Zmiany w organizacji ruchu i dodatkowa komunikacja na sylwestra

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją Sylwestra Miejskiego informujemy o utrudnieniach w ruchu i dodatkowych pojazdach komunikacji miejskiej.

Czasowa organizacja ruchu obejmuje zakresem ulice: Ogińskiego, Szymanowskiego (od ul. Monte Cassino do ul. Odrowąża), Moniuszki, Piotra Skargi (od ul. Janosika do ul. Ogińskiego), pl. Armii Krajowej, Królowej Korony Polskiej, Herbową, Tuwima, al. Papieża Jana Pawła II. Powyższe ulice zamknięte będą od 31 grudnia od godz. 21:00 do 1 stycznia do godz. 8:00.

Prosimy kierowców o szczególną uwagę w tym rejonie.

Uczestnikom zabawy zapewnione zostaną dodatkowe autobusy z przystanku przy ul. Piotra Skargi. Odjazd o godzinie 0:15 i 1:15 na polecenie Centrali Ruchu ZDiTM w uzgodnieniu z organizatorami imprezy.

  • Linia 864 — będzie kursować na trasie Piotra Skargi — Osiedle Kasztanowe. Na trasie będą obowiązywać przystanki: Wyszyńskiego, Basen Górniczy, Rondo Ułanów Podolskich i dalej przystanki dla linii 896. Na trasie przejazdu wszystkie przystanki będą przystankami na żądanie.
  • Linia 865 — będzie kursować na trasie Piotra Skargi — Osiedle Bukowe. Na trasie będą obowiązywać przystanki: Piotra Skargi, Wyszyńskiego, Basen Górniczy, Rondo Ułanów Podolskich i dalej przystanki dla linii 65.
  • Linia 871 — będzie kursować na trasie Piotra Skargi — Osiedle Słoneczne. Na trasie będą obowiązywać przystanki: Wyszyńskiego,  Basen Górniczy i dalej przystanki dla linii 71.
  • Linia 880 — będzie kursować na trasie Piotra Skargi — Police Osiedle Chemik. Na trasie będą obowiązywać przystanki: Kołłątaja, Sczanieckiej i dalej przystanki dla linii 107.
  • Linia 881 — będzie kursować na trasie Piotra Skargi — Kołbaskowo. Na trasie będą obowiązywać przystanki: Plac Rodła, Plac Zwycięstwa i dalej przystanki dla linii 81.

Pozostała komunikacja nocna w Sylwestra i Nowy Rok, tj. w nocy z 31.12.2016 r. na 1.01.2017 r. odbywać się będzie według rozkładów jazdy obowiązujących tak jak w nocy z soboty na niedzielę. W pozostałym okresie — według normalnie obowiązujących rozkładów jazdy.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.