„The Tall Ships Races 2017” i „Pyromagic” — zmiany w komunikacji miejskiej

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją imprez „The Tall Ships Races 2017” oraz „Pyromagic”, w dniach od 31.07 do 13.08.2017 wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Organizacja ruchu w dniach od 31.07.2017 do 13.08.2017

  • Linia tramwajowa 6 — kursowanie linii zostaje zawieszone.
  • Linia tramwajowa 3 — kursy dojazdowe w relacji zajezdnia Golęcin — Dworcowa będą realizowane objazdem przez ul. Matejki — pl. Hołdu Pruskiego.
  • Linia tramwajowa 12 — kursy dojazdowe w relacji zajezdnia Golęcin — Dworcowa będą realizowane objazdem przez ul. Matejki — pl. Hołdu Pruskiego.
  • Linia tramwajowa 16 kursować będzie w obu kierunkach od przystanku „Pomorzany” trasą linii 6 do przystanku „Wyszyńskiego” i dalej przez ul. Wyszyńskiego — Bramę Portową — al. Niepodległości — pl. Żołnierza Polskiego — pl. Hołdu Pruskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkową — Dubois do przystanku „Dubois” i dalej trasą linii 6 do Gocławia. Linia będzie kursować wg specjalnego rozkładu jazdy.
  • Linia autobusowa 70 kursować będzie objazdem:
    • w kierunku Urzędu Miasta: od przystanku „Wyszyńskiego” (przeniesiony do zatoki na ul. Wyszyńskiego, słupek nr 10916) przez: Wyszyńskiego — Bramę Portową — al. Niepodległości — pl. Żołnierza Polskiego — pl. Hołdu Pruskiego — Matejki — pl. Rodła i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków „Admiralska”, „Urząd Wojewódzki” i „Starzyńskiego”. Zostaje uruchomiony przystanek „Filharmonia” zlokalizowany na ul. Matejki na wysokości budynku Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.
    • w kierunku Pargowa: pl. Rodła — Wyzwolenia — pl. Żołnierza Polskiego — Farna — Sołtysia — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków „Starzyńskiego”, „Teatr Współczesny” i „Jarowita”. Uruchamia się przystanek „Plac Hołdu Pruskiego” przy skrzyżowaniu z ul. Farną.
    Linia kursować będzie wg normalnego rozkładu jazdy
  • Linia autobusowa 526 kursować będzie objazdem w obu kierunkach: od przystanku „Wyszyńskiego” (przeniesiony do zatoki na ul. Wyszyńskiego, słupek nr 10916) przez: Wyszyńskiego — Bramę Portową — al. Niepodległości — pl. Żołnierza Polskiego — pl. Hołdu Pruskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkową — Dubois do przystanku „Dubois” i dalej swoją trasą, wg normalnego rozkładu jazdy.

Organizacja ruchu w dniach od 3.08.2017 do 8.08.2017

Przystanek „Basen Górniczy” (słupek nr 60551) dla linii pospiesznych A, B, C, G zostaje przeniesiony na przystanek autobusowo-tramwajowy (słupek nr 60542).

Organizacja ruchu w dniach 4.08.2017 od godz. 19:00, 5.08.2017 i 6.08.2017 od godz. 10:00, 7.08.2017 i 8.08.2017 w godz. 10:00-14:00 i od godz. 17:00 oraz 11.08.2017 od godz. 19:00, 12.08.2017 od godz. 10:00

Linia autobusowa 53 zostanie skierowana przez ul. Łady — Jana z Kolna do przystanku „Dworzec Morski” (przystanek wspólny z linią 526 w kierunku Polic) z pominięciem przystanków „Antosiewicza” i „Stocznia Szczecińska”. Nawrót autobusów odbywać się będzie na skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Kapitańskiej. W pozostałych godzinach linia kursować będzie obecnie obowiązującą trasą, tj. do Stoczni Szczecińskiej.

Organizacja ruchu w dniu 4.08.2017 (piątek)

  • Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 1:00 z częstotliwością co 30 minut:
    • linia 2 (Turkusowa — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:07, 23:37, 0:07, 0:37, 1:07, 1:22*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:01, 23:21, 23:51, 0:21, 0:51
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 3 (Pomorzany — Las Arkoński):
      • kursy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:22, 23:52, 0:22, 0:52, 1:12*
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:36, 0:06, 0:46
        * zjazd do zajezdni Golęcin
    • linia 7 (Turkusowa — Krzekowo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:17, 23:47, 0:17, 0:47, 1:02*, 1:32*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 0:01, 0:31, 1:01
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 8 (Turkusowa — Gumieńce):
      • kursy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 23:27, 23:57, 0:27, 0:57, 1:12*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:16, 23:41, 0:11, 0:41
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 12 (Pomorzany — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:08, 23:28, 23:55, 0:25, 0:55
      • kursy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:02, 23:32, 23:47, 0:02, 0:32
    • linia 16 (Pomorzany — Gocław):
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:06, 23:26 23:51, 0:26
      • kursy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:19, 23:39, 0:07, 0:37, 1:02*
        * zjazd do zajezdni Golęcin
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:00 dla linii autobusowych:
    • linia 53 (Dworzec Morski — Pomorzany Dobrzyńska) co 15 minut:
      • kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00
    • linia 68 (Plac Rodła — Przepiórki) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15
    • linia 75 (Dworzec Główny — Krzekowo) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05
    • linia 61 (Owocowa Dworzec — Podjuchy Pętla) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 23:22, 23:42
    • linia 81 (Dworzec Główny — Przecław) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:40, 0:00, 0:20, 0:40, 1:00
    • linia 102 (Gocław — Police Osiedle Chemik) co 30-40 minut:
      • kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:10
    • linia 107 (Plac Rodła — Police Osiedle Chemik) co 10 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50*, 1:00**
        * od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 101 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Siedlecka — Grunwaldzka — Police Rynek — Police Jasienica Pętla. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 1:30.
        ** od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 103 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Trzeszczyn — Tanowo. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 1:40.
    • linia A (Plac Rodła — Osiedle Bukowe) co 15 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:22, 23:37, 23:52, 0:07, 0:22, 0:37, 0:52, 1:07
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14
    • linia B (Osiedle Słoneczne — Osiedle Arkońskie) co 15 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17
    • linia C (Plac Rodła — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:36, 0:06, 0:36, 1:06
    • linia 887 (Plac Rodła, peron linii 101 — al. Wyzwolenia — Łucznicza — Duńska — Podbórz) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:30 dla linii autobusowych:
    • linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15
    • linia 96 (Basen Górniczy — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05.
    • linia 65 (Rondo Ułanów Podolskich — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18
    • linia 71 (Rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08
    • linia 73 (Basen Górniczy — rondo Ułanów Podolskich — Wielgowo Borsucza — Basen Górniczy, z pominięciem mostu Cłowego i przystanku „Zdunowo Szpital”) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25
    • linia 79 (Rondo Ułanów Podolskich — Jezierzyce) co 30 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10
    • linia 866 (Klucz Autostrada — rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Kijewo) co 20 minut:
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19
  • Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).
  • Linia tramwajowa 3 od godz. 18:00 będzie kursować przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynny będzie przystanek „Plac Tobrucki”, a uruchomiony zostanie przystanek „Wyszyńskiego”
  • Linie autobusowe 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) od godz. 19:00 kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynne będą przystanki „Plac Tobrucki” i „Brama Portowa”, a uruchomione zostaną przystanki „Dworcowa nż” i „Wyszyńskiego”.
  • Linia autobusowa 524 kursować będzie zgodnie z rozkładem sob/ndz.
  • Parking zlokalizowany w prawobrzeżnej części miasta przy MTS, tj. Międzynarodowych Targach Szczecińskich będzie obsługiwany linią autobusową 822 na trasie MTS — Jaśminowa ZUS, kursującą w godz. 16:00-0:30.
  • Uruchomiona zostanie dodatkowa linia autobusowa 821 obsługującą parkingi w lewobrzeżnej części miasta, tj. przy Makro (ul. Południowa) oraz przy Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa). Linia kursować będzie na trasie: Dworzec Główny (przystanek linii 81) — Wyszyńskiego — Brama Portowa — pl. Kościuszki — Mieszka I — Południowa — Radomska — Płocka Uniwersytet — Mieszka I — pl. Kościuszki — Brama Portowa — Wyszyńskiego — Dworzec Główny. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu. Autobus będzie kursował w godz. 16:00-1:00 co 20 minut.

Organizacja ruchu w dniach 5.08.2017 i 6.08.2017 (sobota i niedziela)

  • Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 2:00. Linia 8 kursować będzie co 10 minut (od godz. 18:00 do godz. 0:00), natomiast pozostałe linie z częstotliwością co 20 minut:
    • linia 2 (Turkusowa — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:07, 1:22*, 1:37, 2:07, 2:19*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01, 1:21, 1:51
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 3 (Pomorzany — Las Arkoński):
      • kursy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:15, 23:35, 23:55, 0:15, 0:35, 0:55, 1:22, 1:52
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11, 1:36, 2:06
    • linia 7 (Turkusowa — Krzekowo):
      • z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:14, 23:34, 23:54, 0:14, 0:34, 0:54, 1:17, 1:32*, 1:47, 2:02*, 2:31*
      • z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11, 1:33, 2:03
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 8 (Turkusowa — Gumieńce):
      • z Wyszyńskiego do Gumieniec: 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59, 0:09, 0:19, 0:29*, 0:39, 0:59, 1:12*, 1:27, 1:57, 2:12*, 2:39*
      • z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:06, 23:16, 23:26, 23:36, 23:46, 23:56, 0:06, 0:16, 0:36, 0:56, 1:16, 1:41, 2:11
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 12 (Pomorzany — Dworzec Niebuszewo):
      • z Placu Rodła do Pomorzan: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04, 1:25, 1:55
      • z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:02, 1:32, 1:47, 2:02
    • linia 16 (Pomorzany — Gocław):
      • z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:01, 23:21 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01, 1:21
      • z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:10, 23:25, 23:45, 0:05, 0:25, 0:45, 1:07, 1:37, 2:07
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-2:00 dla linii autobusowych:
    • linia 53 (Dworzec Morski — Pomorzany Dobrzyńska) co 15 minut:
      • kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00, 1:15, 1:30, 1:45, 2:00
    • linia 68 (Plac Rodła — Przepiórki) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15, 1:45, 2:15
    • linia 75 (Dworzec Główny — Krzekowo) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05, 1:15, 1:25, 1:35, 1:45, 1:55, 2:05
    • linia 61 (Owocowa Dworzec — Podjuchy Pętla) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 23:22, 23:42
    • linia 81 (Dworzec Główny — Przecław) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:40, 0:00, 0:20, 0:40, 1:00, 1:20, 1:40, 2:00
    • linia 102 (Gocław — Police Osiedle Chemik) co 20-40 minut:
      • kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:00, 1:40, 2:10
    • linia 107 (Plac Rodła — Police Osiedle Chemik) co 10 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00, 1:10, 1:20*, 1:30**, 1:40, 1:50, 2:00
        * od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 101 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Siedlecka — Grunwaldzka — Police Rynek — Police Jasienica Pętla. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 2:00.
        ** od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 103 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Trzeszczyn — Tanowo. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 2:10.
    • linia A (Plac Rodła — Osiedle Bukowe) co 15 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:22, 23:37, 23:52, 0:07, 0:22, 0:37, 0:52, 1:07, 1:22, 1:37, 1:52, 2:07
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14, 1:29, 1:44, 1:59, 2:14
    • linia B (Osiedle Słoneczne — Osiedle Arkońskie) co 15 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36, 1:51, 2:06, 2:21, 2:36
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17, 1:32, 1:47, 2:02
    • linia C (Plac Rodła — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00, 1:30, 2:00
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:36, 0:06, 0:36, 1:06, 1:36, 2:06
    • linia 887 (Plac Rodła, peron linii 101 — al. Wyzwolenia — Łucznicza — Duńska — Podbórz) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00, 1:30, 2:00
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-2:30 dla linii autobusowych:
    • linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:50, 0:20, 0:50, 1:25, 1:55, 2:25
    • linia 96 (Basen Górniczy — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05, 1:35, 2:05
    • linia 65 (Rondo Ułanów Podolskich — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18, 1:38, 1:58, 2:18
    • linia 71 (Rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08, 1:28, 1:48, 2:08, 2:18
    • linia 73 (Basen Górniczy — rondo Ułanów Podolskich — Wielgowo Borsucza — Basen Górniczy, z pominięciem mostu Cłowego i przystanku „Zdunowo Szpital”) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25, 1:55
    • linia 79 (Rondo Ułanów Podolskich — Jezierzyce) co 30 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10, 1:40, 2:10
    • linia 866 (Klucz Autostrada — rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Kijewo) co 20 minut:
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:59, 2:19
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:59, 2:19
  • Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).
  • Wprowadza się dodatkowe przystanki dla linii pospiesznych A i B — „Struga Zajezdnia nż” oraz „Energetyków nż” (dla linii tramwajowych).
  • Parking w prawobrzeżnej części miasta przy Selgrosie Cash&Carry (ul. Walecznych) będzie obsługiwany liniami tramwajowymi 2, 7, 8 z pętli „Turkusowa”.
  • Parking zlokalizowany w prawobrzeżnej części miasta przy MTS, tj. Międzynarodowych Targach Szczecińskich będzie obsługiwany linią autobusową 822 na trasie MTS — Jaśminowa ZUS, kursującą w godz. 9:00-2:00.
  • Uruchomiona zostanie dodatkowa linia autobusowa 821 obsługującą parkingi w lewobrzeżnej części miasta, tj. przy Makro (ul. Południowa) oraz przy Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa). Linia kursować będzie na trasie: Dworzec Główny (przystanek linii 81) — Wyszyńskiego — Brama Portowa — pl. Kościuszki — Mieszka I — Południowa — Radomska — Płocka Uniwersytet — Mieszka I — pl. Kościuszki — Brama Portowa — Wyszyńskiego — Dworzec Główny. Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach komunikacji miejskiej zlokalizowanych na trasie przejazdu. Autobus będzie kursował:
    • w godz. 9:00-11:00 co 30 minut,
    • w godz. 11:00-2:00 co 20 minut.
  • Linia tramwajowa 3 będzie kursować przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynny będzie przystanek „Plac Tobrucki”, a uruchomiony zostanie przystanek „Wyszyńskiego”.
  • Linie autobusowe 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynne będą przystanki „Plac Tobrucki” i „Brama Portowa”, a uruchomione zostaną przystanki „Dworcowa nż” i „Wyszyńskiego”.
  • Komunikacja nocna w nocy 6/7.08.2017 będzie kursować zgodnie z rozkładem sob/ndz, z wyjątkiem linii 535 i 536.

Organizacja ruchu w dniu 7.08.2017 (poniedziałek)

  • Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 0:30 z częstotliwością co 30 minut:
    • linia 2 (Turkusowa — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:07, 23:37, 0:07, 0:37, 0:52*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:51, 0:21
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 3 (Pomorzany — Las Arkoński):
      • kursy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:22, 23:52, 0:22, 0:52*, 1:12*
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:36, 0:06, 0:46
        * zjazd do zajezdni Golęcin
    • linia 7 (Turkusowa — Krzekowo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:17, 23:47, 0:17, 0:47, 1:02*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 0:01, 0:31
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 8 (Turkusowa — Gumieńce):
      • kursy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 23:06, 23:27, 23:57, 0:27, 0:42*, 1:12*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:16, 23:41, 0:11, 0:41
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 12 (Pomorzany — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:08, 23:28, 23:55, 0:25
      • kursy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:02, 23:32, 0:02
    • linia 16 (Pomorzany — Gocław):
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:06, 23:26, 23:51
      • kursy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:19, 23:39, 0:07, 0:37
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-0:30 dla linii autobusowych:
    • linia 53 (Dworzec Morski — Pomorzany Dobrzyńska) co 15 minut:
      • kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30
    • linia 68 (Plac Rodła — Przepiórki) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45
    • linia 75 (Dworzec Główny — Krzekowo) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:35, 23:55, 0:15, 0:35
    • linia 81 (Dworzec Główny — Przecław) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:30, 23:50, 0:10, 0:30
    • linia 102 (Gocław — Police Osiedle Chemik), co 40 minut:
      • kursy z Gocławia: 0:00, 0:40
    • linia 107 (Plac Rodła — Police Osiedle Chemik) co 20 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:50, 0:10, 0:30
    • linia A (Plac Rodła — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:24, 23:44, 0:04, 0:24
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:31, 23:51, 0:11, 0:31
    • linia B (Osiedle Słoneczne — Osiedle Arkońskie) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:16
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:22, 23:42, 0:02, 0:22, 0:42
    • linia C (Plac Rodła — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:36, 0:06, 0:36
    • linia 887 (Plac Rodła, peron linii 101 — al. Wyzwolenia — Łucznicza — Duńska — Podbórz) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:00 dla linii autobusowych:
    • linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) co 40 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:55, 0:35
    • linia 96 (Basen Górniczy — Osiedle Kasztanowe) co 40 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:15, 0:55
    • linia 65 (Rondo Ułanów Podolskich — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58
    • linia 71 (Rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Osiedle Bukowe) co 20 minut
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48
    • linia 73 (Basen Górniczy — rondo Ułanów Podolskich — Wielgowo Borsucza — Basen Górniczy, z pominięciem mostu Cłowego i przystanku „Zdunowo Szpital”) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55
    • linia 79 (Rondo Ułanów Podolskich — Jezierzyce) co 30 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40
    • linia 866 (Klucz Autostrada — rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Kijewo) co 20 minut:
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59
  • Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).
  • Komunikacja nocna będzie kursować zgodnie z rozkładem sob/ndz, z wyjątkiem linii 535 i 536.
  • Linia tramwajowa 3 od godz. 18:00 będzie kursować przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynny będzie przystanek „Plac Tobrucki”, a uruchomiony zostanie przystanek „Wyszyńskiego”.

Organizacja ruchu w dniu 11.08.2017 (piątek)

  • Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 1:00. Linia 8 kursować będzie co 10 minut (od godz. 20:00 do godz. 0:00), natomiast pozostałe linie z częstotliwością co 20 minut:
    • linia 2 (Turkusowa — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:07; 1:22*, 1:28*, 1:48*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:21
        * zjazd do Zajezdni Pogodno
    • linia 3 (Pomorzany — Las Arkoński):
      • kursy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:15, 23:35, 23:55, 0:15, 0:35, 0:55, 1:15
      • z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51
    • linia 7 (Turkusowa — Krzekowo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:14, 23:34, 23:54, 0:14, 0:34, 0:54, 1:17, 1:32*, 1:38*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 8 (Turkusowa — Gumieńce):
      • kursy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59, 0:09, 0:19, 0:27*, 0:39, 0:59, 1:07*, 1:27*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:06, 23:16, 23:26, 23:36, 23:46, 23:56, 0:06, 0:16, 0:36, 0:56
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 12 (Pomorzany — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04
      • kursy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:02
    • linia 16 (Pomorzany — Gocław):
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:06, 23:26, 23:46, 0:06, 0:26, 0:46, 1:06
      • kursy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:19, 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:09*, 1:29*
        * zjazd do zajezdni Golęcin
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:00 dla linii autobusowych:
    • linia 53 (Dworzec Morski — Pomorzany Dobrzyńska) co 15 minut:
      • kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00
    • linia 68 (Plac Rodła — Przepiórki) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15
    • linia 75 (Dworzec Główny — Krzekowo) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05
    • linia 61 (Owocowa Dworzec — Podjuchy Pętla) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 0:02, 0:22
    • linia 81 (Dworzec Główny — Przecław) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00
    • linia 102 (Gocław — Police Osiedle Chemik) co 30-40 minut:
      • kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:10
    • linia 107 (Plac Rodła — Police Osiedle Chemik) co 10 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50*, 1:00**
        * od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 101 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Siedlecka — Grunwaldzka — Police Rynek — Police Jasienica Pętla. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 1:30.
        ** od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 103 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Trzeszczyn — Tanowo. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 1:40.
    • linia A (Plac Rodła — Osiedle Bukowe) co 15 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:22, 23:37, 23:52, 0:07, 0:22, 0:37, 0:52, 1:07
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14
    • linia B (Osiedle Słoneczne — Osiedle Arkońskie) co 15 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17
    • linia C (Plac Rodła — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:36, 0:06, 0:36, 1:06
    • linia 887 (Plac Rodła, peron linii 101 — al. Wyzwolenia — Łucznicza — Duńska — Podbórz) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:30 dla linii autobusowych:
    • linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:50, 0:20, 0:50, 1:25
    • linia 96 (Basen Górniczy — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05
    • linia 65 (Rondo Ułanów Podolskich — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18
    • linia 71 (Rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08
    • linia 73 (Basen Górniczy — rondo Ułanów Podolskich — Wielgowo Borsucza — Basen Górniczy, z pominięciem mostu Cłowego i przystanku „Zdunowo Szpital”) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25
    • linia 79 (Rondo Ułanów Podolskich — Jezierzyce) co 30 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10
    • linia 866 (Klucz Autostrada — rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Kijewo) co 20 minut:
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19
  • Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).
  • Linia autobusowa 524 kursować będzie zgodnie z rozkładem sob/ndz.
  • Linia tramwajowa 3 od godz. 18:00 będzie kursować przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynny będzie przystanek „Plac Tobrucki”, a uruchomiony zostanie przystanek „Wyszyńskiego”.
  • Linie autobusowe 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) od godz. 19:00 kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynne będą przystanki „Plac Tobrucki” i „Brama Portowa”, a uruchomione zostaną przystanki „Dworcowa nż” i „Wyszyńskiego”.

Organizacja ruchu w dniu 12.08.2017 (sobota)

  • Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 1:30. Linia 8 kursować będzie co 10 minut (od godz. 18:00 do godz. 0:00), natomiast pozostałe linie z częstotliwością co 20 minut:
    • linia 2 (Turkusowa — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:07, 1:22*, 1:37, 1:48*, 2:19*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01, 1:21, 1:51
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 3 (Pomorzany — Las Arkoński):
      • kursy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:15, 23:35, 23:55, 0:15, 0:35, 0:55, 1:15, 1:35
      • z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11, 1:31
    • linia 7 (Turkusowa — Krzekowo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:14, 23:34, 23:54, 0:14, 0:34, 0:54, 1:17, 1:32*, 1:47, 2:02*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11, 1:33
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 8 (Turkusowa — Gumieńce):
      • kursy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59, 0:09, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:47*, 2:07*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:06, 23:16, 23:26, 23:36, 23:46, 23:56, 0:06, 0:16, 0:36, 0:56, 1:16, 1:36
        *zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 12 (Pomorzany — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04, 1:25
      • kursy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:02, 1:32
    • linia 16 (Pomorzany — Gocław)
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:06, 23:26, 23:46, 0:06, 0:26, 0:46, 1:06, 1:26, 1:46
      • kursy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:19, 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:49*, 2:09*
        * zjazd do zajezdni Golęcin
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:30 dla linii autobusowych:
    • linia 53 (Dworzec Morski — Pomorzany Dobrzyńska) co 15 minut:
      • kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00, 1:15, 1:30
    • linia 68 (Plac Rodła — Przepiórki) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15, 1:45
    • linia 75 (Dworzec Główny — Krzekowo) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05, 1:15, 1:25, 1:35
    • linia 61 (Owocowa Dworzec — Podjuchy Pętla) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 1:02, 1:22
    • linia 81 (Dworzec Główny — Przecław) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00, 1:10, 1:20, 1:30
    • linia 102 (Gocław — Police Osiedle Chemik) co 20-40 minut:
      • kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:00, 1:40
    • linia 107 (Plac Rodła — Police Osiedle Chemik) co 10 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00, 1:10, 1:20*, 1:30**
        * od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 101 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Siedlecka — Grunwaldzka — Police Rynek — Police Jasienica Pętla. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 2:00.
        ** od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 103 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Trzeszczyn — Tanowo. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 2:10.
    • linia A (Plac Rodła — Osiedle Bukowe) co 15 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:22, 23:37, 23:52, 0:07, 0:22, 0:37, 0:52, 1:07, 1:22, 1:37
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14, 1:29, 1:44
    • linia B (Osiedle Słoneczne — Osiedle Arkońskie) co 15 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17, 1:32
    • linia C (Plac Rodła — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00, 1:30
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:36, 0:06, 0:36, 1:06, 1:36
    • linia 887 (Plac Rodła, peron linii 101 — al. Wyzwolenia — Łucznicza — Duńska — Podbórz) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00, 1:30
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-2:00 dla linii autobusowych:
    • linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:50, 0:20, 0:50, 1:25, 1:55
    • linia 96 (Basen Górniczy — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05, 1:35, 2:05
    • linia 65 (Rondo Ułanów Podolskich — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18, 1:38, 1:58
    • linia 71 (Rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08, 1:28, 1:48
    • linia 73 (Basen Górniczy — rondo Ułanów Podolskich — Wielgowo Borsucza — Basen Górniczy, z pominięciem mostu Cłowego i przystanku „Zdunowo Szpital”) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25, 1:55
    • linia 79 (Rondo Ułanów Podolskich — Jezierzyce) co 30 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10, 1:40
    • linia 866 (Klucz Autostrada — rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Kijewo) co 20 minut:
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:59
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:59
  • Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).
  • Linia tramwajowa 3 będzie kursować przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynny będzie przystanek „Plac Tobrucki”, a uruchomiony zostanie przystanek „Wyszyńskiego”.
  • Linie autobusowe 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynne będą przystanki „Plac Tobrucki” i „Brama Portowa”, a uruchomione zostaną przystanki „Dworcowa nż” i „Wyszyńskiego”.

Komunikacja kolejowa REGIO w dniach od 4.08.2017 do 12.08.2017

Zgodnie z porozumieniem zawartym z przewoźnikiem kolejowym Przewozy Regionalne Sp. z o.o, w pociągach REGIO kursujących do i ze Szczecina Głównego, w granicach administracyjnych miasta Szczecin, tj. między stacjami Szczecin Główny, Szczecin Port Centralny, Szczecin Zdroje, Szczecin Dąbie, Szczecin Zdunowo, Szczecin Załom, Szczecin Podjuchy, honorowane będą wszystkie bilety okresowe ZDiTM.

Ponadto w dniach 5.08-6.08.2017 zostaną wykonane dodatkowe kursy pociągów REGIO w relacjach:

  • Szczecin Główny — Gryfino
  • Szczecin Główny — Goleniów
  • Szczecin Główny — Stargard
  • Gryfino — Szczecin Główny
  • Goleniów — Szczecin Główny
  • Stargard — Szczecin Główny

wg rozkładów jazdy dostępnych w załącznikach.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.