Rozkład jazdy linii 244
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zmiana trasy – Warnik ↔ Maczka
-
Przystanek: Ostoja Skrzyżowanie (95112)
- Kierunek: Gumieńce lub Maczka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 | Godzina 6:15 | Godzina 7:05 | Godzina 8:05 | Godzina 9:22 | Godzina 11:22 | Godzina 13:29 | Godzina 14:29 | Godzina 15:13 | Godzina 16:43 | Godzina 17:51 | Godzina 19:06 | ||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:15 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 |
7 | Godzina 7:05 |
8 | Godzina 8:05 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | |
11 | Godzina 11:22 |
12 | |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:13 |
16 | Godzina 16:43 |
17 | Godzina 17:51 |
18 | |
19 | Godzina 19:06 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:08 | Godzina 9:52 | Godzina 16:45 | Godzina 17:51 | Godzina 22:29 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:52 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:51 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:29 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:09 | Godzina 9:48 | Godzina 16:39 | Godzina 17:50 | Godzina 22:29 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:09 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:48 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:50 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:29 |
Ważny od 04.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:17 | Godzina 9:53 | Godzina 16:39 | Godzina 17:44 | Godzina 22:29 | ||||||||||||||
Ważny od 04.03.2024 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:17 |
7 | |
8 | |
9 | Godzina 9:53 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:44 |
18 | |
19 | |
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:29 |
Ważny od 04.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Maczka”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Warnik | |||
5 | Będargowo 12 | ||
4 | Stobno 15 | ||
1 | Stobno Kościół | ||
2 | Stobno Stacja | ||
3 | Stobno 65 | ||
1 | Przylep | ||
1 | Ostoja Skrzyżowanie (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ostoja Osiedle | |
2 | 1 | Okulickiego | |
3 | 1 | Głogowska | |
4 | 1 | Jagodowa | |
6 | 2 | Kwiatowa | |
7 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) | |
Gumieńce | |||
Polskich Marynarzy | |||
Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym