Rozkład jazdy linii 98
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Polskich Marynarzy (28311)
- Kierunek: Kopańskiego
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:51 | Godzina 7:11 Godzina 7:31 Godzina 7:51 | Godzina 8:11 Godzina 8:31 Godzina 8:46 | Godzina 9:06 Godzina 9:36 Godzina 9:51 | Godzina 10:11 Godzina 10:31 Godzina 10:51 | Godzina 11:11 Godzina 11:36 Godzina 11:51 | Godzina 12:11 Godzina 12:31 Godzina 12:46 | Godzina 13:11 Godzina 13:36 Godzina 13:51 | Godzina 14:11 Godzina 14:41 Godzina 14:56 | Godzina 15:11 Godzina 15:31 Godzina 15:51 | Godzina 16:11 Godzina 16:26 Godzina 16:46 | Godzina 17:11 Godzina 17:41 | ||||||||
Ważny od 19.10.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Santocka | |||
1 | Zielonogórska | ||
1 | Kmieca | ||
1 | Ku Słońcu | ||
1 | Kręta | ||
1 | Gumieńce | ||
1 | Polskich Marynarzy (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Kopańskiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym