Linia 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
Przebieg linii
- Plac Rodła ↔ Gocław
- plac Rodła – Piłsudskiego – Matejki (z powrotem: Matejki – Malczewskiego – aleja Wyzwolenia – plac Rodła) – Gontyny – Sczanieckiej – Wilcza – Obotrycka – Bogumińska – Hoża – Robotnicza (z powrotem: Robotnicza – Studzienna – Zgorzelecka) – Dębogórska – Wiszesława – Strzałowska – Pokoju – Szosa Polska – Policka – Nehringa – Kościelna – Nad Odrą – Lipowa
Informacje
- Nowy układ przystanków na pl. Rodła
- W związku z wdrożeniem stałej organizacji ruchu w rejonie pl. Rodła z dniem 23.03.2024 r. (dla linii nocnych od nocy 23/24.03.2024) wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 i 532. Zmiany dotkną również linii 53, 63 i 66.
Przystanki linii
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
3 | Matejki | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Staw Brodowski | |
2 | Komuny Paryskiej | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
1 | Bogumińska Park | |
1 | Hoża | |
1 | Żelazna | |
1 | Robotnicza 5 | |
2 | Robotnicza | |
1 | Zajezdnia Golęcin | |
2 | Strzałowska | |
1 | Golęcino Szpital | |
1 | Grochowa | |
1 | Gocławska | |
1 | Pokoju | |
1 | Nehringa | |
2 | Kolonistów | |
1 | Dojazdowa | |
1 | Zagórskiego | |
1 | Policka | |
1 | Bajeczna | |
1 | Stołczyn Kościół | |
1 | Kościelna 12 | |
1 | Dąbrówki | |
2 | Kościelna | |
2 | Nad Odrą | |
2 | Gocław (przystanek końcowy) |
Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|
Gocław | ||
3 | Nad Odrą | |
2 | Kościelna | |
1 | Dąbrówki | |
1 | Kościelna 12 | |
1 | Stołczyn Kościół | |
1 | Bajeczna | |
1 | Policka | |
2 | Zagórskiego | |
1 | Dojazdowa | |
1 | Kolonistów | |
2 | Nehringa | |
1 | Pokoju | |
1 | Gocławska | |
1 | Grochowa | |
1 | Golęcino Szpital | |
1 | Strzałowska Wiadukt | |
0 | Strzałowska | |
2 | Zajezdnia Golęcin | |
1 | Robotnicza | |
1 | Robotnicza 5 | |
1 | Zgorzelecka | |
2 | Hoża | |
2 | Jana z Czarnolasu | |
4 | Komuny Paryskiej | |
1 | Staw Brodowski | |
1 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Sczanieckiej | |
2 | Matejki | |
3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Mapa
Lokalizacja pojazdów jest przybliżona. Nie są widoczne pojazdy, które nie przekazują informacji o swoim położeniu. Dane o lokalizacji odświeżają się co około 20 sekund.