Kolejny etap prac na alei Wyzwolenia

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W najbliższy poniedziałek, 10 października rozpocznie się kolejny etap prac na alei Wyzwolenia. W związku w wymianą nawierzchni na odcinku od placu Rodła do placu Żołnierza Polskiego pojawią się utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Prace będą prowadzone w godzinach 6:00-22:00.

W związku z pracami od 10.10, godz. 4:30 do dnia 13.10, godz. 4:30 ulega likwidacji tymczasowy przystanek „Plac Rodła LOT” dla linii 86, A, B, C, D, 522, 529, 531, 532 jadących w kierunku Bramy Portowej.

Zmiana lokalizacji przystanków:

  • Dla linii A, D, 529 — przystankiem końcowym i początkowym będzie przystanek „Plac Rodła” zlokalizowany w al. Wyzwolenia przy delikatesach. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku „Plac Rodła LOT” i „Plac Żołnierza Polskiego” (dotyczy linii 529).
  • Dla linii B, 522, 532 — dla autobusów jadących w kierunku Osiedla Słonecznego (Osiedla Bukowego) zostanie uruchomiony nowy przystanek zlokalizowany w al. Wyzwolenia przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku „Plac Rodła LOT” i „Plac Żołnierza Polskiego” (dotyczy linii 522 i 532).
  • Dla linii C — autobusy kursować będą z pominięciem tymczasowego przystanku „Plac Rodła LOT”.
  • Dla linii 531 — dla autobusów jadących w kierunku Osiedla Bukowego zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek „Plac Rodła” zlokalizowany na ul. Piłsudskiego wspólnie z linią 70. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku „Plac Rodła LOT” i „Plac Żołnierza Polskiego”.
  • Dla linii 86 — autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku „Plac  Rodła LOT” i „Plac Żołnierza Polskiego”.

W przypadku dużego nasilenia ruchu w al. Wyzwolenia pomiędzy placem Rodła a placem Żołnierza Polskiego zezwala się na kursowanie autobusów przez ul. Piłsudskiego, ul. Matejki, plac Żołnierza Polskiego, al. Niepodległości.

Prace rozpoczną się na prawym pasie i będą trwały około 1,5 tygodnia. Za utrudnienia przepraszamy. 


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.