 402
Kazieczko Mateusz Zastępca Kierownika 914800536 695251535 402
Kaziszko Katarzyna Główny Specjalista 914800451 885330765 7
Kmetyk Sebastian Kierownik 914800494 607875809 407
Kotowicz Marcin Główny Specjalista 914800417 725454101 7
Leksińska Mariola Starszy Specjalista 914800527 609697906 402
Letkiewicz Mirosław Starszy Inspektor 914800445 402
Maciejuk Krzysztof Podinspektor 914800452 7
Ostrowski Artur Główny Specjalista 914800536 515769523 402
Sawicka Anna Inspektor 914800428 513789423 7
Szefler Joanna Główny Specjalista 914800463 605699338 402
Świder Wiesław Specjalista 914800491 695694490 7
Wróbel Jacek Specjalista 914800453 603634813 402
Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej – DKW
Frankowski Paweł Główny Specjalista 914800547 691858566 14
Radca Prawny – DR
Kledzik Przemysław Radca prawny 914800499 8
Staniewicz Agata Radca prawny 914800499 8
Stańczyk Małgorzata Radca prawny 914800497 8
Tórz Mirosława Radca prawny 914800497 8
Stanowisko ds. Rozwoju Transportu Miejskiego – DM
Wołoszczuk Dariusz Główny Specjalista 914800546 691858577 310A
Dział Windykacji – DW
Bindaszewska Agnieszka Zastępca Kierownika 914800588 695556588 13
Kanturski Grzegorz Kierownik 914800588 451076790 13
Lewandowska-Dziechciarska Anna Starszy Inspektor 914800547 6
Prus Andżelika Podinspektor 914800544 403
Smolik Karolina Inspektor 914800538 6
Solarz Magdalena Starszy Inspektor 914800541 6
Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych – DN
Adamiak Andrzej Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych 914800444 BOI