Ułatwienie dla żeglarzy

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Od jutra żeglarzom łatwiej będzie dostać się do przystani przy ulicy Przestrzennej. Linia C jadąca w kierunku Osiedla Kasztanowego zatrzyma się także na przystanku „Camping nż”. Dojazd z centrum miasta zajmie teraz bez przesiadek około 16 minut.

To rozwiązanie wprowadzone jest sezonowo na prośbę mieszkańców, żeglarzy i turystów. Do tej pory, aby dostać się na mariny potrzebna była przesiadka na Basenie Górniczym. Teraz dojazd zdecydowanie się skróci. Szczególnie, że sezon zbliża się wielkimi krokami. Wiosną i latem marinę Centrum Żeglarskiego i okoliczne odwiedza kilka tysięcy osób i ponad 200 uczestników stałych zajęć.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.