Rozkład jazdy linii 58
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:16 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 | Godzina 8:29 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 | Godzina 10:26 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 | Godzina 12:26 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 | Godzina 14:28 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 | Godzina 16:29 | Godzina 17:09 Godzina 17:50 | Godzina 18:28 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:16 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | Godzina 9:06 Godzina 9:46 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:06 Godzina 11:46 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:06 Godzina 13:46 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:29 |
17 | Godzina 17:09 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:28 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:20 | Godzina 6:18 | Godzina 7:18 | Godzina 8:18 | Godzina 9:17 | Godzina 10:27 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 | Godzina 12:27 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 | Godzina 14:27 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 | Godzina 16:27 | Godzina 17:07 Godzina 17:48 | Godzina 18:28 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:20 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 |
7 | Godzina 7:18 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:17 |
10 | Godzina 10:27 |
11 | Godzina 11:07 Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:27 |
13 | Godzina 13:07 Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:27 |
15 | Godzina 15:07 Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:27 |
17 | Godzina 17:07 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:28 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:20 | Godzina 6:18 | Godzina 7:18 | Godzina 8:18 | Godzina 9:18 | Godzina 10:18 | Godzina 11:17 | Godzina 12:17 | Godzina 13:17 | Godzina 14:17 | Godzina 15:17 | Godzina 16:17 | Godzina 17:17 | |||||||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:20 |
---|---|
6 | Godzina 6:18 |
7 | Godzina 7:18 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:18 |
11 | Godzina 11:17 |
12 | Godzina 12:17 |
13 | Godzina 13:17 |
14 | Godzina 14:17 |
15 | Godzina 15:17 |
16 | Godzina 16:17 |
17 | Godzina 17:17 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Golęcino Szpital | ||
1 | Strzałowska Wiadukt | ||
0 | Strzałowska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
3 | 1 | Robotnicza | |
4 | 1 | Robotnicza 5 | |
5 | 1 | Zgorzelecka | |
7 | 2 | Hoża | |
9 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
13 | 4 | Komuny Paryskiej | |
14 | 1 | Staw Brodowski | |
15 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
17 | 2 | Sczanieckiej | |
19 | 2 | Matejki | |
22 | 3 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym