Utrudnienia w ruchu 7 kwietnia

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że w związku z planowanymi procesjami w najbliższy piątek, 7 kwietnia mogą pojawiać czasowe utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

  • O godzinie 18:30 procesja wyruszy spod Parafii pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej i przejdzie następującymi ulicami: Słowicza, Wycieczkowa, Bandurskiego, Thugutta, Krucza. Zakończenie procesji planowane jest na godzinę 20:00.
  • O godzinie 18:30 procesja wyruszy spod Parafii pw. Siedmiu Boleści Najjaśniejszej Maryi Panny i przejdzie następującymi ulicami: Miodowa, Kwiatów Polskich, Wiśniowa, Mokra, Chorzowska. Zakończenie procesji planowane jest na godzinę 20:00.
  • O godzinie 19:00 procesja wyruszy z placu Lotników i przejdzie następującymi ulicami: aleja Jana Pawła II, pl. Grunwaldzki, pl. Armii Krajowej, Jasne Błonia. Zakończenie procesji planowane jest na godzinę 21:00.
  • O godzinie 19:00 procesja wyruszy spod Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej i przejdzie następującymi ulicami: Braniborska, Jesionowa, Zielona, Bronowicka, Ledóchowskiego, Janiszewskiego, chodnikiem przez rondo Uniwersyteckie w ul. Cukrową. Zakończenie procesji planowane jest na godzinę 20:30.
  • O godzinie 18:45 procesja wyruszy spod kościoła św. Dominika i przejdzie następującymi ulicami: Wielkopolska, al. Wyzwolenia, Malczewskiego, Matejki, Bazarowa. Zakończenie procesji planowane jest na godzinę 20:30.

Pasażerów informujemy, że komunikacja miejska na trasie procesji może mieć opóźnienia, a przemarsze mogą pojawić się także w innych rejonach miasta.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.