Linie komunikacji miejskiej

Linie tramwajowe dzienne zwykłe

Osiedle Zawadzkiego ↔ Potulicka
Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Szafera – rondo Olszewskiego – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
Dworzec Niebuszewo ↔ Turkusowa
Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka (z powrotem: Asnyka – Orzeszkowej) – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
Osiedle Zawadzkiego ↔ Potulicka
Szafera – rondo Olszewskiego – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
Żołnierska ↔ Wawrzyniaka
Żołnierska – rondo Karskiego – Mickiewicza
Gocław ↔ Filharmonia
Lipowa – Światowida – Strzałowska – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Druckiego–Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Łady – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego)
Stocznia Szczecińska ↔ Turkusowa
Firlika – Dubois (z powrotem: Dubois – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika) – Parkowa – Malczewskiego – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
Gumieńce ↔ Turkusowa
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Pionierów Miasta Szczecina – Eskadrowa – Hangarowa – Jaśminowa
Głębokie ↔ Potulicka
aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – aleja Wojska Polskiego – Wawrzyniaka – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Narutowicza – Potulicka
Gumieńce ↔ Plac Rodła
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Piłsudskiego (z powrotem: Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego)
Ludowa ↔ Pomorzany
Ludowa – Druckiego–Lubeckiego – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Dubois – Parkowa – Malczewskiego – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska
Dworzec Niebuszewo ↔ Pomorzany
Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka (z powrotem: Asnyka – Orzeszkowej) – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska

Linie autobusowe dzienne zwykłe

Kołłątaja ↔ Głębokie
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – Miodowa
Tkacka ↔ Wyspa Pucka
Tkacka – Grodzka – Sołtysia – Wyszyńskiego (z powrotem: Wyszyńskiego – Tkacka) – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Kanał Parnicki – Marynarska
Stocznia Szczecińska ↔ Pomorzany Dobrzyńska
Firlika (z powrotem: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego – Roweckiego – Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Derdowskiego – rondo Gierosa – Europejska – Dworska – plac Słowińców – Wierzbowa – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Turkusowa ↔ Kijewo
Turkusowa – Przelotowa – Handlowa (z powrotem: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia
Turkusowa ↔ Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Handlowa (z powrotem: Handlowa – Łubinowa – Przelotowa) – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Pomorska – Potok
Basen Górniczy ↔ Dąbie Osiedle
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – Goplańska
Basen Górniczy ↔ Kadmowa
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Irydowa – Kadmowa
Kołłątaja ↔ Warszewo
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Rostocka – Szczecińska – Duńska – Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska (z powrotem: Złotowska – Perlista – Szwedzka)
Plac Rodła ↔ Gocław
plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (z powrotem: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Strzałowska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa
Plac Rodła ↔ Szosa Polska
plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (z powrotem: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Świętojańska – Pokoju – Nehringa – Policka
Plac Rodła ↔ Zajezdnia Golęcin
plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Żelazna – Studzienna – Robotnicza (z powrotem: Robotnicza – Żelazna – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża) – Dębogórska – Wiszesława
Stocznia Szczecińska ↔ Cukrowa
Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika) – 1 Maja – Sczanieckiej – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Słowackiego – Zaleskiego – aleja Wojska Polskiego – Unii Lubelskiej – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Taczaka – Derdowskiego – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa
Dworzec Główny (Owocowa) ↔ Podjuchy
Owocowa – Nowa – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa (z powrotem: plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Radomska – Południowa – rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena – Krygiera – Cukrowa) – Krygiera – most Pomorzan – Krygiera – most Gryfitów – Krygiera – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa (z powrotem: Szlamowa – Metalowa)
Dworzec Główny (Owocowa) ↔ Podjuchy
Owocowa – Nowa – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa (z powrotem: plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Radomska – Południowa (z powrotem: Południowa – rondo Uniwersyteckie) – rondo Hakena – Krygiera – most Pomorzan – Krygiera – most Gryfitów – Krygiera – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa (z powrotem: Szlamowa – Metalowa)
Plac Zwycięstwa ↔ Ustowo Auchan
Szczecin: plac Zwycięstwa – Krzywoustego – plac Kościuszki – aleja Piastów (z powrotem: aleja Piastów – Łokietka – Kopernika – plac Zwycięstwa) – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Krakowska – Bronowicka – Smoleńskiej – Husarów – Cukrowa – Radomska – Południowa – rondo Hakena (z powrotem: rondo Hakena – Krygiera – Cukrowa) – Ustowo
Kołłątaja ↔ Skolwin
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Stołczyńska – Orłowska – Artyleryjska – Kamienna – Plażowa – Inwalidzka
Dąbie Osiedle ↔ Klucz Autostrada
Goplańska – Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona (z powrotem: Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska) – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa) – Dmowskiego – Rymarska
Turkusowa ↔ Rondo Ułanów Podolskich
Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Przelotowa (z powrotem: Przelotowa – Handlowa) – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich
Osiedle Bukowe ↔ Podjuchy Dworzec
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa)
Osiedle Bukowe ↔ Klucz
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Maciejowicka – Iwaszkiewicza – Dąbrowskiej – Botaniczna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Dmowskiego – Rymarska
Stocznia Szczecińska ↔ Karola Miarki
Firlika (z powrotem: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego – Firlika) – Plater – Staszica – rondo Giedroycia – Skargi – aleja Wojska Polskiego – Traugutta – Poniatowskiego – Santocka – Świerczewska – Miarki (z powrotem: Miarki – Ku Słońcu – Santocka)
Plac Rodła ↔ Świergotki
Roosevelta – Mazowiecka – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Roosevelta) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Rostocka – Królewskiego – Łączna – Przepiórki – Świergotki (z powrotem: Świergotki – Łączna)
Plac Rodła ↔ Rostocka
Roosevelta – Mazowiecka – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Roosevelta) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I (z powrotem: Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego)
Kołłątaja ↔ Rugiańska
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja – rondo Sybiraków) – Warcisława I – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska
Dworzec Główny (Owocowa) → Dworzec Główny (Owocowa) (zgodnie z ruchem wskazówek zegara)
3 Maja – Narutowicza – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szarych Szeregów – aleja Wojska Polskiego – Felczaka – aleja Jana Pawła II – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – plac Hołdu Pruskiego – Małopolska – Starzyńskiego – Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja
Trasa okrężna – kursy wykonywane w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. W przeciwnym kierunku kursuje linia 90.
Basen Górniczy ↔ Śmierdnica
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Pomorska – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Balińskiego – rondo Osiedlowców – Piaseczna – Pyrzycka
Basen Górniczy ↔ Jezierzyce
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Pomorska – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Balińskiego – rondo Osiedlowców – Piaseczna – Pyrzycka – Topolowa
Basen Górniczy → Basen Górniczy (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara)
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Leszczynowa – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego – Bałtycka – Bryczkowskiego – Tczewska – Goleniowska – Newtona – Gierczak – Przestrzenna – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska
Trasa okrężna – kursy wykonywane w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. W przeciwnym kierunku kursuje linia 93.
Osiedle Zawadzkiego ↔ Dworzec Główny
Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
Brama Portowa ↔ Logistyczna
aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – Celna – [Heyki –] Bulwar Gdański – Bulwar Śląski – Bytomska (z powrotem: Bytomska – Władysława IV – Energetyków) – Rybnicka – Kujota – Hryniewieckiego – Logistyczna
Osiedle Bukowe ↔ Osiedle Kasztanowe
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
Osiedle Bukowe ↔ Załom Leśna
Szczecin: Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe – Załom: Leśna
Kołłątaja ↔ Osiedle Arkońskie
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad
Osiedle Słoneczne ↔ Jezierzyce
Handlowa – rondo Reagana – Pszenna – Walecznych – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa
Turkusowa ↔ Jezierzyce
Walecznych – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Gryfińska – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Topolowa
Zakłady Piekarnicze ↔ Ludowa
Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Zawadzkiego – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Szafera – rondo Olszewskiego – Arkońska – Wszystkich Świętych – Przyjaciół Żołnierza – Komuny Paryskiej – Rugiańska – Druckiego-Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Ludowa – Blizińskiego – Druckiego-Lubeckiego)
Kołłątaja ↔ Krucza Dom Kombatanta
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Boguchwały – Cyryla i Metodego – Sczanieckiej – Wilcza – Przyjaciół Żołnierza – Przyjaciół Ronda – Bandurskiego – Thugutta – Kormoranów – Krucza (z powrotem: Krucza – Obotrycka – Wilcza)
Turkusowa ↔ Kijewo
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia
Turkusowa ↔ Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Walecznych – Mączna – Kolorowych Domów – Chłopska – Nad Rudzianką – Gwarna – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Pomorska – Potok
Turkusowa ↔ Rondo Ułanów Podolskich
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich
Podjuchy Dworzec ↔ Smocza – Falskiego
Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa) – Krzemienna – Smocza – Falskiego (z powrotem: Falskiego – Przewiewna – Krzemienna)
Zakłady Piekarnicze ↔ Plac Rodła
Łukasińskiego – Taczaka – Witkiewicza – Jagiellońska – plac Zamenhofa – Jagiellońska – plac Lotników – Mazurska – Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Bałuki – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska)
Osiedle Kaliny ↔ Plac Rodła
Witkiewicza – Jagiellońska – plac Zamenhofa – Jagiellońska – plac Lotników – Mazurska – Piłsudskiego – plac Rodła – aleja Wyzwolenia (z powrotem: aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – Bałuki – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska)
Dworzec Główny (Owocowa) ↔ Podbórz
Owocowa – Nowa – Nabrzeże Wieleckie – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa (z powrotem: plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa) – plac Zwycięstwa – aleja Wojska Polskiego – plac Zgody – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Wojska Polskiego – Felczaka – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
Kołłątaja ↔ Podbórz
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
Maczka ↔ Okulickiego
Maczka – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przemyska – Kielecka – Anhellego (z powrotem: Anhellego – Okulickiego)
Kołłątaja ↔ Świergotki
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłuba – Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja – rondo Sybiraków) – Warcisława I – Królewskiego – Łączna – Przepiórki – Świergotki (z powrotem: Świergotki – Łączna)
Dworzec Główny (Owocowa) → Dworzec Główny (Owocowa) (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara)
3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – plac Hołdu Pruskiego – Małopolska – Starzyńskiego – Szczerbcowa – Wały Chrobrego – Jarowita – Małopolska – plac Hołdu Pruskiego – Matejki – Piłsudskiego – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II – Felczaka – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – Narutowicza – 3 Maja
Trasa okrężna – kursy wykonywane w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. W przeciwnym kierunku kursuje linia 70.
Turkusowa ↔ Zakłady Mięsne
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Struga – Pomorska – Potok
Kołłątaja ↔ Podbórz
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska – Miodowa
Basen Górniczy → Basen Górniczy (zgodnie z ruchem wskazówek zegara)
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – Tczewska – Bryczkowskiego – Bałtycka – Żuka – Sokołowskiego – Przytorze – Przylesie – Szosa Stargardzka – Zwierzyniecka – Struga – rondo Szendzielarza – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Cłowy – Gdańska
Trasa okrężna – kursy wykonywane w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. W przeciwnym kierunku kursuje linia 73.
Turkusowa ↔ Struga
Turkusowa – Przelotowa – Łubinowa – Maciejowicka – Szymborskiej
Basen Górniczy ↔ Osiedle Kasztanowe
Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
Basen Górniczy ↔ Załom Leśna
Szczecin: Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe – Załom: Leśna
Osiedle Bukowe ↔ Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Osiedle Bukowe ↔ Zakłady Drobiarskie
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Krzywoń – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska
Kopańskiego ↔ Santocka
Polskich Marynarzy – Ku Słońcu – Santocka – 26 Kwietnia (z powrotem: 26 Kwietnia – Derdowskiego – Ku Słońcu)
Kołłątaja ↔ Zajezdnia Golęcin
Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Orzeszkowej (z powrotem: Orzeszkowej – Boguchwały – Asnyka) – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Łączna – Hoża – Robotnicza (z powrotem: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława
Plac Rodła ↔ Police Jasienica Pętla
Szczecin: plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Malczewskiego – Matejki – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Ogrodnicza – Ludgardy – Zagórskiego – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Dworcowa – Piastów – Ogrodowa (z powrotem: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów)
Gocław ↔ Police Tanowska Szkoła
Szczecin: Lipowa – Nad Odrą – Stołczyńska – Police: Nadbrzeżna – Cisowa – Asfaltowa – Wojska Polskiego – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
Głębokie ↔ Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego
Głębokie ↔ Police Zakłady Chemiczne
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Tanowo: Szczecińska – Policka – Trzeszczyn: Kościuszki – Police: Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Kościuszki – Jasienicka – Kuźnicka
Głębokie ↔ Police Rynek
Szczecin: Zegadłowicza – Pilchowo: Szczecińska – Staroleśna – Leśna – Leśno Górne – Siedlice – Police: Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego
Plac Rodła ↔ Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Roosevelta – Mazowiecka – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Roosevelta) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Pokoju – Szosa Polska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Przęsocińska – Police: Asfaltowa – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego
Police Rynek ↔ Police Tanowska Szkoła
Police: plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
Police Jasienica Pętla ↔ Police Tanowska Szkoła
Police: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów (z powrotem: Piastów – Ogrodowa) – Dworcowa – [Piotra i Pawła –] Dworcowa – Jasienicka – [Kuźnicka –] Jasienicka – Kościuszki – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Batorego – Szkolna – Słoneczna – Kołłątaja – Mazurska – Piłsudskiego – rondo Pionierów Polic – Grzybowa – Piaskowa – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piłsudskiego – Tanowska – Licealna
Głębokie ↔ Sławoszewo
Szczecin: Kupczyka – Wołczkowo: Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Dębowa – Grzepnica – Sławoszewo: Złota
Łukasińskiego Ogrody ↔ Kościno
Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Szkolna – Redlica – Wąwelnica – Dołuje: Jesienny Sad – Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno
Mierzyn Szkoła ↔ Kościno
Mierzyn: Kolorowa – Długa (z powrotem: Długa) – Topolowa – Nasienna – Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Szkolna – Redlica – Wąwelnica – Dołuje: Jesienny Sad – Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno
Gumieńce ↔ Stolec
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna – Szczecińska – Sportowa – Buk – Łęgi: Północna – Na Świdwie – Północna – Rzędziny – Stolec
Gumieńce ↔ Dobra Rondo
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna
Gumieńce ↔ Mierzyn Pod Lipami
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Długa – Zeusa (z powrotem: Zeusa – Lubieszyńska – Welecka)
Klonowica Zajezdnia ↔ Dobra Osiedle
Szczecin: Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (z powrotem: Żołnierska – Klonowica – Wernyhory) – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Berzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Szczecińska
Gumieńce ↔ Lubieszyn Rondo
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn
Gumieńce ↔ Lubieszyn Granica
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Lubieszyn
Łukasińskiego Ogrody ↔ Głębokie
Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Szczecin: Kupczyka
Mierzyn Szkoła ↔ Głębokie
Mierzyn: Kolorowa – Długa (z powrotem: Długa) – Topolowa – Nasienna – Szczecin: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego) – Wernyhory – Klonowica – Żołnierska – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Bezrzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Szczecin: Kupczyka
Plac Kościuszki ↔ Przecław
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław
Plac Kościuszki ↔ Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław – Kołbaskowo
Plac Kościuszki ↔ Rosówek Granica
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław – Kołbaskowo – Rosówek
Plac Kościuszki ↔ Kamieniec
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław – Kołbaskowo – Rosówek – Kamieniec
Plac Kościuszki ↔ Pargowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Moczyły – Kamieniec – Pargowo
Plac Kościuszki ↔ Pargowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Rosówek – Kamieniec – Pargowo
Plac Kościuszki ↔ Kamieniec
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Moczyły – Kamieniec
Plac Kościuszki ↔ Kamieniec
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Kolumba – Tama Pomorzańska – Szczawiowa – Ustowska – Ustowo – Kurów – Siadło Dolne – Siadło Górne – Kołbaskowo – Rosówek – Kamieniec
Plac Kościuszki ↔ Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (z powrotem: Smolęcin – Karwowo – Warzymice)
Plac Kościuszki ↔ Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (z powrotem: Smolęcin – Karwowo – Warzymice – Przecław – Warzymice)
Plac Kościuszki ↔ Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo – Barnisław – Smolęcin (z powrotem: Smolęcin – Karwowo – Warzymice – Przecław – Warzymice) – Kołbaskowo
Gumieńce ↔ Warnik
Szczecin: Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno – Bobolin – Warnik (z powrotem: Warnik – Będargowo – Stobno)
Gumieńce ↔ Stobno Stacja
Szczecin: Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno
Maczka ↔ Warnik
Szczecin: Maczka – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno – Bobolin – Warnik (z powrotem: Warnik – Będargowo – Stobno)
Maczka ↔ Stobno Stacja
Szczecin: Maczka – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Okulickiego – Przylep – Stobno

Linie autobusowe dzienne zwykłe – transport na żądanie

Podjuchy Dworzec → Podjuchy Dworzec
Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa – Granitowa – Radosna – Ostowa – Lechicka – Ostowa – Radosna – Morwowa – Chojnicka – Brzeżańska – Mielecka – Drawska – Sąsiedzka – Chromowa – Ruda – Olkuska – Wschodnia – Grzegorzewskiej – Korczaka – Prószyńskiego – Wschodnia – Chełmińska – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa
Trasa jednokierunkowa.
Podjuchy Dworzec → Podjuchy Dworzec
Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa – Granitowa – Piwna – Zamieć – Piwna – Nowotarska – Złota – Granitowa – Radosna – Ostowa – Lechicka – Ostowa – Radosna – Morwowa – Chojnicka – Brzeżańska – Mielecka – Drawska – Sąsiedzka – Chromowa – Ruda – Olkuska – Wschodnia – Grzegorzewskiej – Korczaka – Prószyńskiego – Wschodnia – Chełmińska – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa
Trasa jednokierunkowa.
Podjuchy Dworzec → Podjuchy Dworzec
Metalowa – Kołowska – Skalista – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa – Granitowa – Radosna – Ostowa – Lechicka – Ostowa – Radosna – Morwowa – Chojnicka – Brzeżańska – Mielecka – Drawska – Sąsiedzka – Chromowa – Ruda – Olkuska – Wschodnia – Grzegorzewskiej – Korczaka – Prószyńskiego – Wschodnia – Chełmińska – Krzemienna – Szarego – Szlamowa – Metalowa
Trasa jednokierunkowa.
Maczka ↔ Chobolańska Szkoła
Maczka – Ku Słońcu (z powrotem: Ku Słońcu – Polskich Marynarzy – Maczka) – Kwiatowa – Świętej Kingi – Krakowska – Dworska – plac Słowińców – Wierzbowa – Chobolańska (z powrotem: Chobolańska – Braniborska – Krakowska)

Linie autobusowe dzienne pospieszne

Osiedle Bukowe ↔ Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – Lubomirskiego – Staszica – rondo Giedroycia (z powrotem: rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia) – Kołłątaja – rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja (z powrotem: Kołłątaja – rondo Sybiraków) – Orzeszkowej – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad
Plac Rodła ↔ Osiedle Kasztanowe
Roosevelta – Mazowiecka – plac Hołdu Pruskiego – plac Żołnierza Polskiego (z powrotem: plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Roosevelta) – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Goleniowska – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe

Linie autobusowe dzienne zastępcze

Plac Rodła ↔ Pomorzany Dobrzyńska
plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa – Czarnieckiego – Potulicka – Piekary – Dąbrowskiego – Starkiewicza – Boczna – Połabska – Szpitalna – aleja Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: aleja Powstańców Wielkopolskich – Starkiewicza) – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)

Linie autobusowe nocne

Osiedle Zawadzkiego ↔ Dworzec Główny
Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Witkiewicza (z powrotem: Witkiewicza – Żwirki i Wigury – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
Warszewo ↔ Osiedle Kasztanowe
Złotowska – Perlista – Szwedzka (z powrotem: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Bandurskiego – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
Rostocka ↔ Dąbie Osiedle
Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I) – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Warszewo ↔ Dąbie Osiedle
Złotowska – Perlista – Szwedzka (z powrotem: Szwedzka – Dzierżonia – Złotowska) – Duńska – Szczecińska – Rostocka – Bandurskiego – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – Goplańska
Rostocka ↔ Osiedle Kasztanowe
Warcisława I – Rostocka – Bandurskiego (z powrotem: Bandurskiego – Kresowa – Warcisława I) – Przyjaciół Ronda – Przyjaciół Żołnierza – Wilcza – Sczanieckiej – Cyryla i Metodego – Boguchwały – Asnyka – rondo Sybiraków – Kołłątaja – rondo Giedroycia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – plac Żołnierza Polskiego – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – most Długi – Energetyków – most Portowy – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Cłowy – Eskadrowa – Przestrzenna – Gierczak – Newtona – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Goleniowska (z powrotem: Goleniowska – Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona) – rondo Gryfa – Lubczyńska – Goleniowska – Kniewska – Lubczyńska – Kablowa – Osiedle Kasztanowe
Zajezdnia Golęcin ↔ Cukrowa
Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (z powrotem: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja) – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa
Zajezdnia Golęcin ↔ Przecław
Szczecin: Wiszesława – Dębogórska – Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka – Hoża (z powrotem: Hoża – Robotnicza) – Bogumińska – Obotrycka – Przyjaciół Żołnierza – Warcisława I – Kołłątaja – rondo Sybiraków (z powrotem: rondo Sybiraków – Asnyka – Kadłubka – Kołłątaja) – Kołłątaja – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Milczańska – Mieszka I – Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie (z powrotem: rondo Uniwersyteckie – Południowa) – Cukrowa – Warzymice – Przecław
Police Zajezdnia ↔ Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła (z powrotem: plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki) – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Police Jasienica Pętla ↔ Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa – Broniewskiego – Podgórna – Piastów (z powrotem: Piastów – Ogrodowa) – Dworcowa – Jasienicka – Kościuszki – plac Chrobrego – Grunwaldzka – Tanowska – Fabryczna – Tanowska – Siedlecka – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Piłsudskiego – Mazurska – Kołłątaja – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Szczecin: Przęsocińska – Przęsocin: Szczecińska – Szczecin: Szosa Polska – Policka – Nehringa – Pokoju – Bogumińska – Obotrycka – Wilcza – Sczanieckiej – Gontyny – Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła (z powrotem: plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki) – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki – aleja Piastów – plac Szyrockiego – aleja Powstańców Wielkopolskich – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Wernyhory ↔ Zajezdnia Golęcin
Wernyhory – Klonowica – Unii Lubelskiej – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Arkońska – Niemierzyńska – Krasińskiego – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki – Malczewskiego – Parkowa – Dubois – Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego (z powrotem: Nocznickiego – Firlika) – Stalmacha – Druckiego–Lubeckiego – Ludowa (z powrotem: Ludowa – Blizińskiego – Druckiego–Lubeckiego) – Dębogórska – Wiszesława
Police Zajezdnia ↔ Dworzec Główny
Police: Fabryczna – Tanowska – Piłsudskiego – Wyszyńskiego – rondo Majdańskiego – Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa – rondo Pionierów Polic – Siedlecka – Grunwaldzka – plac Chrobrego – Wojska Polskiego – Asfaltowa – Cisowa – Nadbrzeżna – Szczecin: Stołczyńska – Nad Odrą – Lipowa – Światowida – Strzałowska – Wiszesława – Dębogórska – Ludowa – Blizińskiego – Druckiego–Lubeckiego (z powrotem: Druckiego–Lubeckiego – Ludowa) – Stalmacha – Nocznickiego – Firlika (z powrotem: Firlika – Antosiewicza – Nocznickiego) – Łady – Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
Bezrzecze ↔ Dworzec Główny
Bezrzecze: Górna – Koralowa – Szczecin: Koralowa – Modra – Szeroka – rondo Prymy – Żołnierska – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
Klonowica Zajezdnia ↔ Dworzec Główny
Wernyhory – rondo Karskiego (z powrotem: rondo Karskiego – Żołnierska – Klonowica – Wernyhory) – Mickiewicza – aleja Bohaterów Warszawy – Krzywoustego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – Wyszyńskiego – Nabrzeże Wieleckie – Kolumba
Gumieńce ↔ Pomorzany Dobrzyńska
Kwiatowa – Okulickiego – rondo Gierosa (z powrotem: rondo Gierosa – Ku Słońcu – Kwiatowa) – Ku Słońcu – rondo Pileckiego – Sikorskiego – rondo Siwka – Sikorskiego – plac Kościuszki – Krzywoustego – plac Zwycięstwa – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – 3 Maja – Owocowa – Czarnieckiego – Potulicka – Piekary – Dąbrowskiego – Starkiewicza – Boczna – Połabska – Szpitalna – aleja Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: aleja Powstańców Wielkopolskich – Starkiewicza) – Budziszyńska – Inowrocławska – Dobrzyńska (z powrotem: Dobrzyńska – Budziszyńska)
Zawadzkiego ↔ Plac Rodła
Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Taczaka – 26 Kwietnia – Santocka – Ku Słońcu – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (z powrotem: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Piekary – Potulicka – Czarnieckiego – Owocowa – 3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła
Jaworowa ↔ Plac Rodła
Zegadłowicza – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory – rondo Karskiego – Reduty Ordona – Łukasińskiego (z powrotem: Łukasińskiego – Czorsztyńska – Mickiewicza – rondo Karskiego) – Taczaka – 26 Kwietnia – Santocka – Ku Słońcu – rondo Gierosa – Okulickiego – Wrocławska – Krakowska – rondo Uniwersyteckie – Cukrowa – rondo Uniwersyteckie – Południowa (z powrotem: Południowa – Janiszewskiego – rondo Uniwersyteckie) – Mieszka I – Milczańska – aleja Powstańców Wielkopolskich – plac Szyrockiego – Dąbrowskiego – Piekary – Potulicka – Czarnieckiego – Owocowa – 3 Maja – aleja Niepodległości – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła
Plac Rodła ↔ Podbórz
Roosevelta – Mazowiecka – aleja Wyzwolenia – plac Rodła (z powrotem: plac Rodła – Piłsudskiego – Roosevelta) – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Duńska – Szczecińska – Podbórzańska
Osiedle Bukowe ↔ Wernyhory
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Przelotowa (z powrotem: Przelotowa – Handlowa) – Jasna – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – Piłsudskiego – plac Odrodzenia – Piłsudskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Wojska Polskiego – rondo Olszewskiego – Szafera – rondo Szczecińskich Olimpijczyków – Zawadzkiego – Klonowica – Wernyhory
Osiedle Bukowe ↔ Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Chopina – Wiśniowy Sad
Osiedle Bukowe ↔ Osów
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Struga – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Leszczynowa – Eskadrowa – most Pionierów Miasta Szczecina – Gdańska – Estakada Pomorska – Gdańska – most Portowy – Energetyków – most Długi – Wyszyńskiego – plac Brama Portowa – aleja Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła – aleja Wyzwolenia – rondo Giedroycia – aleja Wyzwolenia – Krasińskiego – Chopina – Chorzowska
Dąbie Dworzec ↔ Klucz
Racławicka – Stacyjna – Pomorska – Newtona (z powrotem: Newtona – Racławicka) – Gierczak – Krzywoń – Gryfińska – Batalionów Chłopskich – rondo Ułanów Podolskich – Batalionów Chłopskich – Granitowa – plac Wolności – Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa (z powrotem: Metalowa – Szarego – Szlamowa – Metalowa) – Dmowskiego – Rymarska
Osiedle Bukowe ↔ Wielgowo Borsucza
Kolorowych Domów – Chłopska – rondo Reagana – Handlowa – Łubinowa – Handlowa – rondo Reagana – Dąbska – Zoologiczna – Niedźwiedzia – Zwierzyniecka – Szosa Stargardzka (z powrotem: Szosa Stargardzka – Przyszłości – Pyrzycka – Przyszłości – Szosa Stargardzka – Zwierzyniecka) – Przylesie – Przytorze – Żuka – Sokołowskiego – Bałtycka (z powrotem: Bałtycka – Żuka – Przytorze) – Bryczkowskiego
Klonowica Zajezdnia ↔ Stolec
Szczecin: Wernyhory – rondo Karskiego – Żołnierska (z powrotem: Żołnierska – Klonowica – Wernyhory) – rondo Prymy – Szeroka – Modra – Koralowa – Berzecze: Koralowa – Górna – Wołczkowo: Słoneczna – Lipowa – Dobra: Szczecińska – Graniczna – Szczecińska – Buk – Łęgi: Północna – Na Świdwie – Północna – Rzędziny – Stolec
Gumieńce ↔ Grzepnica
Szczecin: Kwiatowa – Ku Słońcu – Mierzyn: Welecka – Lubieszyńska – Skarbimierzyce – Dołuje: Słoneczny Sad – Daniela – Żubrza – Kościno – Dołuje: Żubrza – Daniela – Słoneczny Sad – Lubieszyn – Dobra: Graniczna – Dębowa – Grzepnica