Rozkład jazdy linii 80
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Reduty Ordona (33321)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:37 | Godzina 6:27 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 | Godzina 8:27 | Godzina 9:07 Godzina 9:48 | Godzina 10:28 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 | Godzina 12:28 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 | Godzina 14:28 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 | Godzina 16:28 | Godzina 17:08 Godzina 17:48 | Godzina 18:28 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:27 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:28 |
11 | Godzina 11:08 Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:08 Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:08 Godzina 19:48 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 13.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:37 | Godzina 6:27 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 | Godzina 8:27 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 | Godzina 10:26 | Godzina 11:06 Godzina 11:47 | Godzina 12:27 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 | Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 | Godzina 18:27 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 | Godzina 20:27 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 | Godzina 22:27 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 13.01.2024 |
5 | Godzina 5:37 |
---|---|
6 | Godzina 6:27 |
7 | Godzina 7:07 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:27 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:06 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:47 |
18 | Godzina 18:27 |
19 | Godzina 19:07 Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:27 |
21 | Godzina 21:07 Godzina 21:47 |
22 | Godzina 22:27 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 13.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Ludowa | |||
1 | Lubeckiego Wiadukt | ||
1 | Rugiańska 71 | ||
1 | Rugiańska | ||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
3 | Łabędzia | ||
3 | Chopina | ||
3 | Wszystkich Świętych | ||
1 | Arkońska Szpital | ||
1 | Tatrzańska | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Stadion „Arkonia” | ||
0 | Międzyparkowa | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
2 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Reduty Ordona (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kleeberga | |
4 | 3 | Łukasińskiego | |
5 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym