Bałtycka, al. Wyzwolenia — utrudnienia

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W najbliższych dniach w związku z pracami budowlanymi wystąpią utrudnienia w ruchu w ciągu ul. Bałtyckiej i al. Wyzwolenia.

  1. W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu ul. Bałtyckiej w dniu 8 lipca w godzinach 8:00-18:00 wprowadzone zostają następujące zmiany:
    • Linia 73 kursuje w podzielonej relacji: Basen Górniczy — Zdroje — Zdunowo Szpital oraz Wielgowo — Dąbie — Basen Górniczy. Na drugim odcinku kursy będą realizowane ok. 15 min później niż w normalnym rozkładzie jazdy.
    • Linia 93 kursuje w podzielonej relacji: Basen Górniczy — Dąbie — Wielgowo oraz Zdunowo Szpital — Zdroje — Basen Górniczy. Na drugim odcinku kursy będą realizowane ok. 2 min później niż w normalnym rozkładzie jazdy (czas na przejście ok. 5 min).
    Obie linie kursują wg specjalnego rozkładu jazdy.
  2. W związku z koniecznością wykonania naprawy nawierzchni al. Wyzwolenia 10 lipca w godz. 12-22 zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku „Plac Rodła LOT” dla linii A, B, C i 86. Wyznaczony zostanie tymczasowy przystanek zlokalizowany za skrzyżowaniem z ul. Mazowiecką. Wjazd autobusów linii 86 w al. Wyzwolenia możliwy będzie wyłącznie po wykonaniu objazdu wyspy centralnej na pl. Rodła.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.