Rozkład jazdy linii 63
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 | Godzina 8:31 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 | Godzina 12:28 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 | Godzina 17:33 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 | Godzina 21:25 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 | Godzina 23:14 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 | Godzina 8:31 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 | Godzina 12:28 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 | Godzina 17:33 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 | Godzina 21:25 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 | Godzina 23:14 | |
Ważny od 09.09.2023 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 09.09.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
2 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Celulozowa | |
2 | 1 | Skolwin Dworzec | |
3 | 1 | Stołczyńska | |
5 | 2 | Wodna | |
6 | 1 | Nowy Świat | |
7 | 1 | Orłowska | |
8 | 1 | Artyleryjska | |
9 | 1 | Górnicza | |
10 | 1 | Kamienna | |
12 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 | Godzina 8:31 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 | Godzina 12:28 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 | Godzina 17:33 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 | Godzina 21:25 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 | Godzina 23:14 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:29 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 | Godzina 8:31 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 | Godzina 12:28 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 | Godzina 17:33 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 | Godzina 21:25 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 | Godzina 23:14 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:29 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:19 Godzina 7:55 |
8 | Godzina 8:31 |
9 | Godzina 9:07 Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:20 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:29 Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:01 Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:13 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:42 |
19 | Godzina 19:17 Godzina 19:53 |
20 | Godzina 20:27 Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:25 |
22 | Godzina 22:00 Godzina 22:24 |
23 | Godzina 23:14 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
- Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Dąbrówki | ||
2 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Celulozowa | |
2 | 1 | Skolwin Dworzec | |
3 | 1 | Stołczyńska | |
5 | 2 | Wodna | |
6 | 1 | Nowy Świat | |
7 | 1 | Orłowska | |
8 | 1 | Artyleryjska | |
9 | 1 | Górnicza | |
10 | 1 | Kamienna | |
12 | 2 | Skolwin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym