Rozkład jazdy linii 62
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Ogrody „Malwa” (24212)
- Kierunek: Plac Zwycięstwa lub Wyszyńskiego
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:01 Godzina 8:56 | Godzina 10:07 | Godzina 11:43 | Godzina 13:40 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:56 |
9 | |
10 | Godzina 10:07 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | |
13 | Godzina 13:40 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:58 | Godzina 6:55 | Godzina 8:03 | Godzina 9:43 | Godzina 10:53 | Godzina 12:03 | Godzina 13:13 | Godzina 14:25 | Godzina 15:31 | Godzina 16:36 | Godzina 17:53 | Godzina 19:02 | Godzina 20:08 | Godzina 21:20 | ||||||
Ważny od 19.02.2024 |
5 | Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:55 |
7 | |
8 | Godzina 8:03 |
9 | Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:53 |
11 | |
12 | Godzina 12:03 |
13 | Godzina 13:13 |
14 | Godzina 14:25 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:36 |
17 | Godzina 17:53 |
18 | |
19 | Godzina 19:02 |
20 | Godzina 20:08 |
21 | Godzina 21:20 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:01 Godzina 8:56 | Godzina 10:07 | Godzina 11:43 | Godzina 13:08 | Godzina 14:38 | Godzina 16:07 | Godzina 17:07 | Godzina 18:22 | Godzina 19:41 | Godzina 20:38 | Godzina 21:38 | |||||||
Ważny od 19.02.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:56 |
9 | |
10 | Godzina 10:07 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | |
13 | Godzina 13:08 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | |
16 | Godzina 16:07 |
17 | Godzina 17:07 |
18 | Godzina 18:22 |
19 | Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:38 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:07 | Godzina 11:42 | Godzina 13:07 | Godzina 14:37 | Godzina 16:07 | Godzina 17:07 | Godzina 18:21 | Godzina 19:41 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
10 | Godzina 10:07 |
---|---|
11 | Godzina 11:42 |
12 | |
13 | Godzina 13:07 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | |
16 | Godzina 16:07 |
17 | Godzina 17:07 |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do przystanku „Wyszyńskiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ustowo Auchan | |||
4 | Gorzowska | ||
1 | Kwiatkowskiego | ||
2 | Cukrowa | ||
2 | Cmentarz Zachodni | ||
1 | Ogrody „Malwa” (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Krakowska Uniwersytet | |
Cukrowa | |||
Cukrowa Uniwersytet | |||
5 | 3 | Reda | |
6 | 1 | Wierzbowa | |
7 | 1 | Białowieska | |
9 | 2 | Mieszka I | |
10 | 1 | Plac Szyrockiego | |
12 | 2 | Szwoleżerów | |
13 | 1 | Narutowicza | |
15 | 2 | Plac Kościuszki | |
16 | 1 | Łokietka | |
18 | 2 | Plac Zwycięstwa (przystanek końcowy) | |
Plac Zwycięstwa | |||
Brama Portowa | |||
Wyszyńskiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym