W środę czasowe zmiany na liniach 63 i 102

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z koniecznością neutralizacji obiektów pochodzenia wojskowego na torze wodnym w rejonie ul. Stołczyńskiej w środę 15.04. nastąpią zmiany w funkcjonowaniu linii 63 i 102.   

Od godz. 8.30 do odwołania (przewidywana godzina przywrócenia ruchu 11:00) wprowadzone zostaną następujące zmiany:

  • autobusy linii 63 będą kursowały na trasie Kołłątaja — Skolwin z wyłączeniem odcinka pomiędzy przystankami „Zagórskiego” i „Orłowska nż” (przystanki będą ostatnimi obsługiwanymi). Na zmienionym odcinku trasa będzie przebiegać ul. Nadbrzeżną i Cisową w Policach (trasą linii 102) oraz ul. Asfaltową i Przęsocińską (trasą linii 101 i 107). Odjazdy z przystanku „Skolwin” zostaną opóźnione o 8 minut.
  • autobusy linii 102 będą kursowały na trasie Police Tanowska Szkoła — Gocław zmienioną trasą z wyłączeniem odcinka pomiędzy przystankami „Police Mścięcino Krzyżówka” — „Kościelna” (przystanki będą ostatnimi obsługiwanymi). Na zmienionym odcinku trasa będzie przebiegać ul. Asfaltową i Przęsocińską (trasą linii 101 i 107) oraz ul. Policką, Nehringa i Kościelną (trasą linii 58).

Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Zmiana trasy i jej przywrócenie nastąpi na polecenie służb Nadzoru i Centrali Ruchu.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.

EcoGenerator: Pan Włodek trafił na milion!

To miał być transport jak każdy inny. Pan Włodzimierz nie raz przecież przyjeżdżał do EcoGeneratora i nic szczególnego się nie działo.