Rozkład jazdy linii 88
Linia autobusowa dzienna zwykła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Maczka | |||
1 | Osiedle Kapitanów | ||
2 | Hrubieszowska | ||
2 | Gumieńce | ||
1 | Kwiatowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Jagodowa | |
3 | 1 | Głogowska | |
4 | 1 | Okulickiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym