Zmiany w organizacji ruchu 27.09-1.10 — inauguracja roku akademickiego Akademii Morskiej

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z uroczystością inauguracji roku akademickiego Akademii Morskiej w Szczecinie od 27 września pojawią utrudnienia w rejonie Wałów Chrobrego.

W związku z koniecznością przeprowadzenia przez Akademię Morską wcześniejszych prób do defilady, w dniach 27.09-30.09.2016 r. w godzinach 5:00-7:30 nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Wały Chrobrego na odcinku od Teatru Współczesnego do ul. Małopolskiej.

Organizacja ruchu w dniach 27.09-30.09.2016 r. w godz. 5:00-7:30

Linia 70 — jadąc z Urzędu Miasta kursami 5:10, 5:50, 6:30, 7:10 od przystanku „Starzyńskiego” będzie kursować zmienioną trasą z pominięciem przystanków „Jarowita” i „Teatr Współczesny” ulicami: Teofila Starzyńskiego — Wawelską — Wały Chrobrego — Szczerbcowa — Henryka Pobożnego do ul. Małopolskiej i dalej po stałej trasie.

Na trasie objazdu zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Urząd Wojewódzki” zlokalizowany na ul. Szczerbcowej, wspólny z autobusami linii 70 jadącymi w kierunku Urzędu Miasta.

Organizacja ruchu w dniu 30.09.2016 r. od godz. 17:00

Linia 70 jadąc w kierunku Urzędu Miasta od przystanku „Wyszyńskiego” będzie kursować zmienioną trasą z pominięciem przystanku „Admiralska” ulicami: Nabrzeże Wieleckie — Trasą Zamkową — Mazowieckiego — Małopolską — Teofila Starzyńskiego — Wawelską — Wały Chrobrego.

Organizacja ruchu w dniu 1.10.2016 r. w godz. 3:00-18:00

  • Linia 6 — kursowanie linii 6 zostaje zawieszone.
  • Linia 16 — będzie kursować w obu kierunkach na trasie: Pomorzany — Wyszyńskiego — Brama Portowa — Matejki — Dubois — Gocław wg specjalnego rozkładu jazdy.
  • Linia 526 — kursuje objazdem w obu kierunkach od przystanku „Wyszyńskiego” (przeniesiony do zatoki na ul. Wyszyńskiego) przez: Wyszyńskiego — Bramę Portową — Niepodległości — Plac Żołnierza Polskiego — Plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkową — Dubois do przystanku „Dubois” i dalej swoją stałą trasą, wg normalnego rozkładu jazdy. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Wały Chrobrego” i „Dworzec Morski”.

Informujemy, że dnia 1.10.2016 r. w godzinach 3:00-18:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu ulic:

  • ul. Jana z Kolna na odcinku od ul. Dubois do Trasy Zamkowej w obu kierunkach,
  • nitki zjazdowe z Trasy Zamkowej w kierunku ul. Jana z Kolna,
  • ul. Małopolskiej od ul. Henryka Pobożnego do ul. Jarowita,
  • ul. Admiralskiej przy wjeździe z ul. Jana z Kolna,
  • ul. Komandorskiej na odcinku od ul. Jarowita do ul. Jana z Kolna,
  • ul. Wały Chrobrego na odcinku od ul. Zygmunta Starego do ul. Jarowita.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.