Remont kasy biletowej na Bramie Portowej

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że w okresie od 5 czerwca do 16 lipca kasa biletowa „Brama Portowa”, zlokalizowana przy ul. Wyszyńskiego, będzie nieczynna z powodu remontu.

W tym okresie wszystkie sprawy związane ze Szczecińską Kartą Rodzinną, w tym odbiór kart, można załatwiać w kasie biletowej „Kołłątaja” (przy pętli autobusowej), która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-20:30, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-16:15.

Informujemy, że bilety są dostępne w kasach biletowych ZDiTM (najbliższa remontowanej znajduje się na pl. Rodła) zlokalizowanych na terenie miasta Szczecin, punktach dyspozytorskich, biletomatach stacjonarnych, w punktach handlowych oraz korzystając z aplikacji moBILET i SkyCash w telefonach komórkowych.

Zgodnie z zarządzeniem nr 160/16 Prezydenta Miasta Szczecin z dnia 29 kwietnia 2016 r. w pojazdach niewyposażonych w biletomaty, bilety jednorazowe czasowe można nabyć u kierującego pojazdem w dni robocze w godzinach od 18:00 do 6:00 dnia następnego oraz przez cała dobę w soboty i w dni świąteczne. W pojazdach wyposażonych w biletomaty, bilety jednorazowe czasowe można nabywać u kierującego pojazdem wyłącznie w czasie awarii biletomatu.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zielony zakątek na Turzynie

Zamiast zaniedbanego skweru i zniszczonych pawilonów – miejsce do odpoczynku i sąsiedzkich spotkań wśród zieleni. Park kieszonkowy Turzyn czeka już na mieszkańców.

Nowa zieleń na Placu Zwycięstwa

Tysiące krzewów i bylin oraz nowe drzewa już wkrótce ozdobią w pełni teren Placu Zwycięstwa. Trwają nasadzenia nowych roślin.

Żłobek przy Pszczelnej: ruszył przetarg. Zobacz wizualizacje

Do 10 maja br. firmy budowlane mają czas na składanie ofert w przetargu na wykonanie żłobka przy ulicy Pszczelnej.