Bilet za złotówkę jeszcze dłużej!

opublikowano: · informacja archiwalna

Bilety na komunikację miejską tylko za 1 zł? To możliwe dzięki Mobilnej Karcie Miejskiej. Promocja została przedłużona do 27 sieprnia!

Firma GoPay, umożliwiająca zakup biletów przez Internet w systemie Mobilnej Karty Miejskiej, wspólnie z Zarządem Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie przygotowała promocję „Bilet za złotówkę”.

Promocja dotyczy zakupu biletów jednorazowych czasowych o wartości minimum 2,00 zł z limitem czasowym maksymalnie do 60 min.

Zakupu można dokonać w dniach od 1 lipca do 27 sierpnia 2017 r. przy użyciu karty płatniczej, a od dnia 28 sierpnia do 31 grudnia 2017 r. przy użyciu portfela elektronicznego Masterpass poprzez system Mobilnej Karty Miejskiej Miasta Szczecin.

Aplikację można pobrać z sklepie Google Play oraz na stronie internetowej www.gopay24.pl.

Wyjaśniamy też, że planowany termin wdrożenia MKM na system iOS został przesunięty na koniec sierpnia ze względu na to, że w po wdrożeniu MKM w czerwcu pojawiło się kilka nowych pomysłów usprawnienia aplikacji. Wówczas uzgodniono z wykonawcą, że wdrożenia na kolejnych systemach będą zawierały wprowadzane zmiany na Androidzie. Nowości to: przypominajka, wersja anglojęzyczna oraz moduł płatności Masterpass.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.