Rozkład jazdy linii 56
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Przybrzeżna (70612)
- Kierunek: Dąbie Osiedle lub Kadmowa
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:08 Godzina 5:31 | Godzina 6:01 Godzina 6:30 | Godzina 7:00 Godzina 7:30 | Godzina 8:00 Godzina 8:30 | Godzina 9:00 | Godzina 13:30 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 Godzina 14:59 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 | Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:30 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 21:31 | Godzina 22:02 | Godzina 23:12 | |||||
Ważny od 01.03.2022 |
5 | Godzina 5:08 Godzina 5:31 |
---|---|
6 | Godzina 6:01 Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:00 Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:00 |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:29 Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | |
21 | Godzina 21:31 |
22 | Godzina 22:02 |
23 | Godzina 23:12 |
Ważny od 01.03.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 | Godzina 7:31 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 | Godzina 19:31 | Godzina 21:31 | Godzina 23:12 | |||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:31 |
8 | Godzina 8:11 Godzina 8:51 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:51 |
19 | Godzina 19:31 |
20 | |
21 | Godzina 21:31 |
22 | |
23 | Godzina 23:12 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:14 | |||||||||||||||||||
Ważny od 19.12.2023 |
23 | Godzina 23:14 |
---|---|
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Kadmowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Emilii Gierczak | |
4 | 3 | Plac Słowiański | |
6 | 2 | Jugosłowiańska | |
7 | 1 | Warmińska | |
8 | 1 | Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |
Dąbie Osiedle | |||
Tytanowa | |||
Kadmowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym